Προς το περιεχόμενο

Blacklist


harris19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...

Υπάρχει κανείς που να την βλέπει και να έχει ξενερώσει τη ζωή του με την 4η σεζόν και το ότι πλέον δεν υπάρχει καμία πλοκή και σενάριο; Το τραβάνε σε γελοία σημεία και ενώ την ξεκίνησα με μεγάλη όρεξη μετά από λεγόμενα φίλου, απογοητεύομαι όσο βλέπω περισσότερο.... 

 

:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν είναι πλέον Blacklist. Κι αυτή η Κιν πω πω, πιο αχώνευτη δε μπορούσε να καταλήξει. Σε κάθε σκηνή εύχομαι να (ξανά)πεθάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα και από εμένα. Βλέπω τη σειρά από τη πρώτη μέρα. Ενώ για μένα το πρώτο επεισόδιο είναι άνετα από τα καλύτερα που έχω δει, η σειρά γενικά δεν ήταν φάση csi και τέτοια( ένας φόνος τον λύνουμε συνεχίζουμε), είχε δηλαδή πολύ ωραίες ιστορίες με εγκληματίες που δεν κάνανε τα συνηθισμένα και προφανώς ο red είναι όλη η σειρά, νομίζω ότι εδώ που έχει φτάσει κούρασε. Λίγο έχει ανέβει το ενδιαφέρον με τη βαλίτσα αλλά και πάλι βλέπουμε μια αργή πλοκή σε αυτό που θέλουμε, σε φάση 40 λεπτά το όνομα από τη λίστα (το οποίο κούρασε προσωπικα) και 3 λεπτά στο τέλος το θέμα που καίει.. Δεν με έχει ξενερώσει ακόμα αλλά δε το βλέπω με τη τρέλα που είχα πιο παλια. Στα θετικά ο Ρεντ και φυσικά οι εγκληματίες που δεν κάνουν τα κλασσικά, και αν και εμπεριέχουν μια υπερβολή είναι κάτι διαφορετικό που μου αρέσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...