Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η match engine έχει πρόβλημα πως να το κάνουμε (όχι συνολικά το παιχνίδι).

Ότι και να γίνει(να κερδίζεις ή να χάνεις συνεχώς) δεν αλλάζει το γεγονός ότι έχει πρόβλημα (τα έχουν αναφέρει αρκετοί χρήστες τα ξέρει και η εταιρία και ελπίζουμε να τα λύσει με το επερχόμενο patch..)

Μην μας βγει και το όνομα ότι είμαστε γκρινιάριδες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις πως προσπερναμε τις "ασχετες" πληροφοριες για <19 ομαδα Β κτλ? δε θελω βρε αδελφε να μαθαινω

αν επαιξε καλα ο 16αρης και 17ρης παικτης με τα 0 στατιστικα!

 

Οσο για τη match engine εχει τοσο προβλημα που φοβαμαι να παιξω ΤΩΡΑ τον αγωνα με την Real

(εκει εχει μεινει το save) γιατι φοβαμαι μην στραβωσει η ΜΕ και γινει καμια πανολεθρια...!

 

Σκεφτομαι να ερθει το patch πρωτα...! Αυτο το ματς μπορει να κρινει τιτλο γιατι θα ξεφυγει πολυ η καρι*λα...

 

εχει 9/9...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοι που κερδιζουν οταν ξαφνικα θα τους αρχισει στα "κουλα" η ΜΕ τοτε εδω ειμαστε να γελασουμε ολοι μαζι! :X

 

Εξαρταται με τι νοοτροπια παιζει ο καθενας το παιχνιδι. Το εχω ξαναπει οτι αρκετοι παιρνουν ομαδες-χωρια της Conference και δεν εχουν κανενα προβλημα να παραμενουν επι χρονια στην ιδια κατηγορια και να βγαζουν ταλεντακια για τις μεγαλες ομαδες. Αυτο σημαινει οτι χανουν συχνα και δεν φταιει καμια ΜΕ. Δεν λεω που και που θα γινει καποιο περιεργο στην ΜΕ αλλα επιμενω οτι οι περισσοτεροι ειτε απο ελλειψη χρονου ειτε απο ελλειψη υπομονης παραβλεπετε μερικα σημαντικα θεματα τακτικης ειτε πριν τον αγωνα ή κατα τη διαρκεια του. Εμενα για παραδειγμα μονο η προετοιμασια ενος αγωνα μου παιρνει ωρες κανονικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω πρόβλημα.έχω κάνει κανονικά την εγκατάσταση και όταν πατάω διπλό κλικ για να παίξω μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

24wcxz8.jpg

Έχω κάνει φορμάτ και μου το κάνει και στο '13 και στο '14

Βοήθεια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω πρόβλημα.έχω κάνει κανονικά την εγκατάσταση και όταν πατάω διπλό κλικ για να παίξω μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

24wcxz8.jpg

Έχω κάνει φορμάτ και μου το κάνει και στο '13 και στο '14

Βοήθεια!!

 

Δοκίμασε να το τρέξεις ως διαχειριστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαίνε στη συντόμευση , δεξί κλικ ιδιότητες και άλλαξε τη συμβατότητα σε windows 7. Το παιχνίδι είναι αγορασμένο;

όχι κατεβασμένο είναι,έκανα και αυτό που  μου είπες πάλι δε το τρέχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε μάλλον έχει πρόβλημα η έκδοση που κατέβασες. Δεν μπορούμε να σου δώσουμε λύση σε αυτό μέσα από το forum. Είναι ενάντια στους κανονισμούς του forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε μάλλον έχει πρόβλημα η έκδοση που κατέβασες. Δεν μπορούμε να σου δώσουμε λύση σε αυτό μέσα από το forum. Είναι ενάντια στους κανονισμούς του forum.

Δηλαδή επειδή έχω κατεβάσει το παιχνίδι δε μπορείς να μου πεις τίποτα παραπάνω;Που ξέρεις εσύ ότι όλοι οι άλλοι που λένε οτι η match engine είναι χάλια έχουν αγορασμένο το παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...