Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, tuning123 είπε

70 πήρα την κάρτα γραφικών πρόσφατα.

φοράω τροφοδοτικό 650w & κουτί coolermaster elite.

Εδωσες 70 για να βαλεις καρτα στον E6400

τα W σε ενα τροφοδοτικο δεν λενε τιποτα εγω προτιμω ενα 500αρι EVGA παρα ενα 1000 τουβλοΧ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Εδωσες 70 για να βαλεις καρτα στον E6400

τα W σε ενα τροφοδοτικο δεν λενε τιποτα εγω προτιμω ενα 500αρι EVGA παρα ενα 1000 τουβλοΧ

μπας και αναβαθμιστεί λίγο :P

να σε ρωτήσω και κάτι ως σχετικός που είσαι απο υπολογιστές , αξίζει να κάνεις αγορά ενός υπολογιστή....

1. Απο π***ιο ? (μη κάνω διαφήμιση) 

2. μόνος από σκρουτζ (κομμάτι κομμάτι)

3. μεταχειρισμένο π.χ. value for money? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου ελεγα αν μου ελεγες ποιο ακριβως τροφοδοτικο εχεις να δωσεις σετ μητρικη επεξεργαστη μνημες και να βρεις απο αγγελια κανα σετακι i3 i5 3ης γενιας και ανω.

Το συστημα σου ετσι οπως ειναι δυσκολα θα φυγει σε καλα λεφτα ειναι σαν να εχω βαλει στο Corsaκι μου του 2003 στερεοφωνικο αξιας 3000 ευρω και να περιμενω να παρω πανω απο 3-4 χιλιαρικα για ολο το αμαξι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Θα σου ελεγα αν μου ελεγες ποιο ακριβως τροφοδοτικο εχεις να δωσεις σετ μητρικη επεξεργαστη μνημες και να βρεις απο αγγελια κανα σετακι i3 i5 3ης γενιας και ανω.

Το συστημα σου ετσι οπως ειναι δυσκολα θα φυγει σε καλα λεφτα ειναι σαν να εχω βαλει στο Corsaκι μου του 2003 στερεοφωνικο αξιας 3000 ευρω και να περιμενω να παρω πανω απο 3-4 χιλιαρικα για ολο το αμαξι.

όχι προς θεού δεν είπα να πάρω καμιά περιουσία 

αλλά μου φάνηκαν λίγα τα 50-70€

τροφοδοτικό 

Turbo-X 650W Value Series 

οπότε να πάω σε μεταχεισριμένο κουτί ολόκληρο ? 

ή μονο cpu / mobo / ram ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, tuning123 είπε

Καλησπέρα ,

θέλω να πουλήσω το pc μου , πόσο το κοστολογείτε ?

pc.png

60 eυρω δωσ το ολο το σύστημα σου 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και χρονια πολλα καλη χρονια !!!

Ποσο θα μπορουσε να δωσει ενας γνωστος μου αυτην την καρτα γραφικων : http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=7B0415DF-2F7F-41C8-B923-016078FD642E&lang=eng

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποσο μπορω να πουλησω τα παρακατω

mobo: ga-ep35c-ds3r

cpu: intel xeon x5450

ram: 6gb 2x2gb 2x1gb 800mhz

cooler thermaltake bigtyp 120

2 λεπτά πριν, Ghost_Man2329 είπε

παιδια ποσο μπορω να πουλησω τα παρακατω

mobo: ga-ep35c-ds3r

cpu: intel xeon x5450

ram: 6gb 2x2gb 2x1gb 800mhz

cooler thermaltake bigtyp 120

και ολα μαζι σαν σετ

27 λεπτά πριν, MarKad είπε

Καλησπερα και χρονια πολλα καλη χρονια !!!

Ποσο θα μπορουσε να δωσει ενας γνωστος μου αυτην την καρτα γραφικων : http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=7B0415DF-2F7F-41C8-B923-016078FD642E&lang=eng

κανενα 40

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MarKad είπε

Καλησπερα και χρονια πολλα καλη χρονια !!!

Ποσο θα μπορουσε να δωσει ενας γνωστος μου αυτην την καρτα γραφικων : http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=7B0415DF-2F7F-41C8-B923-016078FD642E&lang=eng

35 me 40 γ αυτην την καρτουλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, MarKad είπε

Καλησπερα και χρονια πολλα καλη χρονια !!!

Ποσο θα μπορουσε να δωσει ενας γνωστος μου αυτην την καρτα γραφικων : http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=7B0415DF-2F7F-41C8-B923-016078FD642E&lang=eng

Είχα πουλήσει την 5770 πριν λίγο καιρό χωρίς τίποτα (κουτί, αποδείξεις κτλπ) στα 40 ευρώ. Παραλίγο να με φάνε εδώ στο forum :P . 35-40 θα πω εγώ.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Valous είπε

Είχα πουλήσει την 5770 πριν λίγο καιρό χωρίς τίποτα (κουτί, αποδείξεις κτλπ) στα 40 ευρώ. Παραλίγο να με φάνε εδώ στο forum :P . 35-40 θα πω εγώ.

Να μας γνωρίσεις τον αγοραστή, θέλω και εγώ να σπρώξω την πραμάτεια μου σε τέτοιες προνομιακές τιμές :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Sheogorath said:

Το ότι υπάρχουν #%%^} δεν σημαίνει ότι αυτό είναι κανόνας. Καλημέρα :-)

Περίμενα να το πει κανείς άλλος γιατί θα με βγάλουν και συμφεροντολόγο εδώ μέσα :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I give up, 3 άτομα είχαν στείλει πρώτη μέρα. Τι να πω, τόσο την είχα κοστολογήσει. (Δεν ήξερες, δεν ρώταγες ; )

Πάντως στις αγγελίες ισχύει ο νόμος ζήτησης και προσφοράς, αν εγώ την προσφέρω σε τιμή 40 και λαμβάνω 3 μηνύματα από την πρώτη μέρα, θεωρητικά το προϊόν είναι σωστά τιμολογημένο. Παρόλα αυτά εσείς τους ονομάζετε *μ@#@($ς. 

Αλλά ρε παιδιά μιλάμε για προϊόν του 40αρικου, και μετά που το είχαμε συζητήσει εδώ μου είπατε 30-35. Τόσο τρελό είναι το +5;

Καλημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...