Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κακως. ποσο το πηρες? καλο ειναι τετοια gameς να τα παιρνεις αυθεντικα για να εχεις και τα patch κτλ αλλιως δε θα ειναι playable.

Αν και εισαι εκτος κανονων του forum το μονο που μπορω να σου πω με βεβαιοτητα 99% ειναι οτι δυσκολα θα βρεις ακρη

αφου προφανως ειναι κατι σαν "κλειδωμα" απο την εταιρεια. Αν δεν εχεις κανει κανε το εξης. Ακολουθησε τις οδηγιες που συνηθως δινουν σε τχτ αρχειο ωστε να παιζει η εκδοση του θειου. Πρεπει να εχει αναλογο φακελο π.χ φακελος crack

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι προπονητης στην αγαπημενη μου ξενη ομαδα στο εξωτερικο,την ΟΜ.

Το καλοκαιρι πουλησα N'Koulou-Andre Ayew για 12-14 εκ αντιστοιχα και εφερα Westermann(6 εκ-αμυντικαρα με τα ολα του),Henrique(1,5εκ στοπερ για παγκο),Samba Diakite(1,5 εκ κοφτης για αλλαγη-βαθος παγκου) και Dusan Tadic(13 εκ ακραιος-καλος αλλα δεν ικανοποιει πληρως)

Ειμαι 1ος στη γαλλια και 4ος στο cl με 3πλη ισοβαθμια με 1 αγωνιστικη να απομενει.Ο Gignac βγαζει ματια,εχει 15 γκολ μεχρι στιγμης.Καταφερα και πηρα μεγαλο χ στο μπερναμπεου κοντρα στη ρεαλ(για τον greeneye το λεω αυτο  :devil: )με 3-3 σκορ εχοντας κιολας το προβαδισμα για μεγαλο μερος του ματς.Γενικα η ομαδα(και με αποντα τον Payet για 3 μηνες-τωρα με ρεαλ επεστρεψε) παει πολυ καλα και για πρωταθλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δεύτερη χρονιά με τον ΠΑΟΚ ξεκίνησε με συγκινήσεις :P

Μετά από τα φιλικά, πρώτο ματς με Ολυμπιακό (2 δοκάρια εγώ +1 αυτογκολ το 1-2 ήρθε φυσιολογικά) , δεύτερο ματσ μέσα στα Γιάννενα χαλια ματσ γενικά πάρε ένα γκολ από τον Brana Ilic στο 80' 1-0 και γεια σας ), 3ο ματσ ευτυχώς μια νίκη με τον Αστέρα γτ με έβλεπα για απόλυση :D, μετά Βέροια και 1-1 με το κλασικό για το φμ14 28 σουτ εγώ 5 ο αντίπαλος και γεια σας :D

και έρχεται ο όμιλος του Ch.l. με Arsena, dortmund Και psg :shifty:

Και το τρολάρισμα του game συνεχίζεται (δείτε τα 2 πρώτα αποτελέσματα του ch.l. εντός με Arsenal και εκτός με τους γερμανούς)

post-228862-0-28105500-1385209676_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εxω την εντυπωση οτι μας δουλευουν και το μονο που γραφουν οι προγραμματιστες στον κωδικα ειναι το εξης

 

a=teamA

b=teamB

c=number(1 to 10)

d=number(1 to 10)

random resultX(a to b )= random(c-d)

x=c-d

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ ποτε προλαβες και εφτασες δευτερη χρονια;;; τοσο γρηγορα το παιζεις; εγω ειμαι 11ο αγωνα και αυτο με πολλες ωρες παιχνιδιου. Ψαξτο λιγο σε βαθος. Δεν ειναι μονο μεταγραφες και ματσακια. (φιλικα παντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δεύτερη χρονιά με τον ΠΑΟΚ ξεκίνησε με συγκινήσεις :P

Μετά από τα φιλικά, πρώτο ματς με Ολυμπιακό (2 δοκάρια εγώ +1 αυτογκολ το 1-2 ήρθε φυσιολογικά) , δεύτερο ματσ μέσα στα Γιάννενα χαλια ματσ γενικά πάρε ένα γκολ από τον Brana Ilic στο 80' 1-0 και γεια σας ), 3ο ματσ ευτυχώς μια νίκη με τον Αστέρα γτ με έβλεπα για απόλυση :D, μετά Βέροια και 1-1 με το κλασικό για το φμ14 28 σουτ εγώ 5 ο αντίπαλος και γεια σας :D

και έρχεται ο όμιλος του Ch.l. με Arsena, dortmund Και psg :shifty:

Και το τρολάρισμα του game συνεχίζεται (δείτε τα 2 πρώτα αποτελέσματα του ch.l. εντός με Arsenal και εκτός με τους γερμανούς)

 

 

στείλε μου το σύστημα σου...!!!δεν έχω βάλει 4 και 7 γκόλ σε φιλικά παιχνίδια ποτέ...!!!

 

edit..δεν το λέω ειρωνικά.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...