Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως το KOTFT ειναι τεραστιο expansion.Οι περισσοτεροι DK θα παιζονται σε καθε midrange-control για τα επομενα 2 χρονια.

Προσωπικα δεν μου αρεσουν καθως πααρα πολλες φορες το παιχνιδι ληγει αν ενας παικτης παιξει DK και ο αντιπαλος DK ειναι bottom deck.

Oλοι δινουν τεραστιο value με καθε γυρο που περναει.Οποτε για μενα οσοι δεν εχουν ακομα τους DK ας κοιταξουν να τους βρουν πριν το επομενο expansion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή απο competitive hs δεν εχω ιδέα τι ψηφισατε εσείς?

https://eu.battle.net/hearthstone/en/esports/tournament/hct-summer-championship-2017/choose-your-champion

 

Σε ένα RNG game όπως είναι αυτή τη στιγμή το Hearthstone θες και τύχη για να προxωρήσεις κάτι που έχει ο Pavel.O τύπος είναι ο γκαστόνε του hearthstone αλλά κάτι μου λέει να ποντάρω Purple :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ένα RNG game όπως είναι αυτή τη στιγμή το Hearthstone θες και τύχη για να προxωρήσεις κάτι που έχει ο Pavel.O τύπος είναι ο γκαστόνε του hearthstone αλλά κάτι μου λέει να ποντάρω Purple :P

 

Εγώ σκεφτόμουν για Pavel μιας και ειναι ο μονος που ξέρω και εχω δει. αλλα ενα 1-2 ονοματα τα εχω ακουστα αλλα ως εκει. Γι αυτο ειπα να ρωτήσω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pavel είναι ένα σκαλί πάνω απ' τους υπόλοιπους - αλλά θα μαζέψει και το 50% των ψήφων :P

Και θα τον εγκαταλείψει η τύχη του τώρα που τον διάλεξαν όλοι και θα πάμε κουβά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θα τον εγκαταλείψει η τύχη του τώρα που τον διάλεξαν όλοι και θα πάμε κουβά.

 

Και για μένα είναι αρκετά καλός παίχτης και υπερβολικά τυχερός ταυτόχρονα αλλά έχει ένα ελάτωμα.Αν του πάνε στραβά λίγο τα RNG tiltάρει,αρχίζει να γυαλίζει το μάτι του και αρχίζει τα missplays. :P

 

Εγώ πόνταρα τελικά στον Purple και νομίζω είναι στον ίδιο όμιλο με τον Ρavel.Ελπίζω να περάσουν οι 2 τους :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει να πετυχα τον πιο καθυστερημενο Priest player :-D  :-D

 

https://hsreplay.net/replay/ioPxUtzypszdrnEYVzqcWF

 

Δειτε τι κανει στο τελος ο θεος χαχαχα

ε θα μπορουσε να κανει και greater healing potion για απευθειας lethal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σιχαμενη κατασταση στο ρανκ ..ημαρτον δλδ απλα...

2-3 ντεκ με το ζορι παιζουν μεσα τα ιδια και τα ιδια...

evolve shaman-kazakus priest-και rogue με keleth κλπ...

εχω κανει καθε προσπαθεια να παιξω με διαφορα δικα μου ντεκ καμια τυχη ...

ειναι τοσο γελοια τα ντεκ που παιζουν που με οτιδηποτε αλλο με το ζορι να εχεις κανα 50/50 .....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...