Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι δεν μπορουν να καταλαβουν απο την παρακατω αγγελια μου και μου στελνουν τιμες με καπελο; :ph34r:

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/variousmobile/932181-%CF%88%CE%B1%CF%87%CE%BD%CF%89-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B5%CE%B6%CE%BF-%CE%BC%CE%B5-b20-800-wind/

Μπορούν να πουν το ίδιο και για σένα βέβαια.

Φιλικά πάντα θα σου απαντήσω ότι μπορείς να το πάρεις ο ίδιος από Κίνα στην τιμή που έχουν εκεί.

Προσωπικά αν και μου αρέσουν οι τιμές Κίνας δεν πήρα ποτέ λόγο του ρίσκου (τελωνείο) και κατά δεύτερο λόγο της αναμονής (30-40 μέρες).

Οπότε δύο φορές που ήθελα να πάρω πλήρωσα το καπέλο που εσύ αναφέρεις αλλά σκεπτόμενος ότι και αυτός που το έφερε είχε ρίσκο.

Το μόνο δίκαιο που έχεις είναι ότι κακός σου στέλνουν μνμ μιας και γράφεις επακριβώς τι ζητάς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούν να πουν το ίδιο και για σένα βέβαια.

Φιλικά πάντα θα σου απαντήσω ότι μπορείς να το πάρεις ο ίδιος από Κίνα στην τιμή που έχουν εκεί.

Προσωπικά αν και μου αρέσουν οι τιμές Κίνας δεν πήρα ποτέ λόγο του ρίσκου (τελωνείο) και κατά δεύτερο λόγο της αναμονής (30-40 μέρες).

Οπότε δύο φορές που ήθελα να πάρω πλήρωσα το καπέλο που εσύ αναφέρεις αλλά σκεπτόμενος ότι και αυτός που το έφερε είχε ρίσκο.

Το μόνο δίκαιο που έχεις είναι ότι κακός σου στέλνουν μνμ μιας και γράφεις επακριβώς τι ζητάς.

 

Ειναι πολλοι που δινουν κατι οσο το πηραν απο Κινα γιατι η απλα τελικα δεν τους εκανε η το μετανοιωσαν και θελουν κατι αλλο η μεχρι να τους ερθει πηραν αλλο.

 

Στην τελικη γιατι να πληρωσω το ρισκο που ειχε ο αλλος για τελωνειο με τιμη τελωνειου οταν κινητο που εχει 130 μου λενε "φιλε εχω αυτο το δινω 200 ευρω"

 

:lol:

 

Μου εχουν στειλει τιμες ποιο πανω και απο τα σκρουτζομαγαζα. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολλοι που δινουν κατι οσο το πηραν απο Κινα γιατι η απλα τελικα δεν τους εκανε η το μετανοιωσαν και θελουν κατι αλλο η μεχρι να τους ερθει πηραν αλλο.

 

Στην τελικη γιατι να πληρωσω το ρισκο που ειχε ο αλλος για τελωνειο με τιμη τελωνειου οταν κινητο που εχει 130 μου λενε "φιλε εχω αυτο το δινω 200 ευρω"

 

:lol:

 

Μου εχουν στειλει τιμες ποιο πανω και απο τα σκρουτζομαγαζα. :D

poio φθηνα θα σας ερθει αν το παρετε απο κανα κινεζικο site παρα απο δω γτ η περισσότεροι κοιταζουν να βγαλουν κερδος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Μία Gigabyte R7 370 Windforce OC Edition 2Gb πόσο μπορεί να πιάσει?

Ευχαριστώ.

Εγγύηση?

 

Είναι πρακτικά μια r7 265, συνεπώς κανά 75άρι αν έχει εγγύηση. Αν όχι, κανα 60άρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδιά καλησπέρα έχω ένα Dell GX620 SFF Pentium D 820 2.8Ghz 3Gb μνήμη 80Gb Hdd σε άριστη κατάσταση. Πόσο πιστεύετε ότι αξίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα έχω ένα Dell GX620 SFF Pentium D 820 2.8Ghz 3Gb μνήμη 80Gb Hdd σε άριστη κατάσταση. Πόσο πιστεύετε ότι αξίζει;

Κανα 60αρι θα πρότεινα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dsi σχεδόν άριστη κατάσταση με όλα τα παρελκόμενα θήκη Πόκεμον και Mario kart πόσο λέτε να πιάσει ;;; Επίσης αυτά καμερα : Canon EOS 350D

battery grip: BG-E3

φακος : canon 18-55

φακος : canon 35-80

φακος : sigma 70-300

φακος : sigma 18-200

φλας : sigma EF-500 DG SUPER

Για κάποιον που ξέρει με κάμερες ας μου στείλει ενδεικτικά τιμή δεν υπάρχουν παρελκόμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Κανα 60αρι θα πρότεινα.

Κανα 60αρι θα πρότεινα.

Λέω να τον βάλω 40 για να φύγει. Δεν τον χρησιμοποιώ πότε οπότε καλύτερα να τον πάρει κάποιος που τον θέλει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Lenovo g710 (17.3") με τα εξης χαρακτηριστικα :

 

cpu : i3-4000m 

gpu : intel 4600 και nvidia 820m 2 gb

ram : 8gb 1600mhz

hdd : 500 gb

 

σε αριστη κατασταση, ποσο μπορω να το δωσω?Ευχαριστω!

Καποιος που να ξερει απο λαπτοπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...