Προς το περιεχόμενο

Under the Dome


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το vampire diares όταν ξεκίνησε δεν είχε σχέση με αυτό που κατέληξε πάντως
αν δεις 1-2 επεισόδιο πχ καμία σχέση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 147
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είδα και το τελευταίο της σεζόν. Λοιπόν, αυτή η σειρά μέσω του άθλιου σεναρίου, και των άθλιων ηθοποιών γελοιοποιεί:

1) Μια αρκετά ενδιαφέρουσα ιστορία του King που θα μπορούσε να εκτιμηθεί από το κοινό αν γινόταν μια πιο dark και όχι τόσο φλώρικη απόδοσή της.

2) Τον Dean Norris

3) Τον θεατή.

Αυτά. Δύσκολα θα επιστρέψω για τη δεύτερη σεζόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κάθισα και διάβασα τη σύνοψη από τη wikipage για το book, έχουν αλλάξει αρκετά πράγματα αν δεν κάνω λάθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βέβαια τώρα που αλλάζουν πράγματα απ' το βιβλίο και εμπλέκεται και ο ίδιος ο King, τσιμουδιά. Όταν ο Kubrick έκανε αλλαγές στο βιβλίο του και έφτιαχνε ταινιάρα τότε o King την έθαβε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ατάλαντοι όλοι

και αυτό που μόλις γίνετε μια λάμψη η κάτι τέτοιο και έχουν μια καθυστερημένη ευχαρίστηση τα παιδάκια

είναι απίστευτα εκνευριστικό
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ο τροπος που τελειωσε η πρωτη σεζον ειναι ανεκδιηγητος.

Παντως εντελως στο χαλαρο,εγω την ειδα ευχαριστα τη σεζον.

Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο,ουτε καν συγκρινεται με αλλες μεταφορες του Κing στη TV,οπως ειχα γραψει μετα τα 2 πρωτα επεισοδια,αλλα δεν ειναι κ τοσο ασχημο ωστε να τρωει τοσο θαψιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ναι, αυτο το πραμα ειναι γιατι θελουν ολοι σειρες σαν got κ δεν ξερω κι εγω τι,

δεν μπορουν να δουν μια σειρα χωρις να εχουν τοσες απαιτησεις,

τεσπα, εγω θα την συνεχισω κ στην επομενη σεζον,

οποιος δεν γουσταρει ας δει τπτ αλλο, κανεις δεν εχει την ορεξη για τις γκρινιες σας,

δεν περνατε καλα ρε παλικαρια; κοφτε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω δει 3 επισόδεια και έχω απογοητευτεί αρκετά. Η σειρά μοιάζει να έχει στηθεί πολύ απλοΪκά, πολύ πρόχειρα. Αξίζει να φτάσω στο 13ο επισόδειο ή η σειρά κυλάει στο ίδιο μοτίβο σε όλα τα επισόδεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω κατω στο ιδιο μοτιβο,δεν υπαρχουν αυτες οι wow στιγμες σε κανενα επεισοδιο,εγω εκατσα και τα ειδα ολα λογω του ηθοποιου που παιζει τον Βig Jim και για να δω τι στο καλο θα γινει αλλα μπααα....μαλ...ιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω την ειδα τη σειρα και μου ψιλοαρεσε. Με αφησε σε αγωνια ομως. Οσοι εχετε διαβασει το βιβλιο, μπορειτε να μου πειτε (οχι στοιχεια και τελος), συμφωνα με αυτα που δεν εχουν γινει ακομα, ποσοι κυκλοι περιπου θα βγουν ακομα. Γιατι μου την δινει να βλεπω 13 επισοδεια καθε χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...