Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαχα ...ελεος.... σε κανα priest να φανταστω ε...

Οχι. Paladin...

 

Και ούτε καν reno. Ragnaros πολύ heal, 40 από το spend your mana restore double health, 13 από alexstraza, 8 από weapon, 12 από τα αλογακια κ δεν ξέρω γω τι άλλο είχε. ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ!

 

Και οι κάρτες μου βγαιναν super...Καλύτερο draw δεν πρέπει να χα. Έχασα επειδή μου τελείωσαν οι κάρτες στο συγκεκριμένο παιχνίδι.

 

Από Beta στο game πλέον το παραταω, μόνο dailies. Στην παρούσα φάση έχω ξενερώσει τα μέγιστα. Ας αλλάξουν κ τίτλο στο game κ ας το πουν You Vs Shamans!!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
Από Beta στο game πλέον το παραταω, μόνο dailies. Στην παρούσα φάση έχω ξενερώσει τα μέγιστα. Ας αλλάξουν κ τίτλο στο game κ ας το πουν You Vs Shamans!!! 
 

 

 
 
welcome to the club. και επειδη βλεπω πολυ κινηση απο την dev team τον τελευταιο καιρο, κατι που δεν μας ειχαν συνηθισει, ισως σημαινει οτι φευγει κοσμος απο το παιχνιδι...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι. Paladin...

 

Και ούτε καν reno. Ragnaros πολύ heal, 40 από το spend your mana restore double health, 13 από alexstraza, 8 από weapon, 12 από τα αλογακια κ δεν ξέρω γω τι άλλο είχε. ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ!

 

Και οι κάρτες μου βγαιναν super...Καλύτερο draw δεν πρέπει να χα. Έχασα επειδή μου τελείωσαν οι κάρτες στο συγκεκριμένο παιχνίδι.

 

Από Beta στο game πλέον το παραταω, μόνο dailies. Στην παρούσα φάση έχω ξενερώσει τα μέγιστα. Ας αλλάξουν κ τίτλο στο game κ ας το πουν You Vs Shamans!!!

Και πολυ σου πηρε πλακα πλακα.Εμενα ολοι οι γνωστοι/φιλοι μου πλεον το εχουν γυρισει μονο στα dailies. Βασικα ακομα και ο στοχος για rank 5 λογω rewards εν μερη καταντια ειναι ,αφου δεν υπαρχει ορεξη για(για το γμτ)παραπανω θεσεις/rank.

 

Ισως το καλυτερο να ηταν να εκανε reset καθε 3μηνες πχ το ranked αντι για 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω hs γιατί δεν εχω χρονο....Οταν εχεις δέκα λεπτα free, οταν πας στο θρόνο, τωρα που θελω μια πρεζα gaming πριν την απογευματινή σιέστα - ύπνο - δεν μπορω ουτε wow να παίξω στο PC, ουτε tomb raider ή Fifa στο ps4. iPad και δώστου hs. Ζήτημα να εχω παίξει πανω απο 10 φορές hs στο PC. Σταθερά στην ταμπλέτα.

 

Κατατα ο τρέχον μήνας στο hs ειναι απίστευτα άθλιος. Με τόσο heal που εχουν βάλει κανεις suicide απο boredom. 9/10 ματς δε vs shamans. Ποτε ξανά δεν εχει γίνει αυτο, με κανενα άλλο fotm. Ειναι εκνευριστικά OP οι shamans. Αν δεν πέσει nerf to the bone, δεν εχει κανενα απολύτως νόημα το game. Εκτός και αν το γυρίσουμε ολοι σε shaman. Shamanstone φάση με τον thrall keeper να μας υποδέχεται με το άνοιγμα του app.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ χρυσές (μη legendary) εσπαγα και σπάω αβέρτα εφόσον υπάρχει άμεση "ανάγκη" να κραφτάρω κάποια άλλη και δεν έχω dust, και εφόσον φυσικά εχω και τις 2 μη gold της καρτας.

 

γενικά και αορίστως όχι δεν τις σπάω

 

επίσης προσπαθώ να μην σπάω τίποτα golden από mage που είναι ας το πούμε ο "main" μου, αν και είναι άκυρη σε αυτό το game η ύπαρξη "main", οπότε ας το πω η favorite class μου.

 

Golden Leg δεν θα έσπαγα, αλλά αν σου λείπουν πολύ βασικά leg ε ίσως και να το σπάσεις αφού είναι και μη standard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν βλέπω το λόγο να κρατάς gold.Οι gold είναι σαν ένα pc με led , temprered glass side panel , sleeved καλώδια κλπ...Ωραία , αλλά δεν προσφέρουν κάτι στις επιδόσεις.

 

Πιστεύω είναι περισσότερο σαν έξτρα ανάδειξη για κάποιον που έχει ήδη τεράστια συλλογή και όλες τις καλές και απαραίτητες κάρτες.

 

Μόνο αν έχεις κάποια playable legendary θα έλεγα να την κρατήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τo Gadgetzan τι είναι ακριβώς? Είναι κάποια περιοχή/event απο το WoW? Μου φαίνεται σαν GvG v2.0

 

2 prep λεω να φτιαξω για τον rogue.

 

Αν δεν το έχεις πάρει ακόμα, πάρε το starter pack μήπως και βρείς τα preparation εκεί

 

Ο Toshley είναι μέτριο leg και πλέον wild οπότε θα μπορούσες να τον κάνεις preparation. Εγώ στην θέση σου θα τον έσπαγα με τον ερχομό του νέου expansion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...