Προς το περιεχόμενο

OS X Mavericks (10.9)


MoviemakerGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 630
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Η καλύτερη κατανάλωση μπαταρίας ίσως έχει σχέση με το app nap.

Οι θερμοκρασίες πως είναι σε σχέση με πριν;

 

Πιο cool! Ειδικά πλεον όταν τρέχει flash! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλε πιο "αναλυτικό βηματισμό" στους επεξεργαστές.. παλιά υπήρχε μόνο η κανονική και η turbo ταχύτητα τώρα αυτό το έκανε 4 βήματα με αποτέλεσμα την καλύτερη αυτονομία κ τις θερμοκρασίες .. έξυπνη κίνηση.. τώρα ο επεξεργαστής ανεβαίνει όσο χρειάζεται και δεν χτυπάει τα full του σε κάθε λίγο αυξημένη ζήτηση.. εδώ να πούμε ότι όλα τα μηχανήματα στο Geekbench έχουν ανέβει σε πόντους 300+

Για έμενα που παρακολουθώ το osx χρόνια τα features δεν μου λένε τίποτα και δεν δικαιολογούν την αλλαγή βάσης λειτουργικού,(10.9 ) παρ'ολα αυτα την θεωρώ απο τις καλύτερες γιατι αναβαθμίζει την λειτουργία του μηχανήματος με αυτόν τον τρόπο όπως και με την vRam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε την επίσημη χρέωση;;

Κάτι ακούγετε γύρω στα 15ευρώ..

Εκτιμήσεις, υποθέσεις και ευχές κάνουν όλοι. Αν δεν το δεις γραμμένο στο apple.com, τίποτε δεν είναι σίγουρο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λετε να το βαλω και εγω ως main system? το εχω σε αλλον δισκο και στον ssd εχω 10.8.5

Δε με χάλασε καθόλου, δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό μέχρι στιγμής ούτε θέματα ούτε ασυμβατότητα με κάτι (πλην του littlesnitch). Και το Parallels 8 δουλεύει κανονικότατα επίσης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...