Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4790k καλουτσικο κομματι, δουλευει oc τα τελευταια 3 χρονια σε 4.7/4.8

16gb corsair 2400

corsair h100i

970 g1 gaming

maximus vii hero

corsair 600t

superflower leadx gold 750w

128gb 840ssd (80%)

500gb wd black

 

Πακετο για φιλο, αλλα δεν εχω ιδεα ποσα να του ζητησω, προφανως λιγοτερο απο οσο θα το εδινα σε ενα ξενο αλλα δεν θελω και να το σκοτωσω εντελως το κανω δεύτερο pc αν ειναι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε να πουλησω θελω κατι, ουτε να αγορασω. Εσυ παλι φαινεται οτι θίχτηκες απο αυτο που ειπα. Μηπως πουλας κατι απο αυτα? Λεω εγω τωρα...

 

Εφόσον ούτε να πουλήσεις θες,αλλά ούτε να αγοράσεις, απλά προχωράς παρακάτω και τις προσπερνας τις συγκεκριμένες αγγελίες...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη αλλα να με πει γυπα ατομο το οποιο κανει εμποριο στις αγγελιες ειναι καπως, δεν ειναι;

 

Το τι κανω εγω σαν hobby δεν σε αφορα. Αποτυπωματα πηρες η ακομα?  :X

 

Εφόσον ούτε να πουλήσεις θες,αλλά ούτε να αγοράσεις, απλά προχωράς παρακάτω και τις προσπερνας τις συγκεκριμένες αγγελίες...

Κανονικα ναι, κουβεντα κανουμε την τελικη... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικες φορες το Skroutz κανει καλο στις αγγελιες αλλα μερικες φορες κανει κακο.

Ειδικα στους ασχετους με το αθλημα η σε αυτους που "ψαχνουν" για ασχετους.

 

Βλεπουν τον επεξεργαστη τους 400 ευρω σε ενα και μοναδικο μαγαζι στο Skroutz που κανονικα δεν αξιζει ουτε 200 σου λενε τον δινω 300 ευρω.

 

Αυτο το κανουν οι ασχετοι και φυσικα αυτοι που ψαχνουν για ασχετους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω κατι αγγελιες αυτες τις μερες και τραβαω τα μαλλια μου.. Κατι σετακια ι7 6700κ 4790κ κλπ στα 400ε+. 

 

Με 450ε πανω κατω παιρνεις ολοκαινουργιο σετ 8600κ.

Έχει και τρελές ευκαιρίες όπως i7 860 στα 250 ευρώ , 4790Κ σετ στα 550 ευρώ, FX 8320 στα 280 ευρώ , 2600Κ στα 350 ευρώ , σετ 3770Κ στα 380 μόνο !!!

Αξίζουν όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Πόσο θεωρείται μια καλή τιμή για το σετ μητρική επεξεργαστής της υπογραφής μου?

 

200 είναι πολλά ή normal?

 

(1.5 χρόνος χρήσης, με αποδείξεις/εγγύηση).

 

Πρόκειται για συγγενικό πρόσωπο και θέλω να τα πάρει σε καλή τιμή (για αυτόν :P) είναι η αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο που κοιτάω γύρω γύρω στις αγγελίες θα μπορούσα να φτιάξω αντίστοιχο σετ με 130€ με λίγο ζόρι ή με 150€ χαλαρά. Οπότε 200€ δύσκολα. Άσε σφαγή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο που κοιτάω γύρω γύρω στις αγγελίες θα μπορούσα να φτιάξω αντίστοιχο σετ με 130€ με λίγο ζόρι ή με 150€ χαλαρά. Οπότε 200€ δύσκολα. Άσε σφαγή...

Ρήμαξε την μεταπωλητικη αξία ο ερχομός των ryzen ρε γμτ.. τώρα με 200 παίρνεις τον 1600 η τον 8400 . 150 το θεωρώ λιγο σκότωμα, αλλά είναι και συγγενής οπότε δεν θέλω να του πιάσω τον κ@@ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

150 είναι σχετικά λίγα θεωρώ με βάση ειδικά όσα βλέπουμε στις αγγελίες.180 θα έλεγα γιατί είναι και mini έχει και εγγύηση.

Προς τα εκεί με βλέπω να κινούμαι. Αν δώσω και κουτί μαζί 210 θεωρώ είναι πολύ καλή τιμή και για τον αγοραστή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

150 είναι σχετικά λίγα θεωρώ με βάση ειδικά όσα βλέπουμε στις αγγελίες.180 θα έλεγα γιατί είναι και mini έχει και εγγύηση.

καλημερα εχω μια μητρικη z97-p με 4-5 πινακια π θελουν ισιωμα , θελω να την δωσω γ ανταλακτικα μπορει να πιάσει ενα 30ρι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα εχω μια μητρικη z97-p με 4-5 πινακια π θελουν ισιωμα , θελω να την δωσω γ ανταλακτικα μπορει να πιάσει ενα 30ρι ?

Τα καταφερες να τα στραβωσεις τελικα ρε αλανι πριν την δωσεις; :P Ισιωσε τα πρωτα να δεις αν ειναι οκ.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...