Προς το περιεχόμενο

The Sims 4


SOADNICK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θεμα ειναι να μη κολλαει ομως. Με τον υπολογιστη της υπογραφης και το sims3 κολλαει. Οχι λογω απαιτησεων, αλλα επειδη ειναι χαλια γραμμενος ο κωδικας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολύ ωραία όλα τα βίντεο.....
Τα παιδιά μου θα παίζουνε sims..... Πιστεύω δεν θα σταματήσει ποτέ αυτή η σειρά να βγάζει παιχνίδια...
Τέλος πάντον. Είναι Next-gen?? :P ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Παρόλ'αυτά να μιλήσω σοβαρά. Σε ένα πράγμα παραδέχομαι το Sims ότι σε κάθε καινούργιο αυξάνουνε τις επιλογές κατα πολύ.
Βέβαια κάποιος θα πει "Καινούργιο είναι. Αυτονόητο να το κάνουν αυτό" . Όχι δεν είναι αυτονόητο για όλες τις εταιρίες... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ακριβώς.Όλοι αυτοί που παίζουν sims το παίζουν για τα γραφικά του.Και όλοι αυτοί που παίζουν sims ξέρουν τι σημαίνει ο όρος γραφικά ή έχουν λάπτοπ που μπορεί να βγάλει γραφικά...Έλα ρε συ.Ζημιά θα τους κάνει εαν στοχεύσουν στα γραφικά γιατί θα χάσουν σε πωλήσεις αφού άπειρος κόσμος δε θα μπορεί να το παίξει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μόνα πράγματα που μου άρεσαν σε όλα τα Sims ήταν η κατασκευή σπιτιών και το χτίσιμο τοίχου γύρω απ' την πισίνα ώστε να σκοτώσω όποιον κολυμπούσε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DLC fest προβλέπω πάλι. Τελείως ανήθικο πάντως να μη βάζουν αυτά που στάνταρ χρειάζονται μετά από 3 τίτλους στο base game. Σεζόν κατοικίδια και ένα σωρό επιλογές για μαλλιά κτλ. Πάντως από το 1 έχω ροκανίσει άπειρες ώρες χτίζοντας. Το καταραμένο το origin με απωθεί λιγάκι από αγορά day 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φαίνεται καλό και αυτό το βίντεο... Να δούμε τι θα δούμε..... Πάντος Sims είναι.... Δεν περιμένω και πολλά γιατί δεν ξέρω τι πράγματα παραπάνω μπορώ να πάρω από τέτοιο παιχνίδι.....
Ελπίζω να μπορώ να φτιάξω πιο εύκολα το σπίτι τον ονείρων μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τελευταία ανακοίνωση πριν λίγες μέρες ήταν πως στο αρχικό πακέτο δεν θα υπάρχουν todlers και πισίνες γιατί...επικεντρώθηκαν σε άλλα πιο σημαντικά πράγματα και emotions. Το έψηνα να το πάρω αλλά τελικά για ακόμη μια φορά ξέχασα τι εστί ΕΑ. Θείος και πάλι θείος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία ανακοίνωση πριν λίγες μέρες ήταν πως στο αρχικό πακέτο δεν θα υπάρχουν todlers και πισίνες γιατί...επικεντρώθηκαν σε άλλα πιο σημαντικά πράγματα και emotions. Το έψηνα να το πάρω αλλά τελικά για ακόμη μια φορά ξέχασα τι εστί ΕΑ. Θείος και πάλι θείος.

 

Don't worry, θα βγουν με DLC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...