Προς το περιεχόμενο

Τρελοκομείο η WIND


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

 

 

Τελικά, έβαλες Wind; 30 ή 50;

Είσαι ικανοποιημένος; γιατί, αν θυμάμαι καλά, είσαι μακριά από το ΑΚ και περίμενες, όπως και εγώ, την ενεργοποίηση του νέου δικτύου για να βάλεις vdsl.

 

Εάν δεν θέλεις να απαντήσεις στο thread, στείλε μου πμ.

δεν έχει 30αρα η Wind, κατευθείαν 50αρι...

 

έκλεισα 1 μήνα πλέον, το attainable κλασικά λόγω του KV είναι πάνω από 100mbps...

 

46-47mbps throughput σε speedtests

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι, αλλά το σούρσιμο και γενικά το χάσιμο ταχύτητας είναι διαφορετικό από τις (αδικαιολόγητες) καθυστερήσεις που περιγράφονται παραπάνω.

απλα το ειπα για οσους σκοπευουν να πανε που ειπαν οτι θελουν να πανε σε wind.ναι ειναι ασχετο με το θεμα του φιλου μας που περιμενει να ενεργοποιηθει.απλα ηταν ps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι το κερασάκι στη τούρτα 95e χρέωση στο mywind και όλα αυτά χωρίς internet 15 μέρες τώρα,δηλαδή ποτέ από τότε που συνδέθηκα(αποσυνδέθηκα) στα λαμόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείτε.



Μίλησα με τους τεχνικούς του οτε στην περιοχή μου και μου είπαν ότι έχει δοθεί για επανέλεγχο από την WIND και ότι θα το κοιτάξουν άμεσα έτσι ώστε να ολοκληρωθεί η διαδικασία ενεργοποίησης,επίσης μου είπε ότι δεν φαίνεται κάποια βλάβη,μου είπαν ακόμα ότι στο σύστημα τους φαίνεται ότι δεν έχει ολοκληρωθεί η μεταφορά από την ΟΝ παρόλο αυτά εγώ έχω τηλέφωνο από την WIND.


Αν καταλαβαίνει κανείς τι παίζει πραγματικά θα με βοηθούσε πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες ρε φίλε,πάντως η αλήθεια είναι ότι μόλις έκλεισα το τηλέφωνο με τον τεχνικό του οτε στο καπάκι κόπηκε,τι να πω από το στόμα σου και στου θεού τ αφτί.



Τώρα έχω χαχαχαχαχαχαχαχα ότι να ναι λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε το αντίγραφο της πρώτης καταγγελίας  στον εεττ,ενα θα σας πω είναι 15 σελίδες με ονόματα ατόμων που έχουν κάνει καταγγελία,σήμερα προχώρησα και μέσω τις γραμμής καταναλωτών και του συνήγορου του καταναλωτή σε καταγγελίες  και βλέπουμε.

 

Συγχωρέστε με για τα απανωτά post αλλά νομίζω ότι καλό είναι να γνωρίζει κάποιος τι πρόκειται να τραβήξει σε ανάλογες περιπτώσεις όπως η δική μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...