Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία λοιπόν με πείσατε. Ευχαριστώ!

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Χθες ενα αξιόπιστο και παλιό μέλος το έδινε στις αγγελίες.. δες μήπως το προλάβεις ;-)

Υπάρχει όπως είπαν τα παιδιά και ελληνική κοινότητα και γίνεται σπουδαία δουλειά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Coolpad F1 με κλειστα ματια.

Εγινε παραγγελια απο MiniDeal. Διαβασα και reviews και το thread στο Myphone και παντου λεν τα καλυτερα. Απορω πως δεν το ειχα παρει πρεφα νωριτερα αυτο το τερατακι. Thanks evmenis! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, εγώ ψάχνω δωράκι κινητό για το κορίτσι...

Budget: 70-100 euro

Οθόνη: max 4.5 inches

Να παίζει χωρίς να χρειαστεί να κάνω μαϊμουδιές

Να είναι όσο το δυνατόν πιο όμορφο :) :)

 

Έχω δει jiayu G2f, thl w100s και το thl T6S (το οποίο όμως είναι 5 ίντσες αλλά μου φαίνεται vfm).

Τι γνώμη έχετε για αυτά, έχουν καθόλου προβλήματα ?

Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο, παίζει καμιά προσφορά τώρα σε κάποιο από τα γνωστά μαγαζάκια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Doogee DG 800 Διάλεξε της και κανένα χρωματάκι για το καπάκι που της αρέσει. Το Minideal το δίνει και με δερμάτινη θήκη. http://www.minideal.net/doogee-valencia-dg800-andorid-4-4-smartphone-4-5-inch-1gb-ram-mt6582-quad-core.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά να ξέρεις για το DG800 η διάρκεια της μπαταρίας είναι τραγική. Στο ένα που έχει πάρει μια γνωστή μου, οκ, το λιώνει το κινητό, αλλά και πάλι να θέλει 2 και 3 φορτίσεις την μέρα δεν είναι καλά. Σε όλα τα άλλα το κινητό είναι κάτι παραπάνω από τίμιο βέβαια για τα λεφτά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά να ξέρεις για το DG800 η διάρκεια της μπαταρίας είναι τραγική. Στο ένα που έχει πάρει μια γνωστή μου, οκ, το λιώνει το κινητό, αλλά και πάλι να θέλει 2 και 3 φορτίσεις την μέρα δεν είναι καλά. Σε όλα τα άλλα το κινητό είναι κάτι παραπάνω από τίμιο βέβαια για τα λεφτά του.

 

Και φυσικά πριν μιλήσουμε καλό είναι να έχουμε ψάξει κ λίγο. Η μπαταρία ήταν τραγική μέχρι τον Αύγουστο. Από τέλη Αυγούστου η Doogee έβγαλε αναβάθμιση που διορθώνει πολύ το πρόβλημα της κατανάλωσης. 2ον στο κινητό δεν πρέπει ποτέεε να απενεργοποιείται το backtouch (ρυθμίσεις - > backtouch) ακόμη και να μην το θέλουμε. Το κινητό με απενεργοποιημένη την επιλογή δεν μπορεί να πέσει σε deep sleep. Με τις παραπάνω αλλαγές το κινητό από 1 μέρα μπαταρία έχει πάει στις 2,5 -3 ανάλογα με τη χρήση.

 

Δεν το έχει γνωστός μου, το έχει η κοπέλα μου, οπότε και το ψάχνω συχνά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απλά ενημερωτικά για ένα τηλέφωνο που παρήγγειλα από το focalprice.com κόλλησε στο τελωνείο της dhl. Παλιότερα μου ερχόντουσαν χωρίς δασμούς...

 

Μεγάλη προσοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν ειπωθει χιλιες φορες, ποτε κουριερ παντα απλο ταχυδρομειο (singpost ή chinapost ή usps), καλυτερα να περιμενεις 10 μερες παραπανω παρα να φας τελωνειο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απλά ενημερωτικά για ένα τηλέφωνο που παρήγγειλα από το focalprice.com κόλλησε στο τελωνείο της dhl. Παλιότερα μου ερχόντουσαν χωρίς δασμούς...

 

Μεγάλη προσοχή.

Παιδιά απλά ενημερωτικά για ένα τηλέφωνο που παρήγγειλα από το focalprice.com κόλλησε στο τελωνείο της dhl. Παλιότερα μου ερχόντουσαν χωρίς δασμούς...

 

Μεγάλη προσοχή.

Μακριά από αυτό το κινεζομαγαζο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά απλά ενημερωτικά για ένα τηλέφωνο που παρήγγειλα από το focalprice.com κόλλησε στο τελωνείο της dhl. Παλιότερα μου ερχόντουσαν χωρίς δασμούς...

 

Μεγάλη προσοχή.

 

Δεν υπαρχει τελωνειο της dhl.

Υπαρχει τελωνειο που ειναι σιγουρο οταν επιλεγεις σαν τροπο αποστολης dhl.

Αν δεν επελεξες dhl, αλλα απλη αποστολη, να επικιονωνησεις μαζι τους για full refund και φυσικα να ανοιξεις case στο paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...