Προς το περιεχόμενο

Tαινία Superman/Batman από Zack Snyder


Stavrakas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators

το casting της ταινιας παει απο το κακο στο χειροτερο.. :eek:

φωτεινη εξαιρεση ο James Ivory ως Alfred.

o Jeremy Irons δεν θα είναι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o Jeremy Irons δεν θα είναι?

 

ναι,αυτος,μπερδεψα το ονομα.

Δεν είμαι σίγουρος για το τι θέλουν να κάνουν αλλα δεν το κόβω να τους βγαίνει καλο...

 

δεν τους ενδιαφερει. γνωριζουν οτι η ταινια θα σπασει ταμεια, οσο χαλια και να ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από όλα αυτά τα σχόλια που διαβάζω έχω βγάλει το συμπέρασμα πως οι συντελεστές της συγκεκριμένης ''ταινίας'' πρέπει να αντιπαθούν τον μπατμαν και σούπερμαν και είπαν να φτιάξουν αυτό το πράγμα ώστε να επαναφέρουν τον νεαρό κόσμο στα επίπεδα προτίμησης που έχουν οι ίδιοι οι συντελεστές για αυτούς. σκεπτικό τύπου ''no need to love batman so much, there is a bunch of other heroes out there''. άσε που έχω ρίξει το γέλιο της αρκούδας από τώρα. η ''ταινία'' θα βγάλει πιστεύω... τοοοο(!!!) απίθανο γέλιο.η κωμμωδία της χρονιάς. γενικότερα τέτοιου είδους μίξεις παιδικών ηρώων μόνο γέλιο μου προκαλούν. κρίμα που κυκλοφόρησαν τέτοια τεύχοι εξ'αρχής .

 

επίσης αν και ο αγαπημένος μου, δεν μπορώ να μην αναγνωρίσω την ακυρότητα των δυνάμεων του σούπερμαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάτε πως θα πάει το σενάριο,γενικά αν πήραν τον eisenberg επειδή τον έχει συνδυάσει ο κόσμος με τον zuckerberg τότε είναι εξαιρετική επιλογή,γιατί όπως τελείωσε η πρώτη ταινία ο μεγαλύτερος εχθρός του superman δεν είναι κάποιος baddass που μπορεί να τον πλακώσει απλά στο ξύλο και να τελειώνει,ο μεγαλύτερος του εχθρός είναι η κοινή γνώμη μην ξεχνάμε ότι δεν τον ξέρει ο κόσμος από το 1940 όπως εμείς αλλά μόλις έσκασε στην γη σαν εξωγήινος και όχι μόνος αλλά μαζί με μια ορδή τρελαμένους,δεν το ξέρει ο κόσμος ότι μεγάλωσε στην γη. 

Για αυτό και ένας zuckerberg θα ήταν ο τέλειος εχθρός , ίσα-ίσα επειδή είναι geek και το απόλυτο αντίθετο του superman,δεν μπορεί να τον αγγίξει ο super και μπορεί να επηρεάσει με μεγάλη ευκολία την κοινή γνώμη. 

Πάντα ο lex ήταν αυτό που θεωρούσε ο κόσμος το ποιο επικίνδυνο,άρχισε σαν «τρελός επιστήμονας» μετά μεγιστάνας,πολιτικός μέχρι και πρόεδρος,σήμερα ένα facebook μέσα από το οποίο οργανώνουν επαναστάσεις το θεωρούν ποιο επικίνδυνο από όλα.

 

 

(όσο και να γούσταρα να έβλεπα τον heisenberg να πετάει εκρηκτικούς κρυστάλλους αμφιμεθαδόνης φτιαγμένους με κρυπτονήτη στον superman ) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μεγαλύτερος του εχθρός είναι η κοινή γνώμη

 

 

 

και με το να ισοπεδωνει δυο πολεις, ειμαι σιγουρος οτι κανει εξαιρετικη δουλεια με το να την εχει με το μερος του. ο Luthor θα ιδρωσει πολυ για να την στρεψει εναντιων του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με το να ισοπεδωνει δυο πολεις, ειμαι σιγουρος οτι κανει εξαιρετικη δουλεια με το να την εχει με το μερος του. ο Luthor θα ιδρωσει πολυ για να την στρεψει εναντιων του..

Αυτό ακριβός,ενώ ήρθαν εξωγήινη να κάνουν terraforming και να σκοτώσουν τους πάντες πάνω στην γη ο σούπερμαν κατάφερε να περιορίσει την καταστροφή σε μόνο δυο πόλεις.

Τα μίντια είναι αυτά που θα κάνουν τον κόσμο να τον αγαπήσει ή να τον μισήσει.   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...