Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Μια Panasonic TX-40EX600E σφραγισμενη με δυο χρονια εγγυηση απο Intertech Panasonic λογω αντικαταστασης ποσο να την δωσω;

Θα πω μια γνώμη. Αφού είναι σφραγισμένη, αν βάλεις 10%(ίσως 15%) κάτω από την τιμή στο skroutz, είναι καλά, για όλους, ίσως.-

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

34 λεπτά πριν, siralexgio7 είπε

Θα πω μια γνώμη. Αφού είναι σφραγισμένη, αν βάλεις 10%(ίσως 15%) κάτω από την τιμή στο skroutz, είναι καλά, για όλους, ίσως.-

Και εγω εκει λεω 380-400 αφου εχει 450 εκτος απο ενα μαγαζι καπου στην Καβαλα που την εχει 437

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Και εγω εκει λεω 380-400 αφου εχει 450 εκτος απο ενα μαγαζι καπου στην Καβαλα που την εχει 437

Ξεκίνα με 390 τότε, για ψυχολογικούς λόγους (του αγοραστή).-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λόγω αναγκαστικών αλλαγών στον χώρο του σπιτιού, δεν υπάρχει πια χώρος για γραφείο και σκέφτομαι να πουλήσω τo desktop και το notebook που έχω (αυτά  της υπογραφής) και να αγοράσω ένα νέο notebook  να τα αντικαταστήσει.

Από το desktop της υπογραφής , θα αφαιρέσω μόνο τον SSD 250 GB για να τον βάλω στο νέο laptop αν δεν διαθέτει από την κατασκευή του SSD.

Τι τιμή θα πιάσουν ?

Οι προδιαγραφές από τo υπάρχον notebook είναι αυτές με μόνη διαφορά ότι έχω βάλει 4 GB RAM:

https://www.cnet.com/products/dell-inspiron-14-3451-14-celeron-n2840-2-gb-ram-500-gb-hdd-english/specs/

Εικόνα0064.jpg

Επεξ/σία από yiankap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/3/2018 στις 6:47 ΜΜ, LLLEFTERIS είπε

Μια Panasonic TX-40EX600E σφραγισμενη με δυο χρονια εγγυηση απο Intertech Panasonic λογω αντικαταστασης ποσο να την δωσω;

Μου ηρθε σημερα θα την βαλω 400 αν και με τρωει το χερι μου να την ξεσφραγισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Μου ηρθε σημερα θα την βαλω 400 αν και με τρωει το χερι μου να την ξεσφραγισω.

Όχι! Είναι σα να ανοίγεις ένα καλό μπουκάλι ουίσκι, για να το μυρίσεις!

Υ.γ.: Εκτός αν θες να το πιεις, για πάρτη σου.-

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, siralexgio7 είπε

Όχι! Είναι σα να ανοίγεις ένα καλό μπουκάλι ουίσκι, για να το μυρίσεις!

Υ.γ.: Εκτός αν θες να το πιεις, για πάρτη σου.-

Θα την αφησω αγγελια 15 μερες αν δεν φυγει θα την κρατησω.

Εδω δεν την εχω βαλει ακομα πρεπει να περιμενω και ισως να την βαλω στα 500 μαζι με αυτη την βαση.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.Ποσο μπορώ να δώσω το cq 61; Είναι αυτό εδώ

http://www.e-shop.gr/hp-compaq-presario-cq61-220sv-vf257ea-p-PER.900835

Επισήμανση. Λείπουν 5 κουμπιά κ έχει σπάσιμο στην κάτω δεξιά γωνία.Ο φορτιστής δεν είναι ο δικός του.Μπαταρια που δεν κρατά ούτε για πλάκα.Ο σκληρός του έχει 250gb έχει 56% υγεία αλλά μπορεί να αντικατασταθεί από 500 gb hdd με 99%υγεια

Τα φώτα σας παρακαλώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, aggelos255 είπε

Καλησπέρα παιδιά.Ποσο μπορώ να δώσω το cq 61; Είναι αυτό εδώ

http://www.e-shop.gr/hp-compaq-presario-cq61-220sv-vf257ea-p-PER.900835

Επισήμανση. Λείπουν 5 κουμπιά κ έχει σπάσιμο στην κάτω δεξιά γωνία.Ο φορτιστής δεν είναι ο δικός του.Μπαταρια που δεν κρατά ούτε για πλάκα.Ο σκληρός του έχει 250gb έχει 56% υγεία αλλά μπορεί να αντικατασταθεί από 500 gb hdd με 99%υγεια

Τα φώτα σας παρακαλώ

το πολυ 50ε αλλα περιμενε να σε πουν και η αλλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, aggelos255 είπε

Καλησπέρα παιδιά.Ποσο μπορώ να δώσω το cq 61; Είναι αυτό εδώ

http://www.e-shop.gr/hp-compaq-presario-cq61-220sv-vf257ea-p-PER.900835

Επισήμανση. Λείπουν 5 κουμπιά κ έχει σπάσιμο στην κάτω δεξιά γωνία.Ο φορτιστής δεν είναι ο δικός του.Μπαταρια που δεν κρατά ούτε για πλάκα.Ο σκληρός του έχει 250gb έχει 56% υγεία αλλά μπορεί να αντικατασταθεί από 500 gb hdd με 99%υγεια

Τα φώτα σας παρακαλώ

Φίλε, νομίζω μόνο για ανταλλακτικά θα το έπαιρνε κάποιος, από την περιγραφή που κάνεις. Γνώμη μου.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, siralexgio7 είπε

Όχι! Είναι σα να ανοίγεις ένα καλό μπουκάλι ουίσκι, για να το μυρίσεις!

Υ.γ.: Εκτός αν θες να το πιεις, για πάρτη σου.-

Με πηρε ενας και ηρθε να την παρει για 400 και μου ζητησε αφου θα την παρει να την ανοιξουμε για να δει οτι ειναι οκ δεν εχει καμια σπασμενη οθονη, την ανοιγουμε δεν την στηνω απλα συνδεσα ενα αλλο καλωδιο απο την προηγουμενη που ειχε μεινει την αναβω βλεπει οτι ειναι οκ ουτε bleeding δεν ειχε και γυρναει και μου λεει 350 εχω να την παρω η να φυγω.

Φυσικα τον εδιωξα και αν δεν ειχα δυο παιδια και γυναικα εγκυο θα του εσπαγα τα κοκαλα. :angry:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, aggelos255 είπε

Καλησπέρα παιδιά.Ποσο μπορώ να δώσω το cq 61; Είναι αυτό εδώ

http://www.e-shop.gr/hp-compaq-presario-cq61-220sv-vf257ea-p-PER.900835

Επισήμανση. Λείπουν 5 κουμπιά κ έχει σπάσιμο στην κάτω δεξιά γωνία.Ο φορτιστής δεν είναι ο δικός του.Μπαταρια που δεν κρατά ούτε για πλάκα.Ο σκληρός του έχει 250gb έχει 56% υγεία αλλά μπορεί να αντικατασταθεί από 500 gb hdd με 99%υγεια

Τα φώτα σας παρακαλώ

Όπως είπανε και οι προηγούμενοι δύσκολα να πιάσει και 50€. Μπορείς όμως να τον κάνεις κομμάτια και ίσως πιάσει κάτι παραπάνω κομματι κομμάτι.

11 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Με πηρε ενας και ηρθε να την παρει για 400 και μου ζητησε αφου θα την παρει να την ανοιξουμε για να δει οτι ειναι οκ δεν εχει καμια σπασμενη οθονη, την ανοιγουμε δεν την στηνω απλα συνδεσα ενα αλλο καλωδιο απο την προηγουμενη που ειχε μεινει την αναβω βλεπει οτι ειναι οκ ουτε bleeding δεν ειχε και γυρναει και μου λεει 350 εχω να την παρω η να φυγω.

Φυσικα τον εδιωξα και αν δεν ειχα δυο παιδια και γυναικα εγκυο θα του εσπαγα τα κοκαλα. :angry:

Εντάξει μεγάλη γυφτιά! Και χάνεις και το πλεονέκτημα της σφραγισμένης.

Επεξ/σία από zio10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, zio10 είπε

Εντάξει μεγάλη γυφτιά! Και χάνεις και το πλεονέκτημα της σφραγισμένης.

Πιστευω ενας σοβαρος ανθρωπος και οχι σαν τον γυφτο που μου ηρθε δνε θα τον πειραξει που εχει ξεσφραγιστει απο την στιγμη που υπαρχει σημερινο παραστατικο.

Δες λες παλι καλα που δεν με εβαλε να σκισω σακουλακια να βαλω βαση και να βγαλω και τις ζελατινες που εχει πανω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...