Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συμφωνοι αλλα βλεπω συγκεκριμενα πως το rainbow six siege απο αποψη perfomance 

κυλαει μια χαρα,και λεω οκ αφου ειναι multi μονο και θαναι και το division ετσι,ισως να ριχνουν καλυτερο πορτ σε αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιος σου είπε ότι κυλάει μια χαρά? Έχει προβλήματα με framedrops και πολλά settings τρώνε πολλά περισσότερα fps από ότι θα έπρεπε χωρίς αισθητές διαφορες, και φορτώνει ένα χάρτη, εδώ μιλάμε για open-world. Επίσης δεν είναι το ίδιο studio και μιλάμε για ένα game που έχει φάει delay χρονια τώρα και το downgrade είναι γεγονός. Anyways όπως είπα κανε ότι θες απλά stop trying να πείσεις τον εαυτό σου η άλλους. Ο μοναδικός λόγος του pre-order είναι να στηρίξεις την εταιρία γιατί πολύ απλά δεν μπορείς να παίξεις το game μέχρι release. Εγώ προσωπικά εάν είναι κάτι που περιμένω είναι το Wildlands, αλλα φυσικά ποτε pre-order και day1.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που σου λέει man είναι ότι pre order δεν κάνεις εκτός αν θέλεις να στηρίξεις ούτως ή άλλως.

Εγώ ας πούμε στηρίζω Naughtydog, και είχα κάνει pre order και το Last of us Remastered όπως και τώρα θα κάνω με το Uncharted 4.

Άλλο ένα game έχω κάνει επίσης pre order αλλά το περίμενα πολύ καιρό και το είχα παίξει (πολύ λίγο) στο ps3 ήταν το GTA V στο ps4 oπότε ήξερα τι θα πάρω στα χέρια μου για αυτό και τους προπλήρωσα. Δεν υπάρχει άλλος λόγος να κάνεις λοιπόν pre order και ειδικά για μια εταιρεία που έχει την τάση να κοροιδεύει με εντυπωσιακά trailers και marketing και το τελικό προιον που θα λάβεις τελικά στα χέρια σου να μην έχει καμία επαφή και να απέχει πολύ από αυτά που αυτοί παρουσίαζαν..

Tο The Division όσο και αν θέλω να πετύχει δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα είναι αυτό που παρουσίαζαν γιατί πρώτον από τα βίντεο που έχουμε δει από beta και έτσι, έχει πέσει downgrade, γενικά πάει από delay σε delay και υπάρχει άκρα του τάφου σιωπή όσο αφορά τα του game από την ubisoft. Oπότε τι θετικές προβλέψεις μπορείς να κάνεις όταν σου δίνουν τόσα δικαιώματα για να κάνεις τόσες αρνητικές σκέψεις;

 

Μακάρι να μας βάλει τα γυαλιά η ubi αυτή την φορά αλλά δεν το βλέπω.. Βλέποντας και κάνοντας για μένα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εχετε δικιο συμφωνω απλα ηλπιζα πως λογο multiplayer θαναι πιο stable και προσιτο port..φυσικα και μου δινει δικαιωμα για αρνητικες σκεψεις δεν αντιλεω,just saying xD

οποτε ακυρο,θα ριξω τα λευτα για κανενα τροφοδοτικο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ήσουν μεταξύ pre-order ubi game και psu?! Come on buddy...anyways wise choice ;)

 

p.s. φαντάζομαι δεν μας δείχνουν gameplay μετά το φιάσκο του Watch Dogs, αλλα 4 χρονια production και ούτε ένα live gameplay?! Μυρίζει αποτυχία παταγωδώς από χιλιόμετρα η epic game of the year, sorry αλλα μονο black & white βλέπω την κίνηση τις Ubi στον συγκεκριμένο τίτλο γιατί είναι μια εταιρία που μας φλομώνει στα video.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα συμφωνήσω και εγω με τους προλαλήσαντες,η ubi ειναι μια απογοητευση τα τελευταια χρόνια,ομως εχοντας παιξει την alpha στο Χ1 μπορω να πω οτι υπάρχουν ελπιδες να βγει ενα αξιοπρεπες αποτέλεσμα(ηταν μακραν η πιο smooth alpha που εχω συμμετάσχει),ελπίζω να δώσουν μεγαλη προσοχη μιας και ειναι καινουργια ip αλλα και η ακριβότερη τους μέχρι στιγμή παραγωγή και μπορει να πάει α π α τ ο για πλάκα.

 

επειδη καποιος ανεφερε πιο πάνω το παιχνιδι ειναι μονο μουλτι κατι τετοιο δεν ισχυει, εχει κανονικα campaign αλλα παιζεται μονο online, το mmo στυλ που "κινείται" μοιαζει με αυτό του Destiny

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη καποιος ανεφερε πιο πάνω το παιχνιδι ειναι μονο μουλτι κατι τετοιο δεν ισχυει, εχει κανονικα campaign αλλα παιζεται μονο online, το mmo στυλ που "κινείται" μοιαζει με αυτό του Destiny

το campaign μονο online δλδ δεν σημαινει multi? :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο έγινε με το Watch_Dogs, με αυτό κατά πάσα πιθανότητα και το ίδιο θα γίνει (μάλλον) και με το Ghost Recon Wildlands. Και αυτό είναι πολλά χρόνια σε development στάδιο (3 και κάτι χρόνια).

 

Εμένα πάντως, σαν concept, και γραφικά με είχε κερδίσει.. όπως έχει κάνει και το Wildlands.. τώρα με αυτά που βλεπω (στην ουσία δεν βλεπω) με ανησυχούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

η beta για οποιον ενδιαφερεται μάλλον βγαινει στις 29 ιανουαριου

http://www.xboxoneuk.com/xbox-one/news/the-division-possible-leaked-beta-date/

 

επισης βγηκε καινουργιο trailer αποκλειστικά για το ιταλικο gamestop

http://gamingbolt.com/tom-clancys-the-division-receives-stunning-new-trailer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κλασσικα εικονογραφημενα.. Ναι θα το παρω αμεσως αλλα οχι pre-order. Να βγει πρωτα και να ακουσω οτι δεν εχει τρελλα θεματα και θα το παρω. Ειναι απο τα παιχνιδια που περιμενω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...