Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
2 ώρες πριν, flo1 είπε

Τι σημαίνει το "άλλος κατόπιν αιτήματος" στο pamestoixima? 

 

Screenshot_20221227_223515.jpg

Δεν έχουν στις επιλογές τους ούτε τους 40 παίχτες που θα είναι διαθέσιμοι για κάθε αγώνα, ούτε φυσικά όλους τους παίχτες που έχει μια ομάδα στις τάξεις της γενικά, πριν δηλωθεί η 20άδα. Βρίσκεις την επιλογή να ζητήσεις κάποιον που δεν αναφέρεται, τον ζητάς και σου δίνουν απόδοση.
Από την άλλη είναι τόσο καραγκιόζηδες που έχουν δώσει αποδόσεις σκόρερ σε παίχτες χωρίς δικαίωμα συμμετοχής σε ευρωπαικό αγώνα και σε παίχτες με χειρουργείο για χιαστό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οσες στοιχηματικες εχω δοκιμασει η stoiximan ηταν η καλυτερη.

Στην αλλη πολυ μεγαλη στοιχηματικη με εδιωξαν με τον τροπο τους οποτε της εδωσα ακυρο. Οταν εδιναν την προσφορα να στοιχηματισεις 25€ πριν το παιχνιδι και σου εδιναν 25€ δωρεαν για στοιχηματισμο κατα τη διαρκεια ειχα κερδισει καποιες φορες 400-500€. Σταδικα το δωρεαν στοιχημα που μου εδιναν απο 25€ εγινε 5€ μονο σε μενα. Σε γνωστους παρεμεινε το 25€. Σε κουβεντα στο chat μαζι τους δεν πηρα ποτε απαντηση γτ εγινε αυτο. Αν ψαχνουν για κοροιδα να βρουν αλλου. Προσωπικα ημουν κερδισμενος και για αυτο με αναγκασαν να φυγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, winawer είπε

Απο οσες στοιχηματικες εχω δοκιμασει η stoiximan ηταν η καλυτερη.

Στην αλλη πολυ μεγαλη στοιχηματικη με εδιωξαν με τον τροπο τους οποτε της εδωσα ακυρο. Οταν εδιναν την προσφορα να στοιχηματισεις 25€ πριν το παιχνιδι και σου εδιναν 25€ δωρεαν για στοιχηματισμο κατα τη διαρκεια ειχα κερδισει καποιες φορες 400-500€. Σταδικα το δωρεαν στοιχημα που μου εδιναν απο 25€ εγινε 5€ μονο σε μενα. Σε γνωστους παρεμεινε το 25€. Σε κουβεντα στο chat μαζι τους δεν πηρα ποτε απαντηση γτ εγινε αυτο. Αν ψαχνουν για κοροιδα να βρουν αλλου. Προσωπικα ημουν κερδισμενος και για αυτο με αναγκασαν να φυγω

Ναι, τους εβαλες μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, winawer είπε

Στην αλλη πολυ μεγαλη στοιχηματικη με εδιωξαν με τον τροπο τους οποτε της εδωσα ακυρο

Ποια είναι η άλλη; Μόνο η 365 μπορεί να συγκριθεί και αποτι ξέρω δεν έχει τέτοιες προσφορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ObeyWario! είπε

Ποια είναι η άλλη; Μόνο η 365 μπορεί να συγκριθεί και αποτι ξέρω δεν έχει τέτοιες προσφορές

Απο οτι ξερω ειχε παλαιοτερα τετοιες προσφορες. Εχω χρονια να παιξω σε αυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, winawer είπε

Απο οτι ξερω ειχε παλαιοτερα τετοιες προσφορες. Εχω χρονια να παιξω σε αυτη

Κάπου 3-4 χρόνια πίσω

Παραμένει πάντως μαζί με στοιχίμαν με διαφορά οι δύο καλύτερες στη χώρα μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ObeyWario! είπε

Κάπου 3-4 χρόνια πίσω

Παραμένει πάντως μαζί με στοιχίμαν με διαφορά οι δύο καλύτερες στη χώρα μας

Προσωπικα θεωρω καλυτερη μονο τη stoiximan

18 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Ναι, τους εβαλες μεσα.

Δεν ειπα αυτο.

Βρες μου ενα λογο εγω να εχω διαφορετικο ποσό δωρεαν στοιχηματισμου απο τους υπολοιπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...