Προς το περιεχόμενο

Σε ποιά εταιρία παίζετε στοίχημα;


arsenal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, stelios120 είπε

Καλησπέρα. Να κάνω μια ερώτηση ως αρχάριος.  Στον αγώνα Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης στοιχημάτισα υπέρ της Ρεάλ οτι θα νικήσει η οποία στην παράταση κέρδισε. Γιατί μου εμφανίζει η Novibet οτι δεν κέρδισα το στοίχημα; Ευχαριστώ

φυγε απ τη novibet χθες

δεν αστειεύομαι 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, stelios120 είπε

Γιατί το λές αυτό;;; Ποια είναι ποιο αξιόπιστη;

γιατι ειναι απατεωνες που δεν πληρωνουν οσους κερδιζουν

η στοιχημαν και η μπετ,μπορει και αυτες να σε κλεισσουν,αλλα θα σε πληρωσουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/1/2022 στις 12:10 ΜΜ, Ptolemaios1 είπε

γιατι ειναι απατεωνες που δεν πληρωνουν οσους κερδιζουν

η στοιχημαν και η μπετ,μπορει και αυτες να σε κλεισσουν,αλλα θα σε πληρωσουν

Δεν είχα πρόβλημα να με πληρώσουν αλλά βάζουν όρια για πλάκα, οπότε την έκανα με συνοπτικές διαδικασίες.

Συμφωνώ, stoixinan, bet365 αλλά και pamestoixima ότι πιο αξιόπιστο στην Ελλάδα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mike299 είπε

Δεν είχα πρόβλημα να με πληρώσουν αλλά βάζουν όρια για πλάκα, οπότε την έκανα με συνοπτικές διαδικασίες.

Συμφωνώ, stoixinan, bet365 αλλά και pamestoixima ότι πιο αξιόπιστο στην Ελλάδα

ειχα ακουσει οτι η παμεστοιχημα εβγαζε πολυ δυνατες προσφορες

ισχυει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Ptolemaios1 είπε

ειχα ακουσει οτι η παμεστοιχημα εβγαζε πολυ δυνατες προσφορες

ισχυει?

Οι εποχές των καλών προσφορών έχουν φύγει εδώ και χρόνια :(

Έχω σταματήσει το πάμε στοίχημα γιατί προτιμώ το stoiximan και δεν θέλω να έχω δύο ενεργούς λογαριασμούς στην ίδια εταιρεία.

Επεξ/σία από mike299
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδες καλησπερα καταρχην αναγνωριζω οτι στοιχημαν, 365, νοβιμπετ και κανα δυο ακομα ειναι ανωτερες,εγω παιζω ελαχιστα και κυριως νικητες πρωταθήματων και σχετικα οχι λαιβ ουτε με πολυ ενδιαφερει αν ο ενας δινει 1.46 και ο αλλος 1,4.

Ειχα κανει εγγραφη στις περισσοτερες γνωστες και πηρα το μπονους και μετα δεν ασχοληθηκα,προσφατα βρηκα ενα αρθρο με νεες στοιχηματικες στην ελλαδα τις

 

1xbet

22bet

20bet

Unibet

Betfair

 

 εχει παιξει κανεις με καποια απο αυτες??ειναι λετζιτ?νομιμες και απροβληματιστες στο θεμα μπονους και αναληψης??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με στοίχημα βλέπω όμως από φίλους νομίζω απο novibet που κάθε μέρα παίζουν κάτι σαν φρουτάκια δωρεάν περνουν κάθε μέρα κάτι λίγα και η τα παίζουν η τα βγάζουν στην τράπεζα. Μπορώ να κάνω κάτι αντίστοιχο χωρίς να παίζω? Δηλαδή ότι βγαίνει κάθε μέρα τέλος του μήνα να τα στέλνω τράπεζα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rudigarcia222 είπε

Παιδες καλησπερα καταρχην αναγνωριζω οτι στοιχημαν, 365, νοβιμπετ και κανα δυο ακομα ειναι ανωτερες,εγω παιζω ελαχιστα και κυριως νικητες πρωταθήματων και σχετικα οχι λαιβ ουτε με πολυ ενδιαφερει αν ο ενας δινει 1.46 και ο αλλος 1,4.

Ειχα κανει εγγραφη στις περισσοτερες γνωστες και πηρα το μπονους και μετα δεν ασχοληθηκα,προσφατα βρηκα ενα αρθρο με νεες στοιχηματικες στην ελλαδα τις

 

1xbet

22bet

20bet

Unibet

Betfair

 

 εχει παιξει κανεις με καποια απο αυτες??ειναι λετζιτ?νομιμες και απροβληματιστες στο θεμα μπονους και αναληψης??

 

Που το βρήκες αυτό το άρθρο? Καμία από αυτές δεν είναι νόμιμη στην Ελλάδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rudigarcia222 είπε

Εκτός του ότι είναι γραμμένο πριν 3 χρόνια, δεν αναφέρει πουθενά ότι έχουν άδεια και είναι νόμιμες στην Ελλάδα.

Διάβασε εδώ

Για να μιλήσουμε με ονόματα, οι στοιχηματικές που έχουν εξασφαλίσει άδεια είναι οι:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Εκτός του ότι είναι γραμμένο πριν 3 χρόνια, δεν αναφέρει πουθενά ότι έχουν άδεια και είναι νόμιμες στην Ελλάδα.

Διάβασε εδώ

Για να μιλήσουμε με ονόματα, οι στοιχηματικές που έχουν εξασφαλίσει άδεια είναι οι:

Βέβαια, οι πραγματικές επιλογές είναι λιγότερες.

Για όσους δεν το γνωρίζουν, οι vistabet, sportingbet, bwin ανηκουν στην ίδια εταιρεία.

Το stoiximan ανήκει στον ΟΠΑΠ

Έχω και την εντύπωση ότι betshop και interwetten είναι στον ίδιο όμιλο. Δεν είμαι σίγουρος όμως. Εάν γνωρίζει κάποιος ας μας πει. Όπως και για άλλη σχέση μεταξύ εταιρειών που δεν γνωρίζω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, mike299 είπε

Βέβαια, οι πραγματικές επιλογές είναι λιγότερες.

Για όσους δεν το γνωρίζουν, οι vistabet, sportingbet, bwin ανηκουν στην ίδια εταιρεία.

Το stoiximan ανήκει στον ΟΠΑΠ

Έχω και την εντύπωση ότι betshop και interwetten είναι στον ίδιο όμιλο. Δεν είμαι σίγουρος όμως. Εάν γνωρίζει κάποιος ας μας πει. Όπως και για άλλη σχέση μεταξύ εταιρειών που δεν γνωρίζω

Το ξέρω, τα έχω γράψει κατά καιρούς και σε άλλο αντίστοιχα θέματα. Έτσι είναι.

Το πρόβλημα είναι ότι αυτοί που παίζουν δεν ψάχνονται καθόλου, ούτε διαβάζουν τους όρους που έχουν συμφωνήσει ούτε τίποτα. Τσιμπάνε το τυράκι και μετά κλαίνε στα φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Στις 24/1/2022 στις 1:20 ΜΜ, rudigarcia222 είπε

Παιδες καλησπερα καταρχην αναγνωριζω οτι στοιχημαν, 365, νοβιμπετ και κανα δυο ακομα ειναι ανωτερες,εγω παιζω ελαχιστα και κυριως νικητες πρωταθήματων και σχετικα οχι λαιβ ουτε με πολυ ενδιαφερει αν ο ενας δινει 1.46 και ο αλλος 1,4.

Ειχα κανει εγγραφη στις περισσοτερες γνωστες και πηρα το μπονους και μετα δεν ασχοληθηκα,προσφατα βρηκα ενα αρθρο με νεες στοιχηματικες στην ελλαδα τις

 

1xbet

22bet

20bet

Unibet

Betfair

 

 εχει παιξει κανεις με καποια απο αυτες??ειναι λετζιτ?νομιμες και απροβληματιστες στο θεμα μπονους και αναληψης??

 

H betfair εχει φυγει χρονια απο την Ελλάδα γιατι η Ελληνικη νομοθεσία δεν προβλεπει τη λειτουργια ανταλλακτηριων. Αλλα αρκετοι Ελληνες παιζουν μεσω φιλων τους στο εξωτερικο καθως στις περισσοτερες χωρες συνεχιζει να λειτουργει και εχει ακομα τις καλυτερες αποδοσεις (επειδη ειναι ανταλλακτηριο και δεν εχει μπουκ στη μεση). Αλλα εδω σιγουρα δεν μπορεις να βρεις

Η unibet επαιζε παρανομα χωρις αδεια για καιρο στην Ελλαδα. πραγμα περιεργο γιατι ειναι τεραστια και εισηγμενη εταιρια που αλλαζε το URL της για να μπαινουν παικτες απο ελλαδα. Αλλα τωρα τελευταια τους μπλοκαραν. 

Για τις αλλες τρεις καλυτερα να μη ρισκαρεις. αν και η 1Χ bet ειναι τεραστια εταιρια στο εξωτερικο και εχει και αρκετες χορηγιες. λογικα παντως οι σελιδες του καποια στιγμη θα μπλοκαριστουν στην Ελλαδα. 

 

Στις 25/1/2022 στις 11:20 ΠΜ, rudigarcia222 είπε

Το γεγονος πως το σαιτ ειναι μεταφραση με google translate δε σε προβληματισε; 

Γενικα παιζουν πολλα τετοια προχειρα σαιτ που εχουν ανακριβεις πληροφοριες και θελει προσοχη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, γενικα καλό ειναι να διαβαζει κανεις προσεκτικα τους Ορους και Προϋποθεσεις σε τέτοιες σελιδες. Ειδικά αν σκοπεύει να παίζει με τα χρήματα του, θα πρεπε να το κανει απο πριν. Θα μου πεις, και ποιος το κανει αυτο.... Δυστυχως ή ευτυχως σε γλυτωνει απο εκπληξεις οπως αυτες που γραφονται παραπανω. Ειδικα για να γνωριζουμε ποτε ακυρωνονται στοιχηματα, τι γινεται σε περιπτωση παρατασης, late goals κλπ. Και πρεπει να τσεκαρετε και αν η εταιρια ειναι νομιμη (φαινεται κατω κατω στη σελίδα αν εχει αδεια λειτουργιας Ελλαδα. Αλλα και που ειναι ο αρμοδιος ελεγκτης της. Οι νομιμες στοιχηματικες ειναι υποχρεωμενες να εχουν όλες αυτές τις πληροφορίες. Ανεξαρτήτως αν είναι η Novibet ή κάποια άλλη του χώρου, μπορει να καταλάβει πολλά κανεις για την πολιτικη της εταιριας διαβαζοντας τους Ορους της. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...