Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα παραγγειλω το xiaomi redmi note 4g απο το vickmall και Υπαρχει πιθανοτητα οταν φτασει το δεμα να λειπω για αρκετες μερες αλλα θα ναι οι γονεις μ στο σπιτι. Θα υπαρχει θεμα με τη παραλαβή; η αγορά θα γίνει με δικα μου στοιχεία κ δικο μ καρτα.

 

Τους λέω να χει Multilanguage rom κ να το στειλουν όπως πρέπει σαν δώρο κ όχι κουριερ για να μην πληρώσω σίγουρα τελωνείο. Τίποτα αλλο?

 

Θα έχει 4.4 kitkat?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα παραγγειλω το xiaomi redmi note 4g απο το vickmall και Υπαρχει πιθανοτητα οταν φτασει το δεμα να λειπω για αρκετες μερες αλλα θα ναι οι γονεις μ στο σπιτι. Θα υπαρχει θεμα με τη παραλαβή; η αγορά θα γίνει με δικα μου στοιχεία κ δικο μ καρτα.

 

Τους λέω να χει Multilanguage rom κ να το στειλουν όπως πρέπει σαν δώρο κ όχι κουριερ για να μην πληρώσω σίγουρα τελωνείο. Τίποτα αλλο?

 

Θα έχει 4.4 kitkat?

Ζήτα να έρθει στο όνομα του πατέρα σου ή της μητέρας σου ώστε να μπορέσουν να το παραλάβουν. Αν ξέρεις τον ταχυδρόμο βέβαια μπορεί να το παραλάβει συγγενής ακόμη κι αν είναι στο όνομά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτα να έρθει στο όνομα του πατέρα σου ή της μητέρας σου ώστε να μπορέσουν να το παραλάβουν. Αν ξέρεις τον ταχυδρόμο βέβαια μπορεί να το παραλάβει συγγενής ακόμη κι αν είναι στο όνομά σου.

Αλλιώς θα ζητήσουν την υπογραφή σου πάνω στο ειδοποιητήριο. Οπότε καλύτερα ναι βάλε όνομα των γονιών σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή το ψήνω για Windows Tablet να ρωτήσω δύο πραγματάκια,

- Ποιό θα προτείνατε ω ς ΠΟΛΥ αξιόπιστο και χωρίς κολλήματα μέχρι τα 200 δολάρια; Αποκλειστικά 9άρι (πιστεύω οι 8" είναι σούπερ για android ενώ οι 9 για windows). Eκτός από το onda και το teclast που αναφέρθηκαν, παίζουν άλλα της προκοπής στην αγορά;

- Φαντάζομαι μπορώ να βάλω μια θήκη με πληκτρολόγιο έτσι ώστε να γίνεται σαν φορητό νετμπουκ, σωστά; Έχετε καμιά φθηνή να προτείνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη βοήθειά σας παίδες.

Για -100 € ,5ιντσο,αξιοπιστο απο αξιοπιστο μαγαζι,αυτονομια τουλαχιστον 2 ημερων ως τηλεφωνο και browser (λογικη χρηση),

καμερα συμπαθητικη με φλας που να κοιτάξω;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη βοήθειά σας παίδες.

Για -100 € ,5ιντσο,αξιοπιστο απο αξιοπιστο μαγαζι,αυτονομια τουλαχιστον 2 ημερων ως τηλεφωνο και browser (λογικη χρηση),

καμερα συμπαθητικη με φλας που να κοιτάξω;

Ευχαριστώ

Εγώ θα σου πρότεινα κι αυτό που είναι τιμή χώμα και το έχουμε παραλάβει αρκετά άτομα στο διπλανό forum και το αποθεώνουμε

$79.98 με το κουπόνι S168KC video

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Official video του S200 από την Cubot : http://youtu.be/XoEqnB-e0i0

 


Λύθηκε το πρόβλημα με το εκπτωτικό κουπόνι για το Cubot S200 από την Gearbest .

 

545c9eff51b82.png

 

Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το κουπόνι : S200MK και να αποκτήσετε το τηλέφωνο στην τιμή των $96,59


Επεξ/σία από metalergr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι πάω για S200 με 96$.

Στο gearbest τι διαλέγω;

Auto post

SignPost

NLpost;

Έχει κανείς εμπειρία σε αυτό (τελωνείο,χρόνος αποστολής);

SGPost & NLPost είναι το ίδιο σε τελωνεία και χρόνο αποστολής , απλά NL πάει μέσω Ολλανδίας 

 

Ρε παιδια, στις 15 μου εδωσαν tracking απο geekbuying και ηδη λεει εφτασε Ολλανδια. Παιζει σε καμια βδομαδα να το εχω δλδ;

 

~10-15 μέρες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...