Προς το περιεχόμενο
Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;

caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην ομαδα!θελω να κανω μια αναβαθμηση στο pc και με βαρια καρδια αποφασισα να πουλησω σαν σετ την μητρικη με επεξεργαστη και ram.αν γινετε να με βοηθησει καποιος για μια τιμη.. Η μητρικη ειναι η asus P6t deluxe Ο επεξεργαστης ειναι intel core i7 920 Oι ram ειναι 6gb (3x2) Adata R ddr3 κοκκινες Υπαρχει το κουτι της μητρικης με τα παρελκομενα και η ψυχτρα του i7 ολοκαινουργια διοτι απο την αρχη δουλευει με υδροψυξη..Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι 80;;; 40 έφυγε σήμερα μια 5770... Ηρεμήστε λίγο με το σκότωμα η γνώμη μου...

Ε καλα δεν ειναι καθε μερα πασχαλια :P 25€ πιανει συνηθως μια 5770

Μην φτανουμε και στο αλλο ακρο

• Like 2

Ε καλα δεν ειναι καθε μερα πασχαλια :P 25€ πιανει συνηθως μια 5770

Μην φτανουμε και στο αλλο ακρο

3 μηνύματα σε 2 ώρες. Πουλήθηκε ίδια μέρα.

Μια οθόνη που μου λέγανε γύρω στα 30, έχω 25 μηνύματα πραγματικά.

Καλά κάνουμε και προτείνουμε, απλά πιστεύω όλοι μας λίγο τα σκοτώνουμε!

Ε τι να σου πω τους μαγευεις.Την αλλη φορα θα σου στειλω ενα μηνυμα να μου τις πουλησεις εσυ τις καρτες :P

Οπως και να χει 5770 στα 40 μονο σκοτωμα δεν την λες

• Like 3

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε τι να σου πω τους μαγευεις.Την αλλη φορα θα σου στειλω ενα μηνυμα να μου τις πουλησεις εσυ τις καρτες :P

Οπως και να χει 5770 στα 40 μονο σκοτωμα δεν την λες

5770 στα 40€ περισσότερο θαύμα είναι παρά σκότωμα. Ειδικά αν αναλογιστούμε ότι παίζουν πολλές 5850 στα ίδια ή και λιγότερα χρήματα.

Επεξ/σία από AlienTechGR
  • Like 2

Και εγώ χάρηκα πού μου στείλανε 3, και ένιωθα πως την έδωσα καλή τιμή!
Όπως και να έχει ακόμα και αν τα 40 είναι το ένα άκρο, πιστεύω κάποιες προτάσεις εδώ μέσα είναι το άλλο άκρο.
Δεν λέω κάτι κακό απλά ότι όποια τιμή αναφέρεται εδώ δεν σημαίνει πως είναι και η μοναδική που μπορεί να πουληθεί :)

Και εγώ χάρηκα πού μου στείλανε 3, και ένιωθα πως την έδωσα καλή τιμή!

Όπως και να έχει ακόμα και αν τα 40 είναι το ένα άκρο, πιστεύω κάποιες προτάσεις εδώ μέσα είναι το άλλο άκρο.

Δεν λέω κάτι κακό απλά ότι όποια τιμή αναφέρεται εδώ δεν σημαίνει πως είναι και η μοναδική που μπορεί να πουληθεί :)

Θα συμφωνήσω με το παλικάρι, συγκεκριμένα έχω δει την κάρτα για την οποία ρωτησα από 130-170. Σήμερα μάλιστα ειδα μια της msi στα 190. Φυσικά και το 190 είναι άκρο μιας και μπορείς να παρεις καινουργια καλυτερη σε αυτά τα λεφτά, αλλα και τα 80 είναι το άλλο ακρο

• Like 1

• κλειδώθηκε και ακύρωση υπομνήματος αυτό το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.