Προς το περιεχόμενο

[κονσολες] PS4 344€ και Xbox One 430€ @Kotsovolos [ΕΛΗΞΕ]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 615
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αντε τωρα να περιμενουμε προσφορες για δευτερο DS4


Παιδια μεχρι στιγμης στα ps4 εχουμε ενα απο Κίνα, του ετυχε κανενός made in Japan?

Δεν ανοιξα ακομη να διαπιστωσω, το απογευμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πλαίσιο μας ενημέρωσαν πάντως ότι όλα είναι Ιαπωνικά, μας έστειλαν και φωτογραφία με τον κωδικό και το επιβεβαιώσαμε.

 

 

παίζει ρόλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Καλοπαίχνιδες" οι κονσόλες σας παιδία. Πείτε μας εντυπώσεις από γραφικά, gameplay κ.τ.λ όταν τις περιποιηθείτε καλύτερα.

 

Τι διαφορά έχουν ακριβώς οι Japan και οι China;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεγα και εγω να παω να παραλαβω απο το καταστημα αλλα στη 1 που ξυπνησα ειδα στο tracking οτι ειναι σε διανομεα προς παραδοση οποτε προφανως δε γινεται.... Ελπιζω βεβαια αυτο να σημαινει οτι θα ερθει σημερα και οχι τη Δευτερα...

 

Παντως μου ηρθε Speedex στις 12.30 για να φερει ασχετο πραγμα απο ebay lol...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι

 

"Καλοπαίχνιδες" οι κονσόλες σας παιδία. Πείτε μας εντυπώσεις από γραφικά, gameplay κ.τ.λ όταν τις περιποιηθείτε καλύτερα.

 

Τι διαφορά έχουν ακριβώς οι Japan και οι China;

Οι japan made είναι με έξτρα ραδιενέργεια από τη Φουκοσίμα. :fear:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ηρθε!

Προελευση Κινα λεει παντως απ'εξω εχει ενα αυτοκολλητακι διπλα στο αυτοκολητο οτι εισαγεται απο Sony Hellas...

 

Ελαφρως στραπατσαρισμενο το κουτακι κατι που με ενοχλει λιγο γιατι τα φυλαω γενικα αλλα ΟΚ τι να κανεις να το στειλεις πισω? :P

 

Λεει απ'εξω το κουτι οτι εχει 14 μερες δωρεαν PS Plus... Αν ξερει καποιος ποτε συμφερει (ποτε ειναι το αργοτερο δηλαδη) να το ενεργοποιησω για να μην χασω κανενα απο τα δωρεαν games ας μου πει! Δηλαδη επειδη δεν εχω κανενα παιχνιδι και δε θα παρω ακομα το Fifa γιατι ουτως η αλλως θελω να αγορασω και τηλεοραση τωρα τα Χριστουγεννα οποτε θα τα παρω μαζι, λεω να μη το ενεργοποιησω ακομα...αλλα αμα κανουν rotate out τα contrast/resogun θα ειναι βλακεια για λιγες μερες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερετε αν στα se7en εχουν προς ενοικιαση καλη γκαμα (πανω απο 5 games) για το ps4 ή ειναι πολυ νωρις ακομα?

Seven Μελισσια εχει το Call of Duty,Fifa και 2K14.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερετε αν στα se7en εχουν προς ενοικιαση καλη γκαμα (πανω απο 5 games) για το ps4 ή ειναι πολυ νωρις ακομα?

COD,BF4,KILLZONE,και κάνα δυο αθλητικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απίστευτο το PS4, πολύ γρήγορο σε όλα του, όλα τρέχουν ομαλά, τα trophies συγγχρονίζονται μέσα σε 2 δευτερόλεπτα, η κονσόλα μπαίνει σε standby και κατεβάζει παιχνίδια και φορτίζει τα χειριστήρια. Το remote play λειτουργεί αψεγάδιαστα. Έχω εντυπωσιαστεί!

Επίσης 8 full παιχνίδια δωρεάν από την 1η μέρα για εμάς που έχουμε plus, και το escape plan που είχα αγοράσει στο vita μου το δίνει δωρεάν στο PS4!!! Το δικό μου γράφει Ιαπωνία πάντως αλλά εγώ το πήρα από το πλαίσιο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...