Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

νομίζω με 125+ ώρες παιχνιδιού καλά είμαι.... προσπαθώ να το ψάξω σε βάθος αλλά δεν μου βγαίνει :P

 

και εγω προσπαθησα να το ψαξω σε βαθος μεχρι τωρα αλλα εβαλα φρενο μεχρι να βγει το patch γιατι ολο και μου μπαινει κατι αλλο σε βαθος :X 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 764
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις πηρα πρωταθλημα με την  ΠΑΟΚΑΡΑ !! Με διαφορα απο τον γαυρο 14 ποντους ! Εχω φτιαξει φοβερη ομαδα χωρις πολλα λεφτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω προσπαθησα να το ψαξω σε βαθος μεχρι τωρα αλλα εβαλα φρενο μεχρι να βγει το patch γιατι ολο και μου μπαινει κατι αλλο σε βαθος :X

για να δουμε θα βγει..η θα περιμενουμε για πολυ ακομα.. :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον μητρογλου λογικα θα τον βελτιωσουν τον Φεβρουαριο ή στο FM15 ?

 

Σε όσα challenges έχω παίξει πάντως, ο κάγκουρας όχι μόνο δεν βάζει γκολ αλλά γενικά είναι διαρκώς εκτός παιχνιδιού και ζήτημα να κάνει 1-2 σουτ ανά αγώνα. Μιλάμε δηλαδή για 1 γκολ κάθε 10 αγώνες και αν. Προφανώς φταίει και το σύστημα (δεν το έχω πολυψάξει) αλλά γενικά είναι μια δυστυχία ο τύπος. Από την άλλη ποιος περίμενε το καλοκαίρι που φτιαχνόντουσαν τα roster, ότι θα κάνει τέτοια χρονιά; Εδώ χρειάζεται data pack με ενημερωμένα attributes κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσα challenges έχω παίξει πάντως, ο κάγκουρας όχι μόνο δεν βάζει γκολ αλλά γενικά είναι διαρκώς εκτός παιχνιδιού και ζήτημα να κάνει 1-2 σουτ ανά αγώνα. Μιλάμε δηλαδή για 1 γκολ κάθε 10 αγώνες και αν. Προφανώς φταίει και το σύστημα (δεν το έχω πολυψάξει) αλλά γενικά είναι μια δυστυχία ο τύπος. Από την άλλη ποιος περίμενε το καλοκαίρι που φτιαχνόντουσαν τα roster, ότι θα κάνει τέτοια χρονιά; Εδώ χρειάζεται data pack με ενημερωμένα attributes κλπ.

Καλα ναι ο Κωστακης φετος τους εχει τρελανει ολους και σε εμενα δεν τραβαγε και ετσι τον εσπρωξα στα 6 μοιρια και πηρα Ongenda, απο Ολυμπιακο πολυ καλος ειναι ο Βεργος μαλιστα μερικες φορες βγαινει Wonderkid

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσα challenges έχω παίξει πάντως, ο κάγκουρας όχι μόνο δεν βάζει γκολ αλλά γενικά είναι διαρκώς εκτός παιχνιδιού και ζήτημα να κάνει 1-2 σουτ ανά αγώνα. Μιλάμε δηλαδή για 1 γκολ κάθε 10 αγώνες και αν. Προφανώς φταίει και το σύστημα (δεν το έχω πολυψάξει) αλλά γενικά είναι μια δυστυχία ο τύπος. Από την άλλη ποιος περίμενε το καλοκαίρι που φτιαχνόντουσαν τα roster, ότι θα κάνει τέτοια χρονιά; Εδώ χρειάζεται data pack με ενημερωμένα attributes κλπ.

Λογικα εχουν κανει πολλα λαθη Γιατι μου βγαζει το olishe παικταρα. Εχει βαλει 15 γκολ και αυτος στα αληθεια δεν μπορει να βαλει 1 !!

Update τωρα γιατι τα εκαναν μανταρα !! Οι Ελληνες εδωσαν προσοχη στην  διαιτησια και πως θα γινει να φανε τον ΠΑΟΚ ( οπως παντα).

Μονο αυτο εκαναν σωστα απο οτι ειδα. Μολις τελειωσα την χρονια και διαφοροι διαιτητες εχουν δωσει τα απιθανα οταν επαιζα με ολυμπιακο ! Ειπαμε ακομα και εδω ο γαυρος εβαλε μεσον !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχα, έγραψε!!

Αληθεια ειναι...Ειμαστε 3-3 και στο 92΄+ δινει στο γαυρο πεναλτι !!! Δηλαδη απιστευτο !!

 

Επισης εχω τελικο κυπελλου με τον ολυμπιακο να παιξω και CL στους 4.

 

Εκει θα φανει η διαφορα διαιτησιας..( Αν και ειμαι σιγουρος οτι οι ελληνες προγραμματιστες εβαλαν και εκει το χερακι τους !!)

 

Δεν χρειαζεται διατησια ο Ολυμπιακος ρε παιδια, ειναι απο μονος τους ομαδαρα,εχει τους καλυτερους παικτες οποτε γιατι ολα αυτα ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το διαδικτιακό παιχνδίδι πως παίζετε? Μπροεί κάποιος να μου το εξηγήσει σε γενικές γραμμές και τι διαφορές έχει από το κανονικό και αν μπορείς να παίζεις και τα δύο παράλληλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...