Προς το περιεχόμενο

Lenovo Y580 με i5, 4gb ram, 1 terra hdd, gtx 660m, free dos..599€ [εξαντληθηκε]


xristoforos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.904427&sid=1

Με χαρακτηριστικά όπως full hd οθόνη, i5 επεξεργαστή, 4gb ram, 1 terra δίσκο και κυρίως την gtx660m..στα 600ευρώ!
Παρήγγειλα ένα. Ελπίζω να έχει το φωτιζομενο πληκτρολόγιο .. :P
Υπόψιν ότι δεν έχει λειτουργικό σύστημα επάνω.

Επεξ/σία από xristoforos89
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή τιμή και κάρτα γραφικών συν του ότι δεν είναι πλαστικούρα.

Απ' τις καλύτερες προσφορές τελευταία...

 

Αυτό από πού ακριβώς το συμπεραίνουμε (το οτι δεν είναι πλαστικούρα)?

 

 

Γιατί εγώ άλλα διαβάζω:

 

http://www.notebookcheck.net/Lenovo-IdeaPad-Y580-20994BU-Laptop-Review.78974.0.html

 

The chassis utilizes both aluminum and polycarbonate plastic, although the metal is used much more conservatively. The inner bezel, for example, is mostly reflective plastic that seems a bit out of class compared to the more elegant brushed finishing of the lid and base. In other words, the plastic lining makes the Y580 look cheap relative to its one grand price tag.

 

 

 

Από δεύτερη αναφορά επίσης:

 

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2408962,00.asp

 

Although the IdeaPad Y580's hulking chassis is constructed primarily out of plastic, its palmrest and lid are both decked out in a metallic finish.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από εδώ

 

Marketing... Δες το προηγούμενο πόστ μου με αναλυτικό review.

Συμπαθητικό για τα λεφτά του, αλλά κατ'εμέ έχουν παίξει και καλύτερες προσφορές με 600 (όπως εκείνο με τον i7 3630QM ας πούμε).

 

Ανάλογα τη χρήση που το θέλει ο καθένας βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marketing... Δες το προηγούμενο πόστ μου με αναλυτικό review.

Συμπαθητικό για τα λεφτά του, αλλά κατ'εμέ έχουν παίξει και καλύτερες προσφορές με 600 (όπως εκείνο με τον i7 3630QM ας πούμε).

 

Ανάλογα τη χρήση που το θέλει ο καθένας βέβαια.

Βέβαια εκείνο με τον i7 είχε απλή οθόνη ενώ αυτό full hd. Επίσης αυτό έχει αρκετά καλύτερη κάρτα γραφικών.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην κάρτα θα συμφωνήσω, στην οθόνη νομίζω έχει πάρει και το μάτι μου και με Full HD, εκτός αν είχε 699 αντί για 599 το συγκεκριμένο conf που θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α ρε τυχερακια.πολυ σκληρο για τα λεφτα του.μπραβο και παλι μπραβο στο e-shop.τι παιχνιδια σκεφτεσαι να παιξεις ? B)

2-3 παιχνιδια το πολυ να παιξω. 

Μετα θα κοιμαστε ησυχοι αφου φευγω για φανταρος :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην κάρτα θα συμφωνήσω, στην οθόνη νομίζω έχει πάρει και το μάτι μου και με Full HD, εκτός αν είχε 699 αντί για 599 το συγκεκριμένο conf που θυμάμαι.

 

Αν μιλάμε για εκείνο του Ε-σοπ πάλι με τον Ι7 ήταν στα 609€ με την 635Μ κάρτα.

Αν μιλάμε για παιχνίδια είναι σαφώς καλύτερη αυτή η περίπτωση. Όπως έγραψα και στο άλλο θέμα λίγο πριν ανοίξει αυτό, το εγκρίνω :) (αν και είμαστε λίγο λαστ γιαρ εδώ γιατί αυτό το χτύπαγαν έξω από τον περασμένο Σεπτέμβρη αλλά στα ~700€ τότε).

Άσε δε που ο Χριστόφορος θα πάει να παρουσιαστεί δηλώνοντας ότι έχει πάρει... "Ι5"!!!

 

Sent from my XT890 using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...