Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν λεει fill your hand with it αραγε εννοει αν εισαι στο top decking 10 καρτες ?

Οπως και στην περιπτωση του shaman quest με το murloc,ναι αν εχεις αδειο χερι και σου κατσει παιρνεις το μεγιστο value και γεμιζει το χερι σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα ηθελα να δω μια αλλαγη στο δεκα καρτες χερι.Ειναι πολυ περιεργο σε card game να μπορεις να εχεις το 1/3 του deck χερι. Αλλα card games με decks 40-60 καρτες εχουν οριο 6-7.

Βλεποντας ποσο πολυ δυσκολευονται μερικοι να διαχειριστουν ακομα και δεκα καρτες χερι απορω ποσα missplay θα βλεπαμε με οριο 5-6-7.

Βεβαια η εταιρια δειχνει να εστιαζει στο gamble βγαζοντας καρτες που αν κατσουν γυρνανε game αν οχι ειναι σκουπιδια, με καθε νεο expansion όπτε δεν περιμενω ποτε μου κατι να αλλαξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ γέλιο σήμερα με τον Marin :D όχι ranked φυσικά.Χαίρομαι για το δωρεάν υλικό.

Αν ήταν και playable σε competitive θα ήταν καλύτερα βέβαια(π.χ Cthuun στην εποχή του) αλλά και πάλι το δωρεάν είναι δωρεάν, να ναι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες βασικα τον εδωσαν δωρεαν.Αν θυμαμαι καλα εγω τον πετυχα τετοια ωρα περιπου που ανεβηκε και το update.


Δωρεάν 1καρτα ? Και?

Δωρεαν 1 legendary καρτα χωρις να κανεις τιποτα.Τι παραπανω δηλαδη θες να σου δωσουν για να πεις ευχαριστω,50.000 gold?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες βασικα τον εδωσαν δωρεαν.Αν θυμαμαι καλα εγω τον πετυχα τετοια ωρα περιπου που ανεβηκε και το update.

 

Δωρεαν 1 legendary καρτα χωρις να κανεις τιποτα.Τι παραπανω δηλαδη θες να σου δωσουν για να πεις ευχαριστω,50.000 gold?

Ούτε καν golden :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι οτιδηποτε δωρεαν υλικο.

Ουτος η αλλως εχω την εντυπωση πως αυτο το exp δεν θα εχει τομερες καρτες απο legendary.Τα μεχρι στιγμης ειναι τελειως αδιαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...