Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ποιο σημείο της χρονιάς είσαι? Τον έχεις δηλώσει στο ρόστερ? δλδ μπορεί να πάρει μέρος στα ματσ?

Κάνε και ένα άλλο κόλπο στις τακτικές έχει ένα κουμπί που λέει προβολή φίλτρων, πάτα το και τσέκαρε το κ20 έτσι ώστε να σου βγάλει και τους παίκτες από την κ20, δες αν μπορείς να τον βάλεις στην ομάδα έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο σημείο της χρονιάς είσαι? Τον έχεις δηλώσει στο ρόστερ? δλδ μπορεί να πάρει μέρος στα ματσ?

Κάνε και ένα άλλο κόλπο στις τακτικές έχει ένα κουμπί που λέει προβολή φίλτρων, πάτα το και τσέκαρε το κ20 έτσι ώστε να σου βγάλει και τους παίκτες από την κ20, δες αν μπορείς να τον βάλεις στην ομάδα έτσι.

Ειμαι μαρτιο 2014. Τον εχω δηλωσει διοτι αλλες φορες μου τον βγαζει διαθεσιμο και αλλες οχι !!! Ειναι πολυ περιεργο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι μαρτιο 2014. Τον εχω δηλωσει διοτι αλλες φορες μου τον βγαζει διαθεσιμο και αλλες οχι !!! Ειναι πολυ περιεργο...

Τσέκαρε μία πλιζ εαν στο ρόστερ(με δεξί κλικ στο όνομα) εκεί που λέει διαθέσιμος για παιχνίδια της κ20 τον έχεις τικαρισμένο, εαν ναι ξετικάρισε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρε μία πλιζ εαν στο ρόστερ(με δεξί κλικ στο όνομα) εκεί που λέει διαθέσιμος για παιχνίδια της κ20 τον έχεις τικαρισμένο, εαν ναι ξετικάρισε :P

Το ειχα κανει κα αυτο...δεν τον εχω ουτε για 45,60,90 λεπτα διαθεσιμο !!!

 

Λογικα εχει φαει κολλημα το παιχνιδι δεν εξηγειται αλλιως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα κανει κα αυτο...δεν τον εχω ουτε για 45,60,90 λεπτα διαθεσιμο !!!

 

Λογικα εχει φαει κολλημα το παιχνιδι δεν εξηγειται αλλιως...

Εμένα μου έκανε τέτοια κουλά το περσινό φμ, και μου είχε δημιουργηθεί όταν στα μηνύματα(sto inbox) σου βγάζει διαθέσιμοι παίκτες πρώτης ομάδας για το ματσ τησ κ20... μήπως είχες πατήσει εκεί κανένα κουμπί και έχει φάει στράβωμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έκανε τέτοια κουλά το περσινό φμ, και μου είχε δημιουργηθεί όταν στα μηνύματα(sto inbox) σου βγάζει διαθέσιμοι παίκτες πρώτης ομάδας για το ματσ τησ κ20... μήπως είχες πατήσει εκεί κανένα κουμπί και έχει φάει στράβωμα?

πατησα κατι εκει  αλλα δεν ηξερα καν τι επρεπε να πατησω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτήν την συγκεκριμένη επιλογή όταν την βγάζει στο Inbox απλά την προσπερνάω.

Πιθανώς σε σένα τον παίκτη να τον χρησιμοποιεί η κ20 και να μην έχει δικαίωμα συμμετοχής με την κανονική ομάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτήν την συγκεκριμένη επιλογή όταν την βγάζει στο Inbox απλά την προσπερνάω.

Πιθανώς σε σένα τον παίκτη να τον χρησιμοποιεί η κ20 και να μην έχει δικαίωμα συμμετοχής με την κανονική ομάδα...

Πλεον δεν το ξαναπατησα ποτε..μολις τωρα μου τον εβγαλε διαθεσιμο για την κανονικη ομαδα . Αντε να δουμε ποσο θα κρατησει !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλεον δεν το ξαναπατησα ποτε..μολις τωρα μου τον εβγαλε διαθεσιμο για την κανονικη ομαδα . Αντε να δουμε ποσο θα κρατησει !!!!

Με αυτή την επιλογή πάντως εγώ ποτέ δεν έβγαλα άκρη οπότε την αφήνω στην ησυχία της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτή την επιλογή πάντως εγώ ποτέ δεν έβγαλα άκρη οπότε την αφήνω στην ησυχία της.

ναι ρε συ τι μπερδεμα ειναι .. μολις κερδισα επαιξα με τα βρω..λικα...2-3 μεσα στο χαριλαου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες κάλησπερα.Μια ερωτηση.αγορασα αντιγραφη το manager και ξεκινισα κανονικα.Στις 9 σεπτεμβρη κολλαει το παιχνιδι,οχι το pc m.Ξερετε τι παιζει?Παταω αλτ στρλ ντελ και βγαινω κανονικα επιφανεια εργασιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει να βοηθησεις?

πάνε από εκεί που το αγόρασες και δες σχόλια χρηστών μήπως και δεις σχόλιο από κάποιον που είχε το ίδιο πρόβλημα με σένα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...