Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Samsung Galaxy Mega 6,3" 349€ στο Πλαίσιο [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


kafegeo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγκρίνεις εντελώς διαφορετικά πράγματα.

Και είναι προφανές ότι δεν έχεις ανάλογη εμπειρία με GPS.

Το ίδιο σου κάνουν και αν το είχες αγοράσει, όχι που σου το έκαναν δώρο!

Αν δεν γνωρίζεις μην λες ότι φαντάζεσαι.

 

 

Και επειδή έφερες άστοχο παράδειγμα τα windows να σε ενημερώσω ότι όταν σου κάνουν δώρο τα windows από μαγαζί αυτά είναι για μια μητρική και μόνο.

Εχω αγορασμενα και χρησιμοποιω, και μπορω να το αποδειξω στον admin αν μου το ζητησει τα εξης :

navigon για iphone

tomtop android

ndrive android

ginius android

καθως και τα δωρεαν nokia maps σε windows mobile 8 και το κλασικο και αχρηστο για εμενα, google maps

Αν εσυ εχεις μεγαλυτερη εμπειρια απο τα παραπανω ευχαριστως να την ακουσω. 

Δε νομιζω καν να διαβασες αυτα που σου ειπα. Αν ειχα αγορασει την εφαρμογη θα ειχα και αναβαθμισεις για καποιο διαστημα. Τωρα που μου την εκανε δωρο το πλαισιο με το που βγηκε η αναβαθμιση του κινητου μου η εφαρμογη σταματησε λογω bug να λειτουργει. Η εταιρια εβγαλε αναβαθμιση αλλα οπως ανεφερα ΔΕΝ τη δικαιουμουνα. Aρα εμεινα με εφαρμογη που επρεπε να κανω downgrade το android για να δουλευει. Εν τελει την αγορασα και την χρησιμοποιω κιολας συχνα.

 

@mertaghon

Δεν λεω για την ποιοτητα της εφαρμογης! ηταν παρα πολυ καλη! Λεω για το πλαισιο που δεν τη δινει με αναβαθμισεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1.Το πλαίσιο ξεπούλησε.

 

2.Είμαι περίεργος να μάθω πόσα κομμάτια βάλανε στην προσφορά.

1.Φυσικο ειναι τετοια προσφορα ουτε στα χρονικα της Ναρνια. :P

 

2.Πρεπει να ειχε τουλαχιστον 2 κομματια γιατι τους ειδα ολους να φευγουν τρεχοντας. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που μου την εκανε δωρο το πλαισιο με το που βγηκε η αναβαθμιση του κινητου μου η εφαρμογη σταματησε λογω bug να λειτουργει. Η εταιρια εβγαλε αναβαθμιση αλλα οπως ανεφερα ΔΕΝ τη δικαιουμουνα. Aρα εμεινα με εφαρμογη που επρεπε να κανω downgrade το android για να δουλευει. Εν τελει την αγορασα και την χρησιμοποιω κιολας συχνα.

 

Αυτό που λες είναι εντελώς άσχετο. Αφού ήρθαν τα windows ως παράδειγμα, είναι σαν να λέμε ότι αναβάθμισες από ΧΡ σε 7 και η εφαρμογή σου δεν έπαιζε πλέον. Σε επικοινωνία με την εταιρία σου είπαν ότι θα πρέπει να αγοράσεις την "7 edition". Εκεί τους βρίζεις, είναι απλά κακή πολιτική της εταιρίας προς τους πελάτες της, αλλά δυστυχώς είναι και συνηθισμένη πολιτική πολλών εταιριών software/hardware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι ανομοια πραγματα. Νεα "παραθυρα" βγαινουν το λιγοτερο στα 3 χρονια (αρα ο χρηστης θεωρητικα εχει βγαλει το λαδι της εφαρμογης ή εχει ηδη παρει καποια επομενη ή καλυτερη) ενω νεα "αναβαθμιση" στα κινητα ερχεται καθε λιγους μηνες. Εγραψε ο ανθρωπος οτι με το που πηρε το νεξους βγηκε αναβαθμιση. Ουσιαστικα το "δωρο" των 30€ την επομενη μερα ηταν ...αδωρο.

 

Το βλεπεις απιθανο να ξαναγινει; Εχει ηδη βγει η 4.3 και το κινητο ερχεται με προηγουμενη εκδοση. Δε θα αναβαθμιστει αυριο-μεθαυριο... σε κανα μηνα;

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα περιμένεις σοβαρά να σου απαντήσω σε αυτά που γράφεις; Sorry αλλά δεν έχουν λογική ούτε τα θεωρητικά, ούτε τα υπόλοιπα. Άσε που αναβαθμίσεις στα windows βγαίνουν συνεχώς. Windows update anyone? Απλά η Microsoft τώρα ξεκίνησε να παίζει το παιχνίδι των εκδόσεων. Το Service Pack 1 το ονόμασε Windows 8.1. Σε λίγο καιρό θα βλέπεις να ακολουθάει την πρακτική των άλλων, κάθε τρίμηνο θα μαζεύει τα updates και θα τα λέει 8.2, 8.3, 8.4 κ.τ.λ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να τρεξουν; Γιατι να μην περιμενει και να το παρει φτηνοτερα σε λιγες βδομαδες οποιος το γουσταρει; Η τιμη του ειναι κατηφορα εντελως.

 

 

dg4epx.png

 

Μιση τιμη σε σχεση με τι;  :-)

 

Ποιο site ειναι αυτο; 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/samsung/184422-samsung-galaxy-mega-σφραγισμενο/

 

Να και μια "θρυλική" αγγελία... Ισως από υπάλληλο... :)

Έτσι αυτά ειναι!!! Πανω από την τιμή πώλησης να βγάλει και ενα 40€ τόσο κόπο έκανε!!

 

τζάμπα ασχολείστε .. τέτοιες προσφορές δεν προλαβαίνουν καν να βγουν στα ράφια, τις παίρνουν μεταξύ τους οι υπάλληλοι των καταστημάτων ;)

Ναι τέτοια απίθανη προσφορά 20€ κάτω από τον ανταγωνισμό την έπνιξαν μεταξύ τους και δεν βγήκε πάραεξω...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα περιμένεις σοβαρά να σου απαντήσω σε αυτά που γράφεις; Sorry αλλά δεν έχουν λογική ούτε τα θεωρητικά, ούτε τα υπόλοιπα. Άσε που αναβαθμίσεις στα windows βγαίνουν συνεχώς. Windows update anyone? Απλά η Microsoft τώρα ξεκίνησε να παίζει το παιχνίδι των εκδόσεων. Το Service Pack 1 το ονόμασε Windows 8.1. Σε λίγο καιρό θα βλέπεις να ακολουθάει την πρακτική των άλλων, κάθε τρίμηνο θα μαζεύει τα updates και θα τα λέει 8.2, 8.3, 8.4 κ.τ.λ.

Δηλαδη (σοβαρα, επειδη λες κι εσυ "σοβαρα") εχεις παραδειγματα εφαρμογων που με καποιο service pack των windows επαψαν να λειτουργουν????? :o :O :o :S :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

[edit - τελος συντομου δελτιου ειδησεων ;)]

 

 

@xaralas

Φιλε, ειναι το skroutz, ιστορικο τιμης, πανω δεξια απο το πρωτο μαγαζι .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη (σοβαρα, επειδη λες κι εσυ "σοβαρα") εχεις παραδειγματα εφαρμογων που με καποιο service pack των windows επαψαν να λειτουργουν????? :o :o :o :S :S

Service Pack 3 στα XP. Δεν το συνεχίζω. Αν είναι να παίζουμε με τις λέξεις, να μην χάνω τον χρόνο μου. Ή καταλαβαινόμαστε ή όχι. Διότι εφαρμογές κάποιος ψάχνει και βρίσκει και ίσως και αγοράζει ακόμα και αν σε ένα χρόνο, σε έναν μήνα, σε μία βδομάδα, την ίδια μέρα σκοπεύει να μεταβεί στην επόμενη έκδοση των windows, για να σου απαντήσω και στα παραπάνω θεωρητικά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...