Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμη για κατέβασμα η δοκιμαστική έκδοση των Windows 8.1


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο οσο εχω ψαξει δεν βλεπω κατι αλλα παρα μονο αυτα που ηταν πριν... ωστόσο λεει οτι εχει εγκατασταθεί ... δεν καταλαβαίνω!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πόση ραμ θέλει αυτο το βρίσκω στο θείο ;Sent from my iPhone using Insomnia

Μπορεις να κανεις νομιμοτατα και δωρεαν τη δουλεια σου με διαφορα VM software, οπως το VirtualBox

Oσον αφορα τη RAM, εξαρταται παντα απο το λειτουργικο που τρεχεις μεσα στη VM και τις απαιτησεις του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν εχω εγκατεστημένα τα WMC

Εγώ το έχω.. :P Εντάξει το ξεπεράσαμε αυτό,τώρα λεει δεν είναι διαθέσιμο στο Appstore.. microsoft και δεν θα έκανε τις μπούρδες της ? Αλίμονο !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα εχει μπουκωσει το store τωρα..

λογικο ειναι..

 

2,44GB μου το βγαζει με το WMC

Για την microsoft όλα λογικά είναι .. μην ανοίξω flame τώρα άστο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκανα κανονικά εγκατάσταση το update και έκανα restart. Τώρα στο store δεν μου βγάζει κάτι ....  win 8 pro x64 κάποιος που το έκανε helpp!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες ακουστε τι παιζει . οπως εγραψα και εδω http://www.insomnia.gr/topic/419860-official-windows-8-tech-support-thread/page-136?do=findComment&comment=52455709

δεν μου κανει εγκατασταση καποιες εφαρμογες . ετσι και στο upgrade . το εχω ξεκινησει και εχει κολησει στο initializing instalation με μια καθετη γραμμη να αναβοσβηνει και η μπαρα απο κατω να ειναι αδεια . μηπως το κατεβαζει εκεινη την στιγμη και επειδη εχω αργη ταχυτητα να του δωσω χρονο ??

 

υπαρχει καπου να το κανω clean install (format δηλαδη και ξανα ολα απο την αρχη ?? ) ( τα windows 8 τα εχω αυθεντικα απο σχολη )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε και λέμε..το Skype κρασάρει...το Openvpn δεν λειτουργεί..τον Explorer προβληματικό τον βλέπω..και τα προβλήματα συνεχίζονται...uninstall μπορούμε να κάνουμε ή μπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...