Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορούμε να βρούμε κάποιο site που να μας εξηγεί τι συμβαίνει με τις 480-580 ώστε να μάθουμε τι μπορούμε να κάνουμε με τις έν λόγω κάρτες και πως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα γρήγορα απ όσο έψαξα και εγώ, υπάρχει ένα ηλεκτρονικό νόμισμα αντίστοιχο του bitcoin που το τελευταίο διάστημα έχει ανέβει πολύ η τιμή του. Το ethereum ή ether, του οποίου η τιμή είναι κοντά στα 300$ αυτή τη στιγμή. Οι σειρές rx νομίζω είναι ότι καλύτερο για την "εξόρυξη" του αυτή τη στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έψαξα κ εγώ πριν απλά μου φάνηκε τρομερά δύσκολη και επίπονη διαδικασία με εξαιρετικά ρίσκα από τους οδηγούς που κυκλοφορούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι και εδώ να διαβάζουμε για mining ρε παιδιά έλεος πια παντού ή amd vs intel ή mining θα διαβαζουμε.

καλήμερα φιλαράκι μου μια ερώτηση να κάνω έχω βάλει μια αγγελία με τα έξεις coolermaster 212xμε αποδείξει κουτά 28 eyrw corsair spec 03 55 ευρώ me αποδείξει αγοράς xeon x3363 40 ευρώ kai ram 2*4 στα 1600 σαμσουγκ στα 40 είναι καλές τιμές ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλήμερα φιλαράκι μου μια??? ερώτηση να κάνω έχω βάλει μια αγγελία με τα έξεις coolermaster 212xμε αποδείξει κουτά 28 eyrw corsair spec 03 55 ευρώ me αποδείξει αγοράς xeon x3363 40 ευρώ kai ram 2*4 στα 1600 σαμσουγκ στα 40 είναι καλές τιμές ?

Φιλαράκι όσες φορές και να ρωτήσεις τα ίδια θα σου πούμε.Μάθε επιτέλους να ακούς.Στα έχουμε-νε κοστολογήσει 4-5 φορές.Αν έρθω σπίτι σου να σε κλέψω σε λίγο θα ξέρω πέρα από τι έχεις και που το έχεις  :-(

 

Και 2-3 πραγματάκια για τελευταία φορά:

 

1)775 cpu και ειδικά xeon στα 40€ δεν πωλείται.Υπάρχει ο 5450 στο 20ρικο και δεν το ξέρουμε μόνο εγώ και συ

2)Μην περιμένεις να πουλήσεις 2-3€ φθηνότερα από τιμές σκρουτζ.Και μην κάνεις παράπονα αν δεν πουλήσεις

3)Στο έχουν πει τόσες φορές γράφε σωστά και εδώ και στις αγγελίες σου και βγάλε το ρημάδι το καταπληκτικο είτε πουλάς μεταχειρισμένη τσίχλα είτε high-end hardware(που λέει ο λόγος) 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές αγγελίες, έχουν μτχ parts , σε τιμές πολύ ακριβότερες από καινούργια ή καινούργια αντίστοιχων επιδόσεων . Ξεκλείδωτο επεξεργαστή, μητρική , μνήμες και υδρόψυξη, όλα  5ετίας , 40 ευρώ φθηνότερα απ'όσο έχουν σήμερα ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ. Και μιλάμε για κουστούμι τέτοιου κόστους, που τα 40 ευρώ φθηνότερα , δεν είναι ούτε 10% φθηνότερα !!!!!!! Συν το ότι σήμερα χάνουν από σετάκι του ... μισού κόστους (καινούργιο) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαγορευεται καπου?

Σου φαίνεται σωστό;

 

Δεν θεωρώ οτι είναι σωστό να προβάλουμε άλλου μελους την αγγελία ;)

 

Το ίδιο είναι αν βάλεις μοντέλο και την τιμή που πωλείται και τα παιδιά θα σου πούνε αν αξίζει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου φαίνεται σωστό;

 

Δεν θεωρώ οτι είναι σωστό να προβάλουμε άλλου μελους την αγγελία ;)

 

Το ίδιο είναι αν βάλεις μοντέλο και την τιμή που πωλείται και τα παιδιά θα σου πούνε αν αξίζει :)

 

Καλα δεν την εχει κρυφη, δημοσια την εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...