Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια στο site το δειχνει 9 ευρω ? bug ειναι ?

έχουν πρόβλημα στο σιτε οι τιμες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχει προβλημα το σαιτ παιδια.Μην αρχισετε να ψωνιζετε και μετα παραπονιεστε γιατι δεν τα στελνουν...

Ζητανε μονο πιστωτικη,μην βαλετε τα στοιχεια σας.Παιζει να το χακαρανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπόψιν ότι στην 4.4 έκδοση android , η καλή μας google έκοψε την εγκατάσταση στη εξωτερική κάρτα μνήμης ...

 

Οπότε έχετε και αυτό υπόψιν, με  τα 4gb που έχουν τα περισσότερα φθηνά κινητά δεν το λές και άπλα.

 

Δεν ξέρω βέβαια αν υπάρχει τρόπος να το παρακάμψεις αυτό το feature της google (πχ με  App 2 SD)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι χρειάστηκε άνοιγμα δεν είναι ανησυχητικό;

 

Και ναι και όχι. Αν ήμουν κλασικός Ελληνάρας, που κρίνω μόνο από τον εαυτό μου θα σου έλεγα τα χειρότερα. Αντικειμενικά όμως, διαβάζοντας και σχόλια από άλλους χρήστες στο myphone που το έχουν ήμουν ο μοναδικός που αντιμετώπισα το συγκεκριμένο πρόβλημα. (συγκεκριμένα δεν δούλευε το ακουστικό στις κλήσεις. Με handsfree λειτουργούσε κανονικά. Τελικά το κινητό ανοίχτηκε, απλά "πάτησε" ο γνωστός τις ενώσεις και είναι μια χαρά).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι χρειάστηκε άνοιγμα δεν είναι ανησυχητικό;

Από τα 4 που έχω φέρει κι εγώ, σε ένα χρειάστηκε να το ανοίξω. Είχε ξεβιδωθεί ο φακός της κάμερας και έχανε την εστίαση. Απλά πράγματα, ίσα το πίσω πλαστικό έβγαλα, το έσφιξα λίγο και είναι μια χαρά.

 

Γενικά στους 3+ μήνες που το έχουν γνωστοί μου κανείς δεν μου έκανε παράπονα πέρα από το παραπάνω, κάθε άλλο. Ειδικά στο κομμάτι μπαταρία δεν έχει ανταγωνιστή στα low budget. Συγκεκριμένα άτομο που δεν ασχολείται πέρα από λίγες κλήσεις την μέρα του βγάζει πάνω από βδομάδα η μπαταρία για πλάκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπόψιν ότι στην 4.4 έκδοση android , η καλή μας google έκοψε την εγκατάσταση στη εξωτερική κάρτα μνήμης ...

 

Οπότε έχετε και αυτό υπόψιν, με τα 4gb που έχουν τα περισσότερα φθηνά κινητά δεν το λές και άπλα.

 

Δεν ξέρω βέβαια αν υπάρχει τρόπος να το παρακάμψεις αυτό το feature της google (πχ με App 2 SD)

Ρουταρισμα της συσκευης και η sd1 σε sd0.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναζητώ tablet με 3g 8-10 ιντσών για σχετικά βασικά πράγματα

Καμία πρόταση;

 

Βρήκα αυτό : http://www.pandawill.com/notebook-tablet-pc-mid-c438/android-os-c306/colorfly-g808-3g-tablet-pc-mtk8382-android-42-1gb-8gb-ips-screen-80-inch-white-p92514.html

 

Εμπιστευόμαστε pandawill ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα ψάχνω για γνωστό μου κινητό κάπου στα 120e ή κάπου εκεί γύρω με έμφαση κυρίως στην κάμερα. Έχουμε κάτι στα υπ' όψιν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...