Προς το περιεχόμενο

[κονσολες] PS4 344€ και Xbox One 430€ @Kotsovolos [ΕΛΗΞΕ]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 615
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι του Κωτσου (οπως η δικια μου) ειναι απο Κινα απ οτι εχω καταλαβει.

Το γραφουν και χρηστες σε αλλα fora

Προφανως παιζει ρολο το Dixon's (αγγλια)

 

ναι Κινα ειναι και το δικο μου πο Κωτσο ομως δε βλεπω καποια σχεση του Dixons αφου εχει πανω σταμπα Sony Hellas....ισως το πλαισιο εχει κανονισει καμια παραεισαγωγη με Ιαπωνικα για να καλυψει τη ζητηση...

 

Gherudos ποια ειναι τα 8 games? Γιατι δε το εχω ανοιξει ακομα μονο και μονο επειδη δε τρελενομαι να παιξω contrast και resogun...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολις παρελαβα απο Speedex 

Δεν ξεσφραγισα ακομα, αλλα το Seal της Sony μου φαινεται λιγο.. "πολυ λιγο" ε?

Εσας ετσι ηταν Sealed?

temporary_zps6961e8ba.jpg

 

Με ενα googlαρισμα ειδα αυτο: http://www.flickr.com/photos/25059367@N04/10880335545

Και ψιλοφρικαρα λιγο αλλα μετα σκεφτηκα οτι ετσι να ειναι το Seal στην Αμερικη για παραδειγμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

War thunder, resogun, contrast, dc universe online, warframe, blacklight retribution, playroom σύνολο 8 παιχνίδια.

 

Όσοι έχετε αγοράσει σε άλλη κονσόλα τα flower, flow και escape plan θα σας αφήσει να κατεβάσετε δωρεάν και την PS4 έκδοσή των παιχνιδιών αυτών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απίστευτο το PS4, πολύ γρήγορο σε όλα του, όλα τρέχουν ομαλά, τα trophies συγγχρονίζονται μέσα σε 2 δευτερόλεπτα, η κονσόλα μπαίνει σε standby και κατεβάζει παιχνίδια και φορτίζει τα χειριστήρια. Το remote play λειτουργεί αψεγάδιαστα. Έχω εντυπωσιαστεί!

Επίσης 8 full παιχνίδια δωρεάν από την 1η μέρα για εμάς που έχουμε plus, και το escape plan που είχα αγοράσει στο vita μου το δίνει δωρεάν στο PS4!!! Το δικό μου γράφει Ιαπωνία πάντως αλλά εγώ το πήρα από το πλαίσιο.

Ποια είναι τα παιχνίδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το ήξερα πως κούριερ θα είναι η Speedex θα το έβαζα παραλαβή και ας ήταν και στην άλλη άκρη της πόλης...

Σήμερα το πρωί ήταν σε κατάσταση: Η αποστολή βρίσκεται σε διανομέα προς παράδοση

Ούτε τηλέφωνο με έχουν πάρει, ούτε πέρασε κανένας όλη μέρα. Για ακόμη μια φορά θα με αναγκάσουν να πάω μέχρι την αποθήκη τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ειναι τα δωρεαν για το ps4 και δεν ειναι κανονικα αλλα indie games

Ετσι είναι αλλά είναι και κάποια αλλά που είναι online free to play οπότε αν ενεργοποιησεις ps plus εκτός από εκείνα τα 2 παίρνεις ουσιαστικά και τα 6 free to play... Τώρα το ποια από αυτά αξίζουν είναι άλλο θέμα, πάντως σε εμένα που έλεγα να μη την ανοίξω κάν την κονσόλα μέχρι να βρω fifa μου δίνει λίγο υλικό να δοκιμάσω πέραν εκείνων των 2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αντί για Δευτέρα ,παρέλαβα χθες.Και η δικιά μου από κίνα.Εμφανισιακά και σαν ποιότητα συναρμολόγησης φαίνεται πολύ καλύτερο από τα προηγούμενα ps και όπως είπαν και άλλοι όλα εκτελούνται πολυ γρήγορα στα μενου.Κανα παιχνιδάκι μονάχα να είχαμε να παίξουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...