Προς το περιεχόμενο

Under the Dome


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θυμίζει όντως Persons Unknown λόγω του θόλου, αλλά σίγουρα είναι λίγο πιο βαρβάτη παραγωγή.

Για καλοκαίρι θα έλεγα ότι είναι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ θέλω να μάθω,

 

ο τύπος που έφαγε major χυλόπιτα, είναι original ψυχάκιας ή το γύρισμα της βίδας το έπαθε με την εμφάνιση του θόλου (όπως π.χ. οι κρίσεις και τα παραληρητά που έπαθαν καναδυό άλλοι)

 

Κατατά, εύπεπτο, για pop corn σκότωμα χρόνου φαίνεται να πληρεί τις προϋποθέσεις.

Με έπιασε και νευρικό με

 

το τεμάχισμα της αγελάδας (το έβλεπα σε ώρα πείνας και αναπόφευκτα άρχισα να σκέφτομαι μπάρμπεκιου) LOL.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να μάθω,

 

ο τύπος που έφαγε major χυλόπιτα, είναι original ψυχάκιας ή το γύρισμα της βίδας το έπαθε με την εμφάνιση του θόλου (όπως π.χ. οι κρίσεις και τα παραληρητά που έπαθαν καναδυό άλλοι)

 

Κατατά, εύπεπτο, για pop corn σκότωμα χρόνου φαίνεται να πληρεί τις προϋποθέσεις.

Με έπιασε και νευρικό με

 

το τεμάχισμα της αγελάδας (το έβλεπα σε ώρα πείνας και αναπόφευκτα άρχισα να σκέφτομαι μπάρμπεκιου) LOL.

 

Original

 

 

Γενικά πάντως, η σειρά έχει όλα τα προσόντα για να γίνει μέτρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re "original":

 

είχα ξεχάσει ότι η σκηνή με τα πρώτα δείγματα -που γυαλίζει το μάτι του και γίνεται ψιλοβίαιος- έγινε λίγο πριν την εμφάνιση του θόλου

 

η σειρά έχει όλα τα προσόντα για να γίνει μέτρια...

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Re "original":

 

είχα ξεχάσει ότι η σκηνή με τα πρώτα δείγματα -που γυαλίζει το μάτι του και γίνεται ψιλοβίαιος- έγινε λίγο πριν την εμφάνιση του θόλου

 

 

:lol:

 

 

 

Το λέει στην γκομενα [ you know who i really am] 

και του απανταει αυτη [that why we can never be together]

 

 

 

 

Επεξ/σία από viper2005
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A μάλιστα, οπότε κι αυτή -εκ της απάντησής της- ήξερε που έμπλεκε (high five girl! NOT)

Το αφήνουν μετέωρο οπότε εξέλαβα τον διάλογο σε πολύ πιο γενικό πλαίσιο.

Anyhoo, thx, πολύ ασχοληθήκαμε για την ώρα για κάτι... με προοπτική μετριότητας =P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να μάθω,

 

ο τύπος που έφαγε major χυλόπιτα, είναι original ψυχάκιας ή το γύρισμα της βίδας το έπαθε με την εμφάνιση του θόλου (όπως π.χ. οι κρίσεις και τα παραληρητά που έπαθαν καναδυό άλλοι)

 

Κατατά, εύπεπτο, για pop corn σκότωμα χρόνου φαίνεται να πληρεί τις προϋποθέσεις.

Με έπιασε και νευρικό με

 

το τεμάχισμα της αγελάδας (το έβλεπα σε ώρα πείνας και αναπόφευκτα άρχισα να σκέφτομαι μπάρμπεκιου) LOL.

 

 

Έδωσαν κάποια στοιχεία νωρίς όταν ήταν με την κοπέλα περι original,

 

 

"ξέρεις ποιός είμαι"

"γιαυτό δεν μπορούμε να είμαστε μαζί"

 

 

edit όπα με πρόλαβαν :P

 

Anyhoo, thx, πολύ ασχοληθήκαμε για την ώρα για κάτι... με προοπτική μετριότητας =P

 

Πράγματι, το σκεφτόμουν και εγώ αυτό σήμερα. Τελικά μας 'χάλασαν' κάτι HBO/AMC/Showtime κτλ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ το πρωτο επ που δα καπια πραματα αλλαξαν απ το βιβλιο και ενα απο αυτα που αναφερθηκε παραπανω με σποιλερ...παντως φενεται ενδιαφερουσα σαν εκτελεση. και με οχι τοσο γνωστους ηθοπιους που ναι και αυτο καλο.

Aυτο που σου βγαζει η πρωτη σκεψη ειναι οταν διαβασεις βιβλιο του κινγκ και μετα το δεις στη τβ θα φας ξενερα.

αλλα μαζι με το falling skies   αποτελουv καλες λυσειs  απολυτης βαρεμαρας μιζεριας και καψας στο φετεινο καλοκαιρι :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το person un γαμώ ήταν αλλα το έκοψαν :/

εντωμεταξύ μονο από μπροστά υπάρχει ο υπόλοιπος κόσμος?? άμα πάνε όπισθεν από την πολη δεν έχει άλλους ??  :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...