Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το 12 και το 13 τα έχω παίξει αμέτρητες ώρες τα καλοκαίρια κυρίως.. το 12 νομίζω κι εγώ οτι είναι το καλύτερο manager Που έχει βγεί..

το 13 μετα τα Patch νομίζω έστρωσε αλλά το βαρέθηκα μετα απο 20 season :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πέρσι δικαιολογημένη ήταν :P Ειδικά όταν έβγαιναν οι... επιστήμονες της SI στα επίσημα forum και έλεγαν ότι η ΜΕ είναι μια χαρά.

 

Σωστός!Εγώ δεν το διατύπωσα σωστά..Δε βγάζεις σε κυκλοφορία ένα μισοτελειωμένο προιόν και περιμένεις απο τους τέστερς(εμάς δηλάδη και τζάμπα)να το διορθώσεις..Θα μου πεις από το τίποτα κάτι είναι κι αυτό απλά είναι κρίμα κάθε χρόνο να περιμένεις να πάει Φεβρουάριος για να παίξεις..Από τη στιγμή όμως που υπάρχει μονοπώλειο έτσι πάνε αυτά..

Εγώ πάντως είμαι της άποψης απο τη στιγμή που θες να τεστάρεις τη ME βγάλε το παιχνίδι, συνέχισε να το διορθώνεις για ένα δύο χρόνια, αντί για νέο παιχνίδι βγάλε ενα DLC-Update επίσημο με τις μεταγραφές που να κάνει 5-10€ και του παραχρόνου βγάλε νεο παιχνίδι..Δηλαδή να βγαίνει νέο game κάθε 2 χρόνια..Αφού όπως φαίνεται κάποιες χρονιές πάει χαμένο.

Αλλά ότι και να λέμε ή να λέω αφού είμαστε άρρωστοι με το παιχνίδι και κάθε χρόνο θα το παίρνουμε.. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Θα μου πεις από το τίποτα κάτι είναι κι αυτό απλά είναι κρίμα κάθε χρόνο να περιμένεις να πάει Φεβρουάριος για να παίξεις."

 

Αυτό ακριβώς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

http://www.fmgreece.gr/columns/editorials/item/1217-football-manager-2014-%CE%BB%CF%8D%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CF%83-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CF%83%CE%B1%CF%82

 

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-football-manager-2014-cd-key-compare-prices/

 

22 ευρώ στο G2A, το ψήνω...

 

Άκυρο, ρώσικη έκδοση. Αν και λογικά όλο και καμια χακιά θα βγει για μετάφραση (αν χρειάζεται) και ξεκλείδωμα μέσω VPN. Έχω όμως ένα κουπόνι για εκεί, κάπου 2-3 ευρώ άρα από 28 θα μου έρθει ένα 25άρι. Λέω να το πάρω. Και μετά θα το μετανιώσω και θα πρέπει να ανεχτείτε την γκρίνια μου!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Steam έχει ενα 50άρικο αλλά αν το αγοράσεις απο σήμερα μπορείς να παίξεις την BETA .. και όταν βγεί θα σου μεταφέρει τα games στο official.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο έχουν όλες οι preorder εκδόσεις. Τελικά είπα να κάνω κράτει λίγες μέρες, να δω τι θα πουν τουλάχιστον για την beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξε η beta.

 

Καταραμένη ανεργία :@ πάλι τελευταίος θα το πάρω :-P

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Και εγω τα ιδια ευτηχως εκτος απο την θεια που βοηθαει οικονομικα υπαρχει και ο θειος :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχει την beta στείλε ενα PM γιατι μάλλον άλλο θείο έχεις εσύ... Ουτως η αλλιώς θα το αγοράσω αλλα 50 είναι πολλά. Επρεπε τουλάχιστον να παίζει στα 30 ευρώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32+τα μεταφορικα παιζει στο skroutz . αυτο το σαιτ αξιοπηστο http://www.cjs-cdkeys.com/products/Football-Manager-2014-Steam-CD-Key.html ? εαν το αγορασει κανεις απο δω εχει τα ελληνικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον στο τσακ ειμαι γιατι διαβαζω θετικες εντυπωσεις. Εχει κανεις την beta να ενημερωσει αν φτιαξανε τα fonts? Αλλιως να παραγγειλω και ενα σετ καινουρια ματια.


ΑΑΑΑΑΑ! Εβαλαν επιλογη για text size!!!! Παραγγελνω τωρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...