Προς το περιεχόμενο

Xbox 360 Topic v2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχεις δίκαιο....μόλις ανάβει γίνεται πρασινο αλλά ανάβουν και 3 κόκκινα λαμπάκια..μονο το πανω δεξια μένει σβηστο....φτιάχνεται????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 704
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φταχνεται αλλα δεν ειναι μονιμο.Μπορει να κρατησει ωρες, μερες,μηνες.

Δεν αξιζει να δωσεις χρηματα να το φτιαξεις.Αν θες 360 ψαξε σε μεταχειρισμενο απο φατ μοντελο να εχει μητρικη jasper,

η σλιμ μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα θα χτυπησω το Πάσχα ενα ps4 να τελιωνω...καιρό το σκεφτόμουν αλλά βολευομουν με το 360...τώρα είναι μονόδρομος....ξ κυρά δεν ξέρω τι γνώμη έχει βέβαια χαχαχαχααχχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

μπορει να με βοηθησει καποιος να παιξω το nfs underground 2 σε 360 rgh;

τελικα το εκανα!

 

 

 

αλλη ερωτηση,,,

νεα παιχνιδια βγαινουν για το 360;

ή εστω μπορω να βρω καπου ολα τα παιχνιδια με βαση ημερομηνια κυκλοφοριας; πχ να βαλω το 2015 ποια παιχνιδια βγηκαν, το 2014 κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα στους φιλους του xbox.εχω ενα προβλημα εδω και 15 μερες με το xbox 360 βαζω cd και μου γραφει open tray προβλημα.τι ακριβως ειναι πως επισκευαζεται και ποσο ειναι το κοστος;ξεχασα να σας πω οτι δεν μου ανοιγε το πορτακι και αλλαξα το λαστιχο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το εκανα!

 

 

 

αλλη ερωτηση,,,

νεα παιχνιδια βγαινουν για το 360;

ή εστω μπορω να βρω καπου ολα τα παιχνιδια με βαση ημερομηνια κυκλοφοριας; πχ να βαλω το 2015 ποια παιχνιδια βγηκαν, το 2014 κλπ

οκ το βρηκα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Xbox 360 Arcade System με HDMI. Αξιζει ?

 

Γεια σε ολους , εχω μια ερωτηση γι αυτους που ασχολουνται με τις κονσολες Xbox 360 ..

Βρηκα ενα xbox 360 Arcade με HDMI μεταχειρισμενο σε καλη κατασταση και σε πολυ καλη τιμη.

( Γυρω στα 70 ευρω ) 

 

Πιστευετε αξιζει η αγορα της συγκεκριμενης εκδοσης ? Δεν εχει δισκο μεσα απ οτι βλεπω .

Αλλα διαβαζω πως μπορω να βαλω φλασακι για δισκο .. 

Τι αλλο προβλημα θα εχω με αυτη την εκδοση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

70 ευρώ θεωρώ πως είναι πολλά για την συγκεκριμένει κονσόλα η οποία και δεν έχει δίσκο αλλά και κατά πάσα πιθανότητα δεν θα έχει και τον αντάπτορα για το wifi(δεν έχει built in wifi, που είναι ακριβός και δεν πολυκυκλοφορεί πλέον). Άρα με τα έξοδα έξτρα που θα κάνει παίρνεις Slim με 250GB δίσκο και είσαι αρχοντόπουλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να κανω έλεγχο στον σκληρό του phat Jasper αν λειτουργεί σωστά ? Σαν να μου κάνει νερά τώρα τελευταία . Ο δίσκος είναι ο επίσημος στα 120 gigabyte

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορεις.Τον βγαζεις απο την θηκη του, τον συνδεεεις σε σταθερο και με το hard disk sentinel βλεπεις την υγεια του δισκου.

Δεν βλέπω κάτι περίεργο με το hard disk sentinel. Μάλλον τα παιχνίδια που έβαλα πρόσφατα έχουν κάποια τεχνικά θέματα , επειδή είναι μεταφορές από το one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια θελω να παρω ενα xbox360. εχω βρει me 4GB σκληρο. θελω να παρω το fifa 16. θα μπορω να το παιξω? θα μπορω να τα κανω τα updates κανονικα? επειδη θα εχει μονο 4gb ενω τα update απο οσο ξερω ειναι παραπανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...