Προς το περιεχόμενο

Αναζητήσεις παιχνιδιών [Name That PC Game]


DeViAnT_Puppet!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες καθώς έριχνα μια ματια στα video games για pc ενός πολυκαταστήματος το μάτι έπεσε σε ένα game που δεν το έχω ξαναδεί, μου κέντρισε το ενδιαφέρον αλλα ήμουν βιαστικός και δεν πρόλαβα να συγκρατήσω τον τίτλο του. Θυμάμαι άρχιζε από St. P(κάτι) (St. Ρuiss, κάτι τέτοιο..) το commentary στο κουτί ήταν γραμμένο στα ελληνικά και από ότι είδα από τα screenshots πάνω στο κουτί πρέπει να είναι σε στυλ tycoon. Έκανα μια αναζήτηση στον γούγλη αλλα δεν μπόρεσα να βρω τίποτα γι αυτό λοιπόν θέλω τα φώτα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Παιδια ψαχνω το ονομα ενος παιχνιδιου ειναι καπως παλιο,εχει να κανει με μια κοινωνια που ηταν ολοι σκελετοι αν θυμαμαι καλα και οταν τους σκοτωνες εβγαινε μια ανθοδεσμη απο το κεφαλι τους!!!Μηπως μπορειτε να βοηθήσετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδια ψαχνω το ονομα ενος παιχνιδιου ειναι καπως παλιο,εχει να κανει με μια κοινωνια που ηταν ολοι σκελετοι αν θυμαμαι καλα και οταν τους σκοτωνες εβγαινε μια ανθοδεσμη απο το κεφαλι τους!!!Μηπως μπορειτε να βοηθήσετε;

Αν ήταν adventure, ήταν το Grim Fandango.
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλημέρα,

 

ψάχνω να βρω την ονομασία ενός παιχνιδιού αλλά και το ίδιο το παιχνίδι.

 

Λοιπόν, είναι κάτι αυτοκινητάκια που τρέχουν σε πίστες μέσα στο σπίτι, δηλαδή πάνω στο τραπέζει, πάνω στο γραφείο και εάν δεν πάρουν καλά την στροφή πέφτουν κάτω.

 

Μήπως μπορεί να με βοηθήσεις κάποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιάς και το έφερε το θέμα.

 

Υπήρχε και ένα παρόμοιο παιχνίδι το οποίο οδηγούσες τηλεκατευθηνόμενο buggy σε αυλές, σπίτια κλπ.

Θυμάται κανείς το όνομα του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αναζητηση ονοματος παλιου παιχνιδιου

 

Μηπως ξερετε ενα παλιο παιχνιδι (πρεπει να ηταν 80s) με δυο δεινοσαυρους που παλευαν μεταξυ τους σε διαφορες πολεις , γκρεμιζαν γεφυρες , διελυαν σπιτια κτλ? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...