Προς το περιεχόμενο

[κονσολες] PS4 344€ και Xbox One 430€ @Kotsovolos [ΕΛΗΞΕ]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 615
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε γνωστο μου ειπανε μεσα απο τα Mediamarkt οτι μετα τις 20 Ιανουαριου θα γεμισουν τα ραφια των μεγαλων καταστηματων με κονσολες

Ο συγκεκριμενος φιλος ψεματα δε λεει, τωρα αν το εννοουσε  ο αλλος μεσα απο τα ΜΜ ειναι αλλο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με το xbox ONE,  καποια αλλα μαγαζια ανακοινωσαν οτι θα φερουν καποια λιγα κοματια . ο Κωτσοβολος τι θα κανει?

 

η οσοι πηραμε και το xbox one απο την προσφορα θα πρεπει να περιμενουμε την επισημη κυκλοφορια στην Ελλαδα? οπως εγινε και με το ps4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλε ο Κοτσόβολος στην πρώτη σελίδα gaming με έκπτωση έως 20% με κουπόνι και δείχνει κιόλας το Killzone για PS4. Το θέμα είναι ότι κανένα game δεν έχει κουπόνι για έκπτωση και επίσης κουπόνι που βρίσκουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φθηνά ps4 games:

Φτιάξτε αμερικάνικο psn account. Δε μπορείτε να αγοράσετε απ´ ευθείας από το ps store γιατί κάνει έλεγχο χώρας προέλευσης στην πιστωτική κάρτα, αλλά μπορείτε να αγοράσετε ps4 digital codes από το amazon.COM. Μετά απλά κάνετε redeem τα codes στο αμερικάνικο psn account και τα παιχνίδια είναι διαθέσιμα ΚΑΙ στο ελληνικό account σας. Πήρα το 2κ14 με 40 ευρώ και το killzone με 44. Επίσης μπορείτε να αγοράσετε προπληρωμένη κάρτα psn από το amazon και να την περάσετε μετά σαν credit στο psn account.

 

Η fake διεύθυνση που θα δηλώσετε στο psn και στο amazon φροντίστε να είναι στην California, γιατί εκεί δεν υπάρχει φόρος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εώς 20% μπορεί να είναι και 5% και 10%, πάντως το κουπόνι όντως δεν μας το δίνει...

 

Παιδια για να δειτε τις εκπτωσεις που σας δινει βαλτε προιοντα στο καλαθι και εκει αφαιρει την εκπτωση. Εγω προπαραγγειλα Destiny και Watch Dogs που βγαινουν περιπου 54ευρω τελικη. Τα launch games που ειναι διαθεσιμα δεν τα εχει σε πολυ καλη τιμη. Επισης, πολυ καλες τιμες βγαινουν στην καμερα για ps4 που βγαινει 45 ευρω τελικη και dual shock 4 που βγαινουν 47 ευρω και αξιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το εώς 20% μπορεί να είναι και 5% και 10%, πάντως το κουπόνι όντως δεν μας το δίνει...

 

Παιδια για να δειτε τις εκπτωσεις που σας δινει βαλτε προιοντα στο καλαθι και εκει αφαιρει την εκπτωση. Εγω προπαραγγειλα Destiny και Watch Dogs που βγαινουν περιπου 54ευρω τελικη. Τα launch games που ειναι διαθεσιμα δεν τα εχει σε πολυ καλη τιμη. Επισης, πολυ καλες τιμες βγαινουν στην καμερα για ps4 που βγαινει 45 ευρω τελικη και dual shock 4 που βγαινουν 47 ευρω και αξιζουν.

Δηλαδή δεν χρειάζεται αριθμός κουπονιού; Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπονι που θα βρουμε; Μου ηρθε ενα newsletter αλλα κουπονι δεν ειχε μεσα

Η τουλαχιστο οσο κι αν προσπαθησα δεν το βρηκα;

Εχει καποιος την καλοσυνη να στειλει σε π.μ αν του περισσευει η το εχει χρησιμοποιησει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για να δειτε τις εκπτωσεις που σας δινει βαλτε προιοντα στο καλαθι και εκει αφαιρει την εκπτωση. Εγω προπαραγγειλα Destiny και Watch Dogs που βγαινουν περιπου 54ευρω τελικη. Τα launch games που ειναι διαθεσιμα δεν τα εχει σε πολυ καλη τιμη. Επισης, πολυ καλες τιμες βγαινουν στην καμερα για ps4 που βγαινει 45 ευρω τελικη και dual shock 4 που βγαινουν 47 ευρω και αξιζουν.

 

 

Eμενα την καμερα του PS4 την βγαζει στα 47.92 με το κουπονι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι 14 μερες δωρεαν ps plus μπορουν να ενεργοποιηθουν καπως απο το PC?

Δεν θα εχω κονσολα μεχρι να ερθει η επομενη φουρνια, και δε θα ηθελα να χασω κανενα free game, προτιμω να ενεργοποιησω συνδρομη στις 7 Ιανουαριου που θα αλλαξουν τα games και ας μην εχω κονσολα στα χερια μου για 15 μερες ακομα, δεν πειραζει....γινεται καπως απο το PC? Δεν εχω ουτε ps3 ουτε vita...

Επεξ/σία από Thrylos7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...