Προς το περιεχόμενο

Λουκέτο στη δημοτική αστυνομία;


cyber_katsarida

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μπορουσαν καλλιστα να προτεινει ο συλλογος γονεων στα ιδια τα μελη του ειτε να συμμετασχουν οι ιδιοι εναλλαξ (μια φορα το μηνα ο καθενας θα εβγαινε), ειτε να πληρωνουν ενα πολυ μικρο αντιτιμο ωστε καποιος παλι απο τους ιδιους να κανει αυτη τη δουλεια...

Βεβαια αυτα ειναι μαλακιες που τα κανουν οι αμερικανοι... εμεις εδω ειμαστε large τυποι, σιγα μην κατσουμε ενα μισαωρακι για το ιδιο μας το παιδι, να γινουμε ρεζιλι στην κενωνια θες;

Στο σχολειο που πανε τα δικα μου παιδια (Αμπελοκηποι-Πανορμου),μια χαρα σχολικους τροχονομους,γονεις απο τον σύλλογό μας εχουμε (εδω και πολλα χρονια).Και ειμαστε Ελλαδα...ή μηπως Αμέρικα..??? 

 

Παντως,τωρα που το παλουκι τους βγαινει απ`το στομα,θα θυμηθουν πόσο χρησιμη ειναι η δημοτικη αστυνομια και που μπορει να προσφερει και...μπλα μπλα μπλα...

Τοσα χρονια πριν,ουτε που τους ενοιαζε.Μόνο που φτιαχνει καλο καφε ηξεραν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 450
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ήρθε η ώρα να γιορτάσουμε, τώρα που θα κλείσει η ΕΡΤ και η Δημοτική αστυνομία, εγώ ο Ι.Υ. θα πληρώνομαι στην ώρα μου και θα αυξηθεί και ο μισθός μου τουλάχιστον 200% !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε η ώρα να γιορτάσουμε, τώρα που θα κλείσει η ΕΡΤ και η Δημοτική αστυνομία, εγώ ο Ι.Υ. θα πληρώνομαι στην ώρα μου και θα αυξηθεί και ο μισθός μου τουλάχιστον 200% !!!

 

Επίσης αν κλείσει η ευδαπ, ο οπαπ, η δεη και ολες αυτές, σε βλεπω με τον μισθο του πρόεδρου την δημοκρατία απο τις πολλες αυξήσεις. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε η ώρα να γιορτάσουμε, τώρα που θα κλείσει η ΕΡΤ και η Δημοτική αστυνομία, εγώ ο Ι.Υ. θα πληρώνομαι στην ώρα μου και θα αυξηθεί και ο μισθός μου τουλάχιστον 200% !!!

 

Αυτο ισως οχι, αλλα ισως να με φορολογησει λιγοτερο με μικροτερο τεκμαρτο παρολο που ειμαι ανεργος, αρα χωρις εισοδτημα, αν εχει να πληρωσει λιγοτερους αεριτζηδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε η ώρα να γιορτάσουμε, τώρα που θα κλείσει η ΕΡΤ και η Δημοτική αστυνομία, εγώ ο Ι.Υ. θα πληρώνομαι στην ώρα μου και θα αυξηθεί και ο μισθός μου τουλάχιστον 200% !!!

Οχι αλλα δεν θα πληρωνω εγω τοσους εμεσους φορους διοτι εσυ δεν σε κοβω να πληρωνεις.Τα εχουμε ξαναπει κοινωνικη δικαιοσυνη λεγεται  απο το να εχουμε 1.5 εκατομμυρια ανεργους μονοπλευρα  θα επρεπε να ειχαμε μισους-μισους   μην πω περισσοτερες ιερες αγελαδες διοτι κυριως ο εργοδοτης τους πτωχευεσε.

 Βεβαια θα μπορουσαν να πληρωσουν οι εφοπλιστες  και οι πολυ πλουσιοι  αλλα επειδη εχουμε μεγαλωσει δεν μου αρεσουν τα παραμυθια ,καλως η' κακως θα πληρωσουμε οι πολλοι οπως παντα.

Οτι γινεται μεχρι τωρα ειναι παραδοξο για καθε λογικο ανθρωπο αυτα βλεπουν εξω και μας κραζουν και πολυ καλα κανουν.

Οι ΔΥ υπαλληλοι στην ελλαδα ειναι σαν τις κατσαριδες και πυρηνικη εκρηξη να γινει αυτοι θα βγουν αλωβητοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ισως οχι, αλλα ισως να με φορολογησει λιγοτερο με μικροτερο τεκμαρτο παρολο που ειμαι ανεργος, αρα χωρις εισοδτημα, αν εχει να πληρωσει λιγοτερους αεριτζηδες.

 

Ναι πως. Και ένα Μοχίτο στο 4. 

 

Και αύξηση φορολογίας μη σου πω θα φας, επειδή είσαι άνεργος και έχεις αυτοκίνητο π.χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε η ώρα να γιορτάσουμε, τώρα που θα κλείσει η ΕΡΤ και η Δημοτική αστυνομία, εγώ ο Ι.Υ. θα πληρώνομαι στην ώρα μου και θα αυξηθεί και ο μισθός μου τουλάχιστον 200% !!!

 

 

Χίλιες φορές να απολυθούν χίλιες φορές ο καθένας δημόσιος υπάλληλος παρά να μειωθεί και άλλο η σύνταξη του ανάπηρου πατέρα μου και να αυξηθούν κι άλλο τα φάρμακά του και να βγουν άλλα από τα δωρεάν ή της συμμετοχής του ταμείου. 900 ευρώ τον μήνα σε φάρμακα χρειάζεται από τα οποία αυτήν την στιγμή βάζει τα 400 από την τσέπη του, ενώ πριν από 3 χρόνια έβαζε τα 120.

Στο κάτω κάτω ο απολυμένος έχει την ευκαιρία να ψάξει να βρει αλλού δουλειά, ο ανάπηρος και συνταξιούχος θα πεθάνει της πείνας όταν του μειώνουν την σύνταξη για να μπορέσουν να πληρώσουν και άλλο τους κηφήνες του δημοσίου.

 

Στα τσακίδια οι της ΕΡΤ του 2% τηλεθέασης και οι δημοτικοί αστυνομικοί του φραπέ και της μαγκιάς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αλλα δεν θα πληρωνω εγω τοσους εμεσους φορους διοτι εσυ δεν σε κοβω να πληρωνεις.Τα εχουμε ξαναπει κοινωνικη δικαιοσυνη λεγεται  απο το να εχουμε 1.5 εκατομμυρια ανεργους μονοπλευρα  θα επρεπε να ειχαμε μισους-μισους   μην πω περισσοτερες ιερες αγελαδες διοτι κυριως ο εργοδοτης τους πτωχευεσε.

 Βεβαια θα μπορουσαν να πληρωσουν οι εφοπλιστες  και οι πολυ πλουσιοι  αλλα επειδη εχουμε μεγαλωσει δεν μου αρεσουν τα παραμυθια ,καλως η' κακως θα πληρωσουμε οι πολλοι οπως παντα.

Οτι γινεται μεχρι τωρα ειναι παραδοξο για καθε λογικο ανθρωπο αυτα βλεπουν εξω και μας κραζουν και πολυ καλα κανουν.

Οι ΔΥ υπαλληλοι στην ελλαδα ειναι σαν τις κατσαριδες και πυρηνικη εκρηξη να γινει αυτοι θα βγουν αλωβητοι.

 

Aυτο που λες ελπίζω να καταλαβαίνεις οτι είναι ουτοπία και φλούδες ελπίδες. και ολους τους δυ να απολύσουν εμεις θα πληρώνουμε τα κερατα μας και ακομα πιο πολλα, μεχρι τελικής διάλυσης των κατοίκων αυτης της χώρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα τσακίδια οι της ΕΡΤ του 2% τηλεθέασης και οι δημοτικοί αστυνομικοί του φραπέ και της μαγκιάς.

 

Καταλαβαίνω την αγανάκτηση, αλλά τα λουκέτα είναι δήλωση αδυναμίας εξυγίανσης. Κι αυτό σημαίνει πως δεν υπάρχει δυνατότητα θεραπείας. Είναι λίγο χέβυ αν το καλοσκεφτείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουδεμία σχέση έχουν οι περιπτώσεις της ΕΡΤ και της δημοτικής αστυνομίας, αν θέλετε το αναλύουμε και κλειδώνεται στην επόμενη σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αλλά δεν γίνεται σε ένα χρεοκοπημένο κράτος που δεν έχει μία για να πληρώσει συνταξιούχους, να υπάρχουν δημόσιοι υπάλληλοι υπεράριθμοι των αναγκών του. Όχι φυσικά παντού, συνήθως εκεί που δεν πρέπει, ενώ εκεί που πρέπει, έλλειψη.

 

 

μαντεψε οι συνταξιουχοι τι ηταν πριν γινουν συνταξιουχοι?

δυ...

μη τους βγαζεις στην απεξω γιατι αυτοι εχουν το μεγαλυτερο μεριδιο ευθυνης για τη σημερινη κατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαντεψε οι συνταξιουχοι τι ηταν πριν γινουν συνταξιουχοι?

δυ...

μη τους βγαζεις στην απεξω γιατι αυτοι εχουν το μεγαλυτερο μεριδιο ευθυνης για τη σημερινη κατασταση

Τι λε ρε φίλε, όλοι οι συνταξιούχοι δημόσιοι υπάλληλοι ήταν; Σωωωωπα!!!! Με γέλασε ο πατέρας μου φαίνεται.

Κι ακόμα κι αν αυτοί φταίνε για την σημερινή κατάσταση, να τους σφάξουμε όλους να γλιτώσουμε τότε και από τις συντάξεις, μιας που δεν μπορούν να ξαναγίνουν παραγωγικοί ποτέ τους.

 

Κι όλ'αυτά για να μην πειραχτεί ούτε μία τρίχα από το κεφάλι των κηφήνων.....μάλιστα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λε ρε φίλε, όλοι οι συνταξιούχοι δημόσιοι υπάλληλοι ήταν; Σωωωωπα!!!! Με γέλασε ο πατέρας μου φαίνεται.

Κι ακόμα κι αν αυτοί φταίνε για την σημερινή κατάσταση, να τους σφάξουμε όλους να γλιτώσουμε τότε και από τις συντάξεις, μιας που δεν μπορούν να ξαναγίνουν παραγωγικοί ποτέ τους.

 

Κι όλ'αυτά για να μην πειραχτεί ούτε μία τρίχα από το κεφάλι των κηφήνων.....μάλιστα....

οι σημερινοι συνταξιουχοι ειναι αυτοι που ψηφιζαν τους γνωστους.

οι σημερινοι συνταξιουχοι ειναι αυτοι που τους ψηφιζουν ακομα

οι σημερινοι συνταξιουχοι παιρνουν μεγαλυτερες συνταξεις απ οτι μισθους αυτοι που δουλευουνε.

οι σημερινοι συνταξιουχοι βγηκαν στη συνταξη στα 60,50,40,35...

ε δε θα κατσω να σκασω κιολας αν ξαφνικα πανε στα 100 ευρω οι συνταξεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ntinara και οι δικοι μας ειχαν σε ποσοστο πανω απο 50% αποχη  ετσι να τα λεμε ολα οχι μονο οτι μας συμφερει.Το υπολοιπο 40% ψηφιζε οτι οι γονεις του και το 10% ειναι απλα η εξαιρεση .Ευθυνες εχουμε ολοι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...