Προς το περιεχόμενο

The Sims 4


SOADNICK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sims_4_logo.png

 

 

The Sims 4 is the next installment of The Sims franchise. On Monday, May 6th 2013, Maxis confirmed that it will be released on Mac and PC in early 2014.

 

The Sims 4 celebrates the heart and soul of the Sims themselves, giving players a deeper connection with the most expressive, surprising and charming Sims ever in this single-player offline experience. The Sims 4 encourages players to personalize their world with new and intuitive tools while offering them the ability to effortlessly share their creativity with friends and fans.

 

Link.png Site: Source

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν έχεις κοπέλα, ξέρεις γιατί.. :P

Γιατί πάλι θα βγάλουν 100 επεκτάσεις, πάλι τα updates και ο launcher θα είναι broken και γενικά θα χάσω 25+gb απο τον hdd μου. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις κοπέλα, ξέρεις γιατί.. :P

Γιατί πάλι θα βγάλουν 100 επεκτάσεις, πάλι τα updates και ο launcher θα είναι broken και γενικά θα χάσω 25+gb απο τον hdd μου. :P

χαχα, και που το base game να ειναι ~14gb (το 3 ηταν ~6). Θα χρειαστεις εναν 80αρη HDD για το Sims μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πές μου τέτοια να αρχήσω να κλαίω απο τώρα.. :P

To save άλλα 8gb, custom content άλλα 15+.. Ένας 160αρης πιστεύω να αρκεί. :P

To save του 3 ποσο ειναι?

Καλα το custom content το βλεπω να σε διαλυει, επειδη θα παιζει κοπελα θα περασει, Sims 4, Sims 4 Pets, Sims 4 (κατι με επαγγελματα), Stuff Pack IKEA, Stuff Pack Katy Perry (υπαρχει για το 3). Αντε βρε, καλα θα περασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου 3-4gb πιάνει σ' εμένα.

Δεν μιλάω για επεκτάσεις, αλλά για υλικό φτιαγμένο απο χρήστες. ;)

 

Ναί, όπως καλοπερνάω και τώρα, που κάνεις update, παθαίνει κοκομπλόκο το παιχνίδι και τα ξαναπερνάω όλα απο την αρχή. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου 3-4gb πιάνει σ' εμένα.

Δεν μιλάω για επεκτάσεις, αλλά για υλικό φτιαγμένο απο χρήστες. ;)

 

Ναί, όπως καλοπερνάω και τώρα, που κάνεις update, παθαίνει κοκομπλόκο το παιχνίδι και τα ξαναπερνάω όλα απο την αρχή. :P

Βασικα save εννοουσα τον φακελο στα εγγραφα που ειναι αποθηκευμενες οι ρυθμισεις η προοδος στο παιχνιδι κτλπ.

 

Εντωμεταξυ στο Sims 3 πως ενεργοποιεις το v-sync?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μονο αν εξαφανίσουν τα περισσοτερα rabbit holes θα ασχοληθω..

Γιατι ετσι?
Με ξενέρωσαν αρκετά στο 3. Μα να μην μπορείς να δεις που τρώει το φαγακι του ο άλλος στο εστιατόριο?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...