Προς το περιεχόμενο

[υπηρεσιες / δωρεαν] free Mobile Internet cosmote για 15 ημερες.


peripteros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Με συγχωρειτε για την παρεμβαση στο παρον, θα ειχατε γλυτωσει μερικα ποστ, καλη συνεχεια. :)

 

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 121
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

 

Μιλησα για συγκεκριμενα ποστ που δεν προσφερουν κατι σε μια οποιαδηποτε κουβεντα, δεν ηταν μονο δικα σου, αλλα ολων μας. Βλεπεις το πραγμα μονο σαν ποστερ, εγω το βλεπω απο την πλευρα της ευαναγνωσης των θεματων και της καθαρης πληροφοριας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα να χρησιμοποιήσω το στικάκι μου από πέρυσι και μπήκα και ενεργοποίησα την προσφορά χωρίς να έχει ούτε ευρώ μέσα. Ευχαριστώ πολύ!

 

Αποστολή από το HTC One X με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εγινε μεταφορα σε κάποιον ας μας πει.

Το δικο μου μεθαυριο ληγει και μια ωρα πριν ληξει θα βαλω το πακετο των 500mb με 5 ευρω και ειμαι περιεργη να δω αν μεταφερθουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα, δε μου εγινε καμια μεταφορα. Για παραδειγμα, ειχα τα ΜΒ αυτης της προσφορας , ειχα ηδη και ΜΒ απο αλλα μηνιαια πακετα, τα 2 "ειδη" ΜΒ ομως παρεμειναν ξεχωριστα, και ως τωρα ξοδευοντουσαν εκεινα της 15ημερης προσφορας. Μολις περασε το διαστημα, εξαφανιστηκαν τα 1.5GB λοιπον και μου εχουν μεινει ανεπαφα τα υπολοιπα ΜΒ των μηνιαιων πακετων μου.

 

*Αν καταλαβα καλα αυτο που ρωτησατε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω Cosmoκαρτα. Έστειλα surf στο 1256 και μου ήρθε μηνυμα πως δεν ενεργοποιήθηκε η προσφορά και να καλέσω στην εξυπηρέτηση. Στο παρελθόν δεν είχα ενεργοποιήσει κανένα πακέτο ίντερνετ.

 

Ξέρει κανένας (πριν πάρω τηλ ώστε να είμαι προετοιμασμένος) τι παίζει από δω και πέρα; Μην αρχίσουν τίποτα να με χρεωνουν κάθε μήνα για ίντερνετ...

 

Επειδή αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα, πακέτο στο whatsup έχω να ενεργοποιήσω κάτι μήνες (αφού λείπω εξωτερικό και ήρθα λίγες μέρες Ελλάδα τώρα για διακοπές).

 

Πρέπει να καλέσω την εξυπηρέτηση πελατών ντε και καλά ή απλά θα μου πούν ότι μονο αν έχω κάποιο πακέτο whatsup ενεργοποιημένο, θα μπορέσει να δουλέψει και η "δωρεάν" προσφορά?

 

Γιατί όπως και να έχει είναι κοροϊδία αυτό το πράγμα και είναι παραπλανητική η προσφορά αν ισχύει κάτι τέτοιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα, πακέτο στο whatsup έχω να ενεργοποιήσω κάτι μήνες (αφού λείπω εξωτερικό και ήρθα λίγες μέρες Ελλάδα τώρα για διακοπές).

 

Πρέπει να καλέσω την εξυπηρέτηση πελατών ντε και καλά ή απλά θα μου πούν ότι μονο αν έχω κάποιο πακέτο whatsup ενεργοποιημένο, θα μπορέσει να δουλέψει και η "δωρεάν" προσφορά?

 

Γιατί όπως και να έχει είναι κοροϊδία αυτό το πράγμα και είναι παραπλανητική η προσφορά αν ισχύει κάτι τέτοιο...

Μήπως έχει να κάνει με το πότε έγινε η τελευταία ανανέωση του χρόνου ομιλίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχει να κάνει με το πότε έγινε η τελευταία ανανέωση του χρόνου ομιλίας;

 

Και πάλι άδικο είναι.

 

14/12/2012 έγινε η τελευταία ανανέωση παρεπιπτόντως τώρα που το είπες και το κοίταξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω εαν τελικα θα ισχυει σιγουρα, αλλα μολις χθες μου ειχαν ληξει οι15 ημερες του 1,5gb και μολις εστειελα ξανα μηνυμα και μου ενεργοποιηθηκε για αλλες 15 ημερες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...