Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Topic v2 [PS3]


Byron.christ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γίνεται. Εγώ σ' το πρότεινα αυτό από πάνω για την περίπτωση που θες να κρατήσεις το λογαριασμό εσύ αλλά να έχει πρόσβαση και στα παιχνίδια ο άλλος χρήστης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γινεται να αλλαξει και το ονομα του account στο ps3?

 

Oχι, δεν θελω να κρατησω τον λογαριασμο, θελω απλα ο αγοραστης να εχει μετα μονο αυτος προσβαση στο account που ειχα εγω πριν.

 

Αρα αφου γινεται, οκ.

 

Ευχαριστω Vole.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, εγω τα εκανα (φαινεται και εκει που παταω tab το ονομα μου στη λιστα stratigos24) πριν λιγες μερες που το εβαλα παλι στον υπολογιστη. Μου εκατσαν καλα. :P

 

Oτι αλλο θες να πεις (αν θες :P) σε πμ, μη χαλαμε το θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από χτες υπάρχει ελληνική κοινότητα για ps4/ps3 στο facebook για να συζητάμε για νέα και απορίες που αφορούν την αγαπημένη μας κονσόλα.Όποιος επιθυμεί ας έρθει, ήδη δεν έχει κλείσει 24ωρο και έχει 180 μελη.

Link.png Site: Greek Sony PS4/PS3 Community

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα για ΠΟΙΟ λογο να υπαρχει τετοια σελιδα ΟΤΑΝ υπαρχει το ελληνικο επισημο Ps φορουμ με διαχειριστη κιολας απο υπαλληλο της Sony Pad Poet ?

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι ακομα παιδια...

 

Το account μας μπορουμε (μαζι με ολα τα games απο plus και αυτα που ειναι αγορασμενα απο το ps store) να τα βαλουμε σε αλλο ps3 (αφου δωσουμε το δικο μας) αργοτερα κλπ?

 

Δηλαδη να διαγραψω εγω το account μου απο την κονσολα, να δωσω την κοσνολα με οτι παιχνιδι εχω σε retail, να κρατησω τον λογαριασμο μου του psn και να τον βαλω αργοτερα σε αλλο ps3?


Μα για ΠΙΟ λογο να υπαρχει τετια σελιδα ΟΤΑΝ υπαρχει το ελληνικο επισημο Ps φορουμ με διαχειριστη κιολας απο υπαλληλο της Sony Pad Poet ?

 

Aστειευεσαι ετσι?

 

ΥΓ: Οταν ρωταμε, το πιο γραφεται ποιο... Το εβαλες και κεφαλαιο τρομαρα σου....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Και κατι ακομα παιδια...

 

Το account μας μπορουμε (μαζι με ολα τα games απο plus και αυτα που ειναι αγορασμενα απο το ps store) να τα βαλουμε σε αλλο ps3 (αφου δωσουμε το δικο μας) αργοτερα κλπ?

 

Δηλαδη να διαγραψω εγω το account μου απο την κονσολα, να δωσω την κοσνολα με οτι παιχνιδι εχω σε retail, να κρατησω τον λογαριασμο μου του psn και να τον βαλω αργοτερα σε αλλο ps3?

 

Aστειευεσαι ετσι?

 

2. ΥΓ: Οταν ρωταμε, το πιο γραφεται ποιο... Το εβαλες και κεφαλαιο τρομαρα σου....

1. Ναι.

 

2. Σε νιώθω :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο pad poet μαζί μας είναι συνδιαχειριστης.Με το ιδιο σκεπτικό δε θα επρεπε να υπαρχει και το παρόν thread Αφού υπάρχει το επίσημο Φόρουμ για τις αποριες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κανω restore ps3 system θα μου επαναφερει ολες τις εργοστασιακες ρυθμισεις? δηλαδη θα σβησω μονο οτι εχω προσθεσει εγω,αρα θα ειναι οπως οταν το αγορασα? βοηθειστε παιδια γιατι θελω να το δωσω και θελω να σβηστουν πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να αλλάζω playstation 1 games στο multiman (που είναι αποθηκευμένα σε εξωτερικό hd), χωρίς να αναγκάζομαι να κάνω quit το game και να με πετάει πίσω σε XMB?

 

Δηλαδή με κάποιο συνδυασμό κουμπιών στο ps3 controller να με πηγαίνει πάλι multiman ώστε να επιλέγω το επόμενο psx game, κατευθείαν χωρίς χάσιμο χρόνου, ακριβώς όπως γίνεται με τα ρετρό emulators του ps3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα για ΠΟΙΟ λογο να υπαρχει τετια σελιδα ΟΤΑΝ υπαρχει το ελληνικο επισημο Ps φορουμ με διαχειριστη κιολας απο υπαλληλο της Sony Pad Poet ?

διοτι το PS3 υπαρχει απο το 2007 και η επισημη ελληνικη σελιδα εγινε μολις πριν ενα χρονο

Και κατι ακομα παιδια...

 

Το account μας μπορουμε (μαζι με ολα τα games απο plus και αυτα που ειναι αγορασμενα απο το ps store) να τα βαλουμε σε αλλο ps3 (αφου δωσουμε το δικο μας) αργοτερα κλπ?

 

Δηλαδη να διαγραψω εγω το account μου απο την κονσολα, να δωσω την κοσνολα με οτι παιχνιδι εχω σε retail, να κρατησω τον λογαριασμο μου του psn και να τον βαλω αργοτερα σε αλλο ps3?

 

Aστειευεσαι ετσι?

 

ΥΓ: Οταν ρωταμε, το πιο γραφεται ποιο... Το εβαλες και κεφαλαιο τρομαρα σου....

ενω με το τετια τα πηγε καλυτερα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...