Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.Lenovo g710 (17.3") με τα εξης χαρακτηριστικα :

 

cpu : i3-4000m 

gpu : intel 4600 και nvidia 820m 2 gb

ram : 8gb 1600mhz

hdd : 500 gb

 

σε αριστη κατασταση, ποσο μπορω να το δωσω?Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο το είχες πάρει;

 

σου στέλνω ΡΜ.

Καινούργια ερώτηση.

 

Samsung TAB 4 10.1" SM-T530,με όλα τα παρελκόμενα χωρίς γρατζουνιά με θήκη, πόσο να πηγαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

σου στέλνω ΡΜ.

Καινούργια ερώτηση.

Samsung TAB 4 10.1" SM-T530,με όλα τα παρελκόμενα χωρίς γρατζουνιά με θήκη, πόσο να πηγαίνει;

80 θα έλεγα αλλά ας μιλήσουν και οι υπόλοιποι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν μπορουν να καταλαβουν απο την παρακατω αγγελια μου και μου στελνουν τιμες με καπελο; :ph34r:

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/variousmobile/932181-%CF%88%CE%B1%CF%87%CE%BD%CF%89-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B5%CE%B6%CE%BF-%CE%BC%CE%B5-b20-800-wind/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

80 θα έλεγα αλλά ας μιλήσουν και οι υπόλοιποι

 

πολύ λίγα περίμενα στο 100€ να φύγει στο κουτί με την θήκη του.

 

Δεν πειράζει θα δώ.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει ξεμείνει η κάμερα του PS3 (PS Eye) μαζί με το δισκάκι που περιλαμβάνει το "παιχνίδι" της, Eye Create. Και τα δυο είναι σε άριστη κατάσταση, μιας και δεν μπορώ να την λειτουργήσω σε Win10 (και γενικά σε Windows), ενώ στο PS3 είχε παιχτεί ελάχιστα. Μόνο αρνητικό ότι δεν έχω το κουτί της. Πόσο θα μπορούσα να τη δώσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω μια ZOTAC GTX 970 AMP! Edition πραγματικά σαν καινούρια με σχεδόν 2 χρόνια υπόλοιπο εγγύησης! (Αγορασμένη Φεβρουάριο 2016 από Computeruniverse)

Υπάρχουν κούτα παρελκόμενα σα να την παίρνεις από κατάστημα.

 

Δεδομένου ότι βλέπω πως έχουν ανέβει όλες οι κάρτες λόγω mining στο θεό και επειδή τώρα το καλοκαίρι δεν χρεισιμοποιώ το PC, λέτε να μπορώ να την δώσω κανένα 220άρι και κάπου το Σεπτέμβρη / Οκτώμβρη που θα έχουν πέσει πάλι (ελπίζω) οι τιμές να πάω σε κάτι ακόμα καλύτερο?

Ξέρω, είναι πάνω από την πραγματική της αξία, αλλά έχει σχεδόν ίδιες επιδόσεις σε nicehash mining με μια RX480 ή RX470 σύμφωνα με το ίδιο το site του nicehash...

 

Για πείτε μια γνώμη :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dsi σχεδόν άριστη κατάσταση με όλα τα παρελκόμενα θήκη Πόκεμον και Mario kart πόσο λέτε να πιάσει ;;; Επίσης αυτά καμερα : Canon EOS 350D

battery grip: BG-E3

φακος : canon 18-55

φακος : canon 35-80

φακος : sigma 70-300

φακος : sigma 18-200

φλας : sigma EF-500 DG SUPER

Για κάποιον που ξέρει με κάμερες ας μου στείλει ενδεικτικά τιμή δεν υπάρχουν παρελκόμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω μια ZOTAC GTX 970 AMP! Edition πραγματικά σαν καινούρια με σχεδόν 2 χρόνια υπόλοιπο εγγύησης! (Αγορασμένη Φεβρουάριο 2016 από Computeruniverse)

Υπάρχουν κούτα παρελκόμενα σα να την παίρνεις από κατάστημα.

 

Δεδομένου ότι βλέπω πως έχουν ανέβει όλες οι κάρτες λόγω mining στο θεό και επειδή τώρα το καλοκαίρι δεν χρεισιμοποιώ το PC, λέτε να μπορώ να την δώσω κανένα 220άρι και κάπου το Σεπτέμβρη / Οκτώμβρη που θα έχουν πέσει πάλι (ελπίζω) οι τιμές να πάω σε κάτι ακόμα καλύτερο?

Ξέρω, είναι πάνω από την πραγματική της αξία, αλλά έχει σχεδόν ίδιες επιδόσεις σε nicehash mining με μια RX480 ή RX470 σύμφωνα με το ίδιο το site του nicehash...

 

Για πείτε μια γνώμη :D

 

Με 257€ παρήγγειλα και περιμένω σε καμιά βδομάδα GTX 1060 6gb καινούργια. Νομίζω αξίζει τα 37 πάνω σε σχέση με την μεταχειρισμένη 970 σου. Δεν λέω ότι δεν θα βρεις να την δώσεις, λέω ότι δεν πρέπει να βρεις. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 257€ παρήγγειλα και περιμένω σε καμιά βδομάδα GTX 1060 6gb καινούργια. Νομίζω αξίζει τα 37 πάνω σε σχέση με την μεταχειρισμένη 970 σου. Δεν λέω ότι δεν θα βρεις να την δώσεις, λέω ότι δεν πρέπει να βρεις. :P

257? Μαζι με μεταφορικα? Πολύ καλή τιμή! Και βέβαια αξίζει να παει καποιος στη καρτα που λες...

Κοιτα δεν ειχα σκοπο να τη δωσω αλλα βλεπω μια τρέλα με τις κάρτες τον τελευταίο καιρό και λεω να το δοκιμάσω (από χτες μου στειλανε 2)

 

Εδω φεύγουν gtx 480 και gtx 470 με καπέλο +100 σε μερικα λεπτα, δε θα δωσω εγω τη δική μ στα 220 :)

Και να μη φυγει παλι δε θα στεναχωρηθω, μιας και θα μεινω κατα 99% χωρις καρτα ολο το καλοκαίρι αν δεν πεσουν οι τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...