Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ενα galaxy s3 με ολα τα παρελκομενα του κομπλε αλλα με σπασμενη οθονη ποσο μπορει να πουληθει???

 

Και επισης ας μου απαντησει καποιος,αξιζει η ανταλλαγη ενος galaxy s με ενα htc hd2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά δεν θα την έπαιρνα, είχε παρουσιάσει κάποια προβληματάκια με Tinting νομίζω το συγκεκριμένο μοντέλο, άσε που έχουν μείνει μόλις 4 μήνες εγγύηση...

 

η τιμή δεν είναι άσχημη πάντως...

 

Και μενα η τιμή με βάζει σε πειρασμό.. Αλλιώς δεν θα εμπαινα καν στον κόπο να συζητήσω για οθόνη που κοντεύει να γίνει 3 χρονών..

 

S-IPS vs AH-IPS? Ποιος κερδίζει? :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και μενα η τιμή με βάζει σε πειρασμό.. Αλλιώς δεν θα εμπαινα καν στον κόπο να συζητήσω για οθόνη που κοντεύει να γίνει 3 χρονών..

 

S-IPS vs AH-IPS? Ποιος κερδίζει? :huh:

το S-IPS αντικαταστάθηκε από το H-IPS το οποίο δίνει τη θέση του σιγά σιγά στο ΑΗ-IPS :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά!.Έκανα μια μικρή αναβάθμιση και μου έμειναν η μητρικη Asus P7h55D-M EVO (1156 socket)  ο επεξεργαστής i3 530 ( 1156 κι αυτός) καθώς και μια κάρτα ήχου Asus D1 (pci).Και τα τρία έχουν εγγύηση μέχρι το καλοκαίρι απ' ότι θυμάμαι(πρέπει να βρω τις αποδείξεις) με τα κουτιά τους και ότι τα συνόδευε(ο επεξεργαστής μόνο δεν έχει κουτί) . Μπορείτε να μου πείτε τιμές (με και χωρίς εγγύηση).Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ενα galaxy s3 με ολα τα παρελκομενα του κομπλε αλλα με σπασμενη οθονη ποσο μπορει να πουληθει???

 

Και επισης ας μου απαντησει καποιος,αξιζει η ανταλλαγη ενος galaxy s με ενα htc hd2?

Βλεπω να με προσπερνατε και να απαντατε σε επομενα ποσταρισματα..Μπορει να μου δωσει καποιος μια απαντηση σας παρακαλω?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω να με προσπερνατε και να απαντατε σε επομενα ποσταρισματα..Μπορει να μου δωσει καποιος μια απαντηση σας παρακαλω?

Ας υποθεσουμε οτι εχεις το 16GB που καινουργιο κανει 450€

450€

-150€ για την σπασμενη οθονη

-100€ για τον λογο οτι βγηκε εκτος εγγυησης

-50€ για το ψυχολογικο παραγωντα οτι εχει φαει 500 τουμπες και δεν ξερουμε αν εχει παθει και μεγαλυτερη ζημια

Φτασαμε στα 150€

 

Συμφωνεις διαφωνεις δεν με νοιαζει αφου ζηταγες απεγνωσμενα μια τιμη σε ενα σπασμενο προιον χωρις πολλες λεπτομερειες :)

 

Κατι σαν να πεις δινω ενα Peugeot που τωρα τελευταια καθε 10 μετρα μου σβηνει (τραβα βρες ακρη δλδ)

 

 

Κρατα το Galaxy S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οντως, απαξ και εχει λειτουργικο προβλημα ενα αντικειμενο, οσο φτηνα και εαν διορθωνεται, η τιμη πεφτει ΠΑΡΑ πολυ.

Ποσο μαλλον οταν μιλαμε για την οθονη, το μονο μεσο αλληλεπιδρασης με το κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα. Για αυτο το "τροφοδοτικο" http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.663404 μεταχειρισμενο (περιπου εναμιση χρονο), ανευ εγγυησης, ποια ειναι μια λογικη τιμη πωλησης? (Το εχω κοστολογισει βασικα γυρω στα 15, αλλα θα ηθελα και τη γνωμη σας μηπως και πεφτω εξω). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προσωπικα δεν θα το αγοραζα μεταχειρισμενο, εκτος εαν ειχα τραγικη αναγκη να τροφοδοτησω ενα PC και μου ερχοταν ευκολοτερο απο το να αγορασω ενα no-name καινουριο (που αν μη τι αλλο εχει εγγυηση).

 

Γυρω στα 15 λοιπον ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εννοειται, οχι μονο μεταχειρισμενο, ουτε καινουριο και υπο απειλη δεν θα το αγοραζα. Απλα πριν εναμησι χρονο ο πατερας μου (που δεν το κατεχει το αθλημα), πηγε και αγορασε ετοιματζιδικο υπολογιστη χωρις να ρωτησει, και ειχε μεσα αυτο το υπεροχο κομματι. Τουλαχιστον δεν εχει ζοριστει καθολου μιας και δουλευε σε low profile pc χωρις καν ανεξαρτητη καρτα γραφικων. Το θεμα ειναι οτι στο συγκεκριμενο pc σε λιγο καιρο θα μπει μια 6870, οποτε θελω να παω σε καποιο οικονομικο και ταυτοχρονα ποιοτικο (συγκεκριμενα στο ΤΤ το hamburg). Καινουριο το lamtech κοστιζει απο 26 ευρο και πανω http://www.skroutz.gr/s/70774/Lamtech-Power-Supply-550W.html , οποτε νομιζω πως τα 15 ειναι μια τιμια και σωστη τιμη για να φυγει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...