Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Στο δίλημμα που εχω μεταξυ του Doogee DG310 και του THL t6s, κάποια άλλη πρόταση;

 

 

Cubot S168 και απο μενα με το κουπονι στο gearbest.Δινουν θηκη και μεμβρανη οπως γραφουν στο myphone στο επισημο θεμα τους.

Τωρα για οσους λενε μακρυα απο THL T6s,δεν μπορω να το καταλαβω.Μια χαρα συσκευη ειναι (2 εχω παρει και ειναι κομπλε).Ιδια ποιοτητα με Doogee DG310.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

 έχω ένα δύκαρτο κινέζικο τηλέφωνο και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπαρχει κάποια διαφορά

 στο αν τοποθετήσω την κάρτα sim στην υποδοχή 1 του τηλ GSM ή στην 2 WCDMR GSM :-( .

 Aν γνωρίζει κάποιος ας μου πει....

 

 Ευχαριστω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,

 έχω ένα δύκαρτο κινέζικο τηλέφωνο και θα ήθελα να ρωτήσω αν υπαρχει κάποια διαφορά

 στο αν τοποθετήσω την κάρτα sim στην υποδοχή 1 του τηλ GSM ή στην 2 WCDMR GSM :-( .

 Aν γνωρίζει κάποιος ας μου πει....

 

 Ευχαριστω! 

 

Σε όποια υποδοχή και να την βάλεις θα δουλεψει αλλά όταν θελήσεις να συνδεθείς στο ίντερνετ με τα δεδομένα σου, μόνο απο την υποδοχή που γράφει WCDMA θα έχεις ταχύτητα 3G

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όποια υποδοχή και να την βάλεις θα δουλεψει αλλά όταν θελήσεις να συνδεθείς στο ίντερνετ με τα δεδομένα σου, μόνο απο την υποδοχή που γράφει WCDMA θα έχεις ταχύτητα 3G

Άρα είναι καλύτερα να είναι στην WCDMA..... :-)

Eυχαριστώ πολύ,νάσαι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναρωτησα αλλά δε βοηθησε κανεις. :( Ας ξαναπροσπαθησω.

Ψαχνω ταμπλετ για τη μαναμ και για δικια μου καβατζα. Μεχρι 80 μαξ 100 ευρω.

 

Ιδανικα: 8ιντσες, 4πυρηνο, 1GB RAM, μπρος πισω καμερες. Τι προτεινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει το ΜΜ αυτό http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/VERO-X8i---%28249-94-VRTAX8I%29,99452,480514,1492483.html?langId=-18&et_lid=1797&utm_medium=email&et_cid=422&utm_source=Newsletter-20-10-2014&et_sub=tablet-1145542&utm_campaign=National-LateNight-Newsletter-20-10-2014βέβαια στα 120€ αλλά ... intel, Ελληνική εταιρία, και αγορά απο Ελλάδα 

Ξαναρωτησα αλλά δε βοηθησε κανεις. :( Ας ξαναπροσπαθησω.

Ψαχνω ταμπλετ για τη μαναμ και για δικια μου καβατζα. Μεχρι 80 μαξ 100 ευρω.

 

Ιδανικα: 8ιντσες, 4πυρηνο, 1GB RAM, μπρος πισω καμερες. Τι προτεινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα ξεφευγουμε πολυ. Για κινεζικο ολοι λεν το Chuwi VX8 αλλά δε ξερω.... Καμια γνωμη; το χει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβε κανεις απο gearbest παραγγελια? 

αυτή την απορία έχω και εγώ μιας και ψήνομαι για το cubot s168

 

στο διπλανό φόρουμ που γράφουν ότι και να τους ζητήσεις στο δίνουν... κάτι όμως δε μου κάθεται καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>παρελαβε κανεις απο gearbest παραγγελια? </p>

Για το cubot ρωτας η γενικα; Περιμενουν κινητα αυτές τις μερες στο myphone.

Παντως το s168 σε αλλο κινεζομαγαζo γραφουν οτι 31/10 θα το εχουν in stock....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα ξεφευγουμε πολυ. Για κινεζικο ολοι λεν το Chuwi VX8 αλλά δε ξερω.... Καμια γνωμη; το χει κανεις;

Πηρα προσφατα το πιο μικρο, το V17HD, καπως ετσι. Το προοριζω για παρομοια χρηση. 52€ απο geek, πολυ καλο για τα χρηματα του. Γρηγορο, καλη οθονη, καλη αποκριση. Για το 50ευρω, ειναι κλεψια. Θα το δοκιμαζα και το πιο μεγαλο χωρις πολλες σκεψεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...