Προς το περιεχόμενο

Blacklist


harris19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 284
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/5/2018 στις 3:41 ΜΜ, Kostasspil είπε

Τελικά επιβεβαιώθηκε

  Απόκρυψη περιεχομένων

Αναμενόμενο,

Spoiler

σε αυτή τη φετινή σεζόν άφησαν τόσα πολλά υποννοούμενα που στη τελική κατάντησε να διαβάζεις βουλωμένο γράμμα. Ουσιαστικά από πέρσι η "προδοσία" της μις Κάπλαν μας καθοδηγούσε προς τα κει. Το θέμα βέβαια είναι να μας δείξουν του χρόνου τί είναι ακριβώς αυτός ο "απατεώνας" αφού βροχή έπεφταν και οι αναφορές του στο "μεγάλο δίκτυο" της οργάνωσης, την ευκολία με την οποία την ανέστησε μετά το περσινό χτύπημα και γενικά αν θα δείξουν κάποιον ευρύτερο ρόλο σε πολιτικό/κατασκοπικό επίπεδο.

ΥΓ. Φοβερή πλάκα η σκηνή με Τζον Γουότερς, από τις πιο ευχάριστες εκπλήξεις της σειράς. Ωραίο και το γκεστ του Τζούλιαν Σαντς. Γενικά πήγε αρκετά καλά η φετινή σεζόν και σίγουρα αξιομνημόνευτος ο χαρακτήρας του Γκάρβι και ο ηθοποιός του.

 

Επεξ/σία από Vangelis_D9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όλο τον 6 κύκλο θα μάθουμε γιατί έγιναν όλα για τη βαλίτσα. 

Spoiler

Πιστεύω ότι έπρεπε να την τελειώσουν εδώ τη σειρά να δείχνανε και γιατί πήρε τη θέση του Red και τη έγινε εκείνη την περιβόητη νύχτα. Βέβαια έχω μια απορία αίμα είχαν πάρει και από την κιν και από τον γιαλαντζι Red και βγήκε ότι είναι πατέρας της άρα αυτή τη ψάχνει να βρει τώρα με την βαλίτσα μάλλον πιστεύει ότι δεν  είναι ο πατέρας τις. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουν πάρει ένα μυστήριο και το χουν τραβήξει απ' τα αυτιά εδώ και πόσες σεζόν. Θα φάμε όλη τη 6η στη μάπα για να μάθουμε την αλήθεια στα τελευταία δευτερόλεπτα του φινάλε. 

Επεξ/σία από Kostasspil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 26/05/2018 at 09:42, AMWN_RA said:

Σε όλο τον 6 κύκλο θα μάθουμε γιατί έγιναν όλα για τη βαλίτσα. 

  Hide contents

Πιστεύω ότι έπρεπε να την τελειώσουν εδώ τη σειρά να δείχνανε και γιατί πήρε τη θέση του Red και τη έγινε εκείνη την περιβόητη νύχτα. Βέβαια έχω μια απορία αίμα είχαν πάρει και από την κιν και από τον γιαλαντζι Red και βγήκε ότι είναι πατέρας της άρα αυτή τη ψάχνει να βρει τώρα με την βαλίτσα μάλλον πιστεύει ότι δεν  είναι ο πατέρας τις. 

Spoiler

Το ότι δεν είναι ο Ρεντ, δε σημαίνει ότι δεν είναι κι ο πατέρας της.. Ίσως ανέλαβε να την προσέχει επειδή εκείνη τη νύχτα όντως σκότωσε τον "πατέρα" της.. Δε ξέρω, λέω..

 

Επεξ/σία από Kostasspil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να κανω μια ερωτησουλα μιας και το βλεπω οποτε δεν εχω τιποτα αλλο να δω και εχω ξεχασει πραγματα

Spoiler

Οταν ειχε αποκαλυφθει οτι η Liz ειναι κορη του red δεν ειχαν κανει και τεστ dna? ή λαθος θυμαμαι; Γιατι πολυ βαρια το πηρε οτι εινια imposter μιας και ετσι και αλλιως ειναι κορη του. Αθλια η σκηνη που δραπετευσαν, το καταλαβα κατευθειαν οτι αυτη τον οδηγει στη εξοδο(φανταζομαι και ολοι σας)

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/6/2018 στις 11:19 ΠΜ, Captain Falafel είπε

Να κανω μια ερωτησουλα μιας και το βλεπω οποτε δεν εχω τιποτα αλλο να δω και εχω ξεχασει πραγματα

  Απόκρυψη περιεχομένων

Οταν ειχε αποκαλυφθει οτι η Liz ειναι κορη του red δεν ειχαν κανει και τεστ dna? ή λαθος θυμαμαι; Γιατι πολυ βαρια το πηρε οτι εινια imposter μιας και ετσι και αλλιως ειναι κορη του. Αθλια η σκηνη που δραπετευσαν, το καταλαβα κατευθειαν οτι αυτη τον οδηγει στη εξοδο(φανταζομαι και ολοι σας)

Ναι... 

Φως φανάρι ήταν το θέμα είναι γιατί έγινε όλο αυτό θα μας έχουν πάλι μια σεζόν να μας δείξουν στα τελευταία δευτερόλεπτα τη έγινε όπως είπε ένα φίλος ποιο πάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορω να πω οτι την 6η την ειδα πιο ευχαριστα απ την 5η. Ισως επειδη μας αποκαλυψαν επιτελους πραγματα

Επεξ/σία από Kostasspil
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω το βλεπω απο την αρχη οπως και το blindspot...περισσοτερο γιατι βλεπω καποιους ηθοποιους αλλα καθ οδον τα εχω δει ολα και τα προτιμω γιατι δεν ειναι πιστολιδι και κακο

εχουν και λιγο σασπενς....τωρα τελευταια χαζευω με το killing eve 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους βρήκα το τόπικ που ανήκω ❤️❤️❤️ 

#TeamRed 

Απίστευτο φινάλε αν και αναμενόμενο. Ανυπομονώ για S7. Η αγωνία μεγάλωνει για την ταυτότητα του Red 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...