Προς το περιεχόμενο

[κονσολες] PS4 344€ και Xbox One 430€ @Kotsovolos [ΕΛΗΞΕ]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνω με τον προγραψαντα.Υπαρχουν καταπληκτικα παιχνιδια ''προηγουμενης'' γενιας εκει εξω , εκτος κι αν εχεις ηδη ''λιωσει'' το 360 ή το πσ3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 615
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικα ποια η διαφορα αυτων που ειναι απο Κινα και Ιαπωνια?

Φανταζομαι δεν υπαρχει καμια ετσι δεν ειναι?

 

Σαν specs ολοιδια.

Απλα υποτιθεται οτι τα japan ειναι νεοτερη φουρνιά χωρις προβληματα ... (η τελος πάντων με λιγότερα).

Αυτη η πληροφορια βγηκε μετα απο κατι ειδησεις οτι υπάλληλοι της foxconn επιτηδες δεν συναρμολογουσαν καλα κονσολες και τις παραλαμβανες χαλασμενες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,θα μεινει στα 400 εις τους αιωνας των αιωνων..

 

τι ακουμε Θεε μου.. :blink:

Ειχα γραψει ολοκληρο κατεβατο που εξηγουσα οτι κανω πλακα αλλα εξαφανιστηκε....αλλα και να μην το ειχα γραψει χρειαζεται διψηφιο αριθμο iq για να το καταλαβει καποιος πως αστειευομαι.

 

Ω Θεε μου.... :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως σε κανά καλό bundle. αλλιώς δύσκολα... και περιμένουμε και τα xbox1 :D

Και το ps3 οταν το ειχα παρει λιγο καιρο μετα απο την ημερα που πρωτοβγηκε εδινε αν θυμαμαι καλα 2 dualshock και 2 παιχνιδια.

Και σ'αυτο ετσι θα κανουν οποτε αναμονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ξαναβρω απο μαγαζί γύρω στα 350Ε ?

Προφανώς ο παραπανω ρωτουσε αν θα ξαναυπαρξει συντομα τετοια τιμη στο Ps4,μιας και σε ολα τα καταστηματα αυτη την στιγμη κοστιζει 410ευρο. Προφανως και στο μελλον η τιμη του Ps4 να μειωθει,οπως εγινε και με Ps2/ps3 κλπ.

 

Οχι...ποτε ξανα.

Σε αυτο ακριβώς πηγαινε και η παραπανω απαντηση.

ναι,θα μεινει στα 400 εις τους αιωνας των αιωνων..

 

τι ακουμε Θεε μου.. :blink:

 

Μαρεσει που καποιοι κανανε και Like στο παραπανω :o .

 

Και το ps3 οταν το ειχα παρει λιγο καιρο μετα απο την ημερα που πρωτοβγηκε εδινε αν θυμαμαι καλα 2 dualshock και 2 παιχνιδια.

Και σ'αυτο ετσι θα κανουν οποτε αναμονη.

Καλα μην εισαι και 100% σιγουρος γιατι αλλες εποχες ήταν τοτε και αλλες τωρα. Τοτε το 360 ειχε βγει στην αγορα 1 χρονο πριν το ps3, το Ps3 Κοστιζε 600-650ευρο τις πρωτες μερες λόγω BR και τον πρωτο καιρο πατωσε σε πωλησεις. Φυσικα και ειναι πιθανο να βγουν bundle οπως το http://www.skroutz.gr/s/4001936/Sony-Playstation-4-PS4-500GB-Killzone-Shadow-Fall-Dualshock-4-PS4-Camera.html με 2ρο controller,camera και παιχνιδι στο μελλον(πχ οταν βγει το Infamous πολυ πιθανο),αλλα δεν θα βγουν με τον ρυθμο του Ps3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μην εισαι και 100% σιγουρος γιατι αλλες εποχες ήταν τοτε και αλλες τωρα. Τοτε το 360 ειχε βγει στην αγορα 1 χρονο πριν το ps3, το Ps3 Κοστιζε 600-650ευρο τις πρωτες μερες λόγω BR και τον πρωτο καιρο πατωσε σε πωλησεις. Φυσικα και ειναι πιθανο να βγουν bundle οπως το http://www.skroutz.gr/s/4001936/Sony-Playstation-4-PS4-500GB-Killzone-Shadow-Fall-Dualshock-4-PS4-Camera.html με 2ρο controller,camera και παιχνιδι στο μελλον(πχ οταν βγει το Infamous πολυ πιθανο),αλλα δεν θα βγουν με τον ρυθμο του Ps3.

Σιγουρος δεν ειμαι για τιποτα υποθεσεις κανω αλλα επειδη ειναι και αλλες εποχες τωρα αλλα και να μην μεινουν στα ραφια θα παιξουν αρκετες προσφορες πιστευω.

Για το ps4 λεω ομως και οχι για το xbox.

Δεν μ'ενδιαφερει καθολου το xbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες μην λεμε συνεχεια τα ιδια οταν ΞΕΠΟΥΛΑΝΕ και οι δυο εταιρειες το να περιμενει καποιος και μαλιστα συντομα μειωση τιμης ειναι τουλαχιστον αφελες....δεν ειναι ευαγη ιδρυματα ουτε η $ony ουτε η Μικρομαλακη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάγκες λόγω αλλαγής σχεδίων δεν θα το κρατήσω. Είναι ακόμα σφραγισμένο. Όποιος προλάβει το παίρνει, στην ίδια τιμή φυσικά. Όροι και προϋποθέσεις: Να γίνει κατάθεση στον τραπεζικό λογαριασμό μου (Εθνική) το ποσό των 344 σήμερα. Το πακέτο θα αποσταλεί αύριο με κούριερ και έξοδα παραλήπτη. Όποιος στείλει πρώτος πμ το παίρνει. Βρίσκομαι στο Ηράκλειο Κρήτης.

 

EDIT: Bρέθηκε αγοραστής, αν κάτι στραβώσει θα ενημερώσω ξανά...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Επεξ/σία από manosfp
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 θετικες κριτικες στο σκρουτζ σχετικα με τη προσφορα :mellow: 

Τι εγινε ρε παιδες, οκ ειπαμε να ριχνουμε μαυρο σε οποιον δεν ειναι οκ (οπως κανω και εγω φυσικα) αλλα γιατι να μην επιβραβευουμε και το θετικο?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οποιος το θελει απο θεσ.νικη ας μου στειλει πμ.βρισκεται στην speedex στην μοναστηριου .εγω δεν θα το παρω τελικα οποτς ας μου στειλει να του δωσω πληροφοριες .ειναι με αντικαταβολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...