Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Day1 σε multiplayer game και από την Ubi κιόλας?! No thanx, o d4yd will be our guinea pig :D

 

Ήμουν super hyped τότε, τώρα ούτε καν το παρακολουθώ πέρα από αυτό το thread. Πέρασε πολύς καιρός Ghost.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φοβάμαι ότι πολύς κόσμος θα απογοητευτεί από αυτό, λόγω του hype του.

 

 

 

κραταω μικρο καλαθι παντα πλεον

Day1 σε multiplayer game και από την Ubi κιόλας?! No thanx, o d4yd will be our guinea pig :D

 

Ήμουν super hyped τότε, τώρα ούτε καν το παρακολουθώ πέρα από αυτό το thread. Πέρασε πολύς καιρός Ghost.

;p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Day1 σε multiplayer game και από την Ubi κιόλας?! No thanx, o d4yd will be our guinea pig :D

 

Ήμουν super hyped τότε, τώρα ούτε καν το παρακολουθώ πέρα από αυτό το thread. Πέρασε πολύς καιρός Ghost.

 

φίλε μου καταντάς γραφικός και κουραστικός μας είπες την αποψη σου (την οποια συμμεριζομαι και εγω) ήδη 4 φορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει καταλάβει γενικώς κανένας την κεντρική ιδέα του παιχνιδιού; θα είναι σαν coop mmo shooter - δηλαδή θα έχεις μια squad με 2-3 φίλους σου ή online παιχτες και θα εκτελείτε αποστολές κλπ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνήσω και εγω με τους προλαλήσαντες,η ubi ειναι μια απογοητευση τα τελευταια χρόνια,

 

να φαντασθεις πως κάποτε έβγαζε τέτοια πράματα, πραγματικα απίστευτο, μετά τους έπιασε η απληστια με τα ετήσια Assassins Creed και σε ποιότητα/πρωτότυπες ιδέες έπεσαν στα τάρταρα

 

18d7zzsu4x8lhjpg.jpg

8983.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαμια ομάδα  τους δεν βγάζει πλέον κάτι πρωτότυπο και φρέσκο οπως ήταν τα Splinter Cell (γιατι μετά η σειρά πήρε τον πούλο και έπεσε κατα πολύ, μετά το απίστευτο Chaos Theory την έχασα τη σειρά), άντε το Ori που λένε το οποιο δεν έπαιξα.

 

Το πρώτο Splinter Cell ήταν κάτι το πρωτοποριακό, μια μικρή επανάσταση για την εποχή του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Blacklist μια χαρά παιχνιδάρα ήταν και full optimized.

 

ναι το ξεχασα καλο ηταν εντάξει απλώς τοτε στο xbox ήταν το κάτι αλλο, αυτη ειναι η μεγάλη διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...