Προς το περιεχόμενο

[υπηρεσιες / δωρεαν] free Mobile Internet cosmote για 15 ημερες.


peripteros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω σε συμβολαιο δεν ειχα ιντερνετ και μου ειπαν για να παρω την προσφορα πρεπει να ενεργοποιησω το internet pass.Το πρωτο παγιο λεει ειναι δωρεαν και μου δωσαν με την ενεργοποιηση 3GB+ τα 1,5GB της προσφορας ,αρκει οταν ληγει ο πρωτος μηνας να τους παρω τηλ να τους πω οτι θελω ακυρωση για το ιντερνετ ετσι ωστε να μην χρεωθω τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 121
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω εχω κοσμοκαρτα και εχω και ενα στικακι με αλλη sim μπορω να το ενεργοποιησω σε οποιο απο τα δυο θελω? και αν ναι πως το ενεργοποιω για το στικακι? ευχαριστω εκ των προτερων για την οποια βοηθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω Cosmoκαρτα. Έστειλα surf στο 1256 και μου ήρθε μηνυμα πως δεν ενεργοποιήθηκε η προσφορά και να καλέσω στην εξυπηρέτηση. Στο παρελθόν δεν είχα ενεργοποιήσει κανένα πακέτο ίντερνετ.

 

Ξέρει κανένας (πριν πάρω τηλ ώστε να είμαι προετοιμασμένος) τι παίζει από δω και πέρα; Μην αρχίσουν τίποτα να με χρεωνουν κάθε μήνα για ίντερνετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα internet on the go είδε με κάρτα είδε κανείς πως γίνεται; Ρωτάω γιατί δεν έχω το στικάκι μαζί μου.

Απο την εφαρμογη του internet on the go εχει ενα φακελακι στα δεξιά. Το πατας και μετά πατας νεο (ή δημιουργια; δε θυμαμαι). Γραφεις surf και στελνεις στο 1256.

Εστειλα σημερα και μου ηρθε και μνμ επιβεβαιωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω whatsup και έστειλα μήνυμα αλλά μου ήρθε η εξής απάντηση: "Η προσφορά δεν ενεργοποιήθηκε. Παρακαλούμε κάλεσε την εξηπ. πελατών για να σε ενημερώσουμε πως μπορείς να την ενεργοποιήσεις."

Το θέμα είναι οτι το 13838 χρεώνει για κάθε κλήση, και αν χρειαστεί (με την συννενόηση μπουζούκι που έχω αντιμετωπίσει στο παρελθόν) να πάρω κ 2η φορά δεν θα μου αρκεί το υπόλοιπο για αγορά 5ευρου πακέτου. Φαίνεται το πρόβλημα να έγκειται στο ότι δεν έχω κάποιο πακέτο, ήδη ενεργοποιημένο. Το θέμα είναι, θα δουλέψει με την ενέργοποίηση οποιουδήποτε πακέτου...;; Ακόμα κ με το day pass ή και τα MB που μπορεί να πάρει κάποιος δώρο με κωδικό reloaded, ή θέλει αυστηρά παράλληλα ενεργοποιημένο πακέτο για τις 15 μέρες της προσφοράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε TS αν και θα ήθελα να γνώριζα από που το βρήκες εσύ. Δεν το λέω κακοπροαίρετα εννοείται απλά όταν βγάζουν μια προσφορά τέτοιου είδους που την μαθαίνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξυ ειπα κ σε ενα συναδελφο να το κανει, στελνει το μηνυμα στο 1256 κ του απανταει η υπηρεσια δεν βρεθηκε ή δεν ειναι διαθεσιμη, κατι τετοιο, περιεργο...

τωρα καταλαβα τι παιχτηκε, δεν εχει ενεργοποιησει mb στο κινητο του,

καλη φουστια αυτη κοσμοτε μας

 

edit: ακυρο, το κανε ο συναδελφος στης γυναικας του που σιγα μην ειχε πακετο ενεργοποιημενο κ επαιξε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε TS αν και θα ήθελα να γνώριζα από που το βρήκες εσύ. Δεν το λέω κακοπροαίρετα εννοείται απλά όταν βγάζουν μια προσφορά τέτοιου είδους που την μαθαίνεις?

 

Υπαρχει στο site της cosmote και απο οτι πηρε το ματι μου επαιξε και στην τηλεοραση η προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...