Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's The Division


Oroku Saki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι βρωμοκονσολες πανε το gaming πισω...Μια χαρα τρεχουν τα παιχνιδια στις παρουσιασεις οταν τα δειχνουν και οχι δεν εχουν 4χtitan x για να τρεξουν...Απλα τα κατεβαζουν στο pc για να μην εχουν μεγαλη διαφορα με τις κονσολες που δεν μπορουν να τρεξουν τιποτα (βγαλαν και καινουρια αναλυση 900p) και παραπονιουνται οι κονσολακιδες "μα εγω εδωσα 400 ευρω γιατι εχει τοση μεγαλη διαφορα απο το pc?". Ειχε γινει σαλος με το watchdogs στο reddit παλαιοτερα και λεγαν οτι η σονι πληρωσε για το downgrade...Tωρα το καναν κορδονι... Μην με παρεξηγησει κανενας δεν ειμαι console hater, ειχα και γω απειρες κονσολες, αλλα εχω δωσει 1500 ευρω για το pc μου με περιφερειακα κτλ και βλεπω μας κοροιδευουν μπροστα στα ματια μας..

 

Λιγο offtopic αυτο που εγραψα, απλα ηθελα να συμπληρωσω την αποψη μου για τα downgrades γενικοτερα..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Να βγει όπως πρέπει και ας βγει και το 17..

 

Το downgrade του ήταν σίγουρο όπως και έγινε. Ας ελπίσουμε ότι το game θα είναι αυτό που όλοι περιμένουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θα συμφωνήσω. 
Αφού έχει φάει που έχει φάει τόσα Delay τουλάχιστον να βγεί σωστό όποτε πρέπει.
Αφού είναι και Online πρέπει να γίνει και σωστό debugging!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκτος το Delay που θα φαει μην ξεχνατε οτι θα φαει (την μοδα της νεας γενιας! :-D ) ΚΑΙ DOWNGRADE (αν δεν το εχει φαει ηδη στο PC...π.χ σαν αυτο https://www.youtube.com/watch?v=c2jrVPcIarU)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για θυμησου λιγο αυτο το τρειλερ του WD... Λες και ηταν απο την PS3 εκδοση... (Βγαινω λιγο off-topic).... Παντως αυτο μου φαινεται οτι δεν θα φαει τοσο downgrade!

https://www.youtube.com/watch?v=YZahmJIhE90

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν με νοιάζουν τα graphs όσο το να τρέχει σωστά, ευτυχώς δεν θα έχει αμάξια :D απλά μετά από τόσο delay έτσι και βγει μούφα σαν port τότε requiescat in pace ubisoft. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμενα δεν με νοιάζουν τα graphs όσο το να τρέχει σωστά, ευτυχώς δεν θα έχει αμάξια :D απλά μετά από τόσο delay έτσι και βγει μούφα σαν port τότε requiescat in pace ubisoft. :D

 

Θα βγάλεις το hidden (έχοντας βγάλει τα λεφτά από μέσα) wallet και θα τους καρφώσεις; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν με νοιάζουν τα graphs όσο το να τρέχει σωστά, ευτυχώς δεν θα έχει αμάξια :D απλά μετά από τόσο delay έτσι και βγει μούφα σαν port τότε requiescat in pace ubisoft. :D

Κατι αναλογο που εγινε με το Arkham Kinght B)  :-D .... Πηρε ενα χρονο καθυστερηση και βγηκε και μουφα (τουλαχιστον το PC).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...