Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιατι πρεπει ο νεος παιχτης να εχει ολα τα top tier decks?με εναν patches και εναν keleseth παιζεις ανετα 3 τοπ τιερ ντεκ αυτη τη στιγμη, το ρογκ και ζουλοκ, αγκροντρουιντ, με μια aya και εναν thrall παιζεις  και το σαμαν... 5-6 legendaries χρειαζεσαι. Λες και εμεις οι f2pες οταν ξεκινησαμε ειχαμε ραγκναρος,σιλβανας και δε συμμαζευεται...

Δεν ειπε κανεις να τα εχουμε ολα στο χερι...ΑΛΛΑ μεχρι να κραφταρω εγω 2-3 legendary που θελω...εχει βγει καινουριο expansion...και αντε παλι απο την αρχη...και παει ρολοι αυτο...

 

Οταν βγαζει βιντεο ο κριπαριαν...ο τυπος δηλαδη που δεν εχει αναγκη και ανοιγει 500 πακετα για πρωινο..και λεει 

οτι το παιχνιδι εχει ακριβυνει...ε κατι σημαινει αυτο.

 

Αυτα,τελος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχει τρομερά μεγάλα νούμερα.Έδωσαν 9 packs msog , κάτι ψοφο golden Trashasaur , 150 gold , 2 free arenes , έναν DK το μόνο αξιόλογο , marin the unplayable και βαριέμαι να κατονομνάσω τα άλλα. Πέρνεις και κανα δύο packs απο τα blizzcon και κάτι τρέχει στα γύφτικα.

Η αρένα δεν είναι τσάμπα και τα rewards δεν είναι στάνταρ πόσο μάλλον για νέο f2p player.

Όταν αποφασήσεις αν έχεις όλα tier 1-2 ή σου λείπουν 1-2 ή έχεις τα μισά βλέπουμε.

Δεν έχεις Kun...Fandral.?

 

Tέσπα με κουράζει αυτό και τσάμπα μιλάμε.Αν μερικοί δεν καταλαβένεται ότι πλέον έχει μόνο expansions , ότι έχει περισσότερα legendary ανα pack , ότι τα packs έχουν ακριβίνει κλπ κλπ κλπ δεν μπορώ να κάνω κάτι.

Ας συνεχίσει να αρμέγει η blizz γιατί μερικοί απλά κοροιδευεται τον εαυτό σας.

ή αδυνατείται να δείτε πως είναι να είσαι νέος παίκτης τώρα.

Νταξει δεν έχει νόημα να ασχοληθώ άλλο. Κάτσε να κλαιγεσαι πόσο ακριβό (δεν) είναι το hs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απολυτο τρολαρισμα. Ακομη γελαω χαχαχα

 

https://hsreplay.net/replay/XH2zBd55hKthW9NhzGreDZ

 

Heartstone in a nutshell :-D  :-D

ε αμα θελει το ρημαδι ολα καθονται...στο τελος με το taunt ιδικα...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απολυτο τρολαρισμα. Ακομη γελαω χαχαχα

 

https://hsreplay.net/replay/XH2zBd55hKthW9NhzGreDZ

 

Heartstone in a nutshell :-D  :-D

rage quit με τη μια, παιζω πολυ barnes priest και συμπασχω με τον αντιπαλο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, να ρωτησω κατι.  Υπάρχει καποιος τροπος για να πάρουμε το golden pack που δίνει το twitch prime?

εγω προσπαθησα, αλλα δεν τα καταφερα, καποια χαζομαρα παιζει με τις χωρες που δεν καταλαβα....θεωρητικα γραφεσαι στο free trial του amazon video, για να βαλεις και το δωρεαν trial του twitch prime, συνδεεις το twitch prime με τον amazon account , συνδεεις το twitch σου με το account της blizzard και εισαι ενταξει...

 

εγω οτι και να δοκιμασa μου εβγαζε οτι δεν ειναι διαθεσιμο στη χωρα...εκανα και ελληνικο account, εκανα και αμερικανικο, δεν τα καταφερα....δε βαριεσαι για 300 dust...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, να ρωτησω κατι.  Υπάρχει καποιος τροπος για να πάρουμε το golden pack που δίνει το twitch prime?

Εγώ ακολούθησα τις οδηγίες και δούλεψε μια χαρά.Απλά το νού σου να ακυρώσεις τη συνδρομή μετά.(όχι πως αν τη ξεχάσεις θα χάσεις κάνα τρελό ποσό απο τη κάρτα) Εγώ για πάν ενδεχόμενο έκανα λίνκ μια κάρτα που δεν είχε κάν χρήματα μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, να ρωτησω κατι.  Υπάρχει καποιος τροπος για να πάρουμε το golden pack που δίνει το twitch prime?

εγω το πηρα αλλα δεν χανεις κ τπτ πιο πολυ ειναι η ταλαιπωρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ακολουθησα τις οδηγιες αλλα δεν τα καταφερα, στο τελος λιγο πριν ενεργοποιηθει το twitch prime μου βγαζει μήνυμα "oh no we cant enable twitch prime" κατι τετοιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...