Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα παιδια.Εχω μια μητρικη MSI 760GM-P23(FX) ενος χρονο με ολα τα παρελκομενα και μεσα στην εγγυηση για αλλους 11 μηνες και μια υδροψυξη corsair H55 προσφατη 2 μηνων κατευθειαν απο rma με ολα τα παρελκομενα.Ποσο λετε αξιζει να τα βαλω?Υπαρχει αγγελια ηδη που εχω βαλει την μητρικη στα 30ευρο και την υδροψυξη στα 50.Λετε να τα κατεβασω?Και αν ναι αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλησπερα παιδια.Εχω μια μητρικη MSI 760GM-P23(FX) ενος χρονο με ολα τα παρελκομενα και μεσα στην εγγυηση για αλλους 11 μηνες και μια υδροψυξη corsair H55 προσφατη 2 μηνων κατευθειαν απο rma με ολα τα παρελκομενα.Ποσο λετε αξιζει να τα βαλω?Υπαρχει αγγελια ηδη που εχω βαλει την μητρικη στα 30ευρο και την υδροψυξη στα 50.Λετε να τα κατεβασω?Και αν ναι αξιζει?

 

Για εμενα μητρική στα 25 (40έχει καινουργια), ψυξη μπορει και να φυγει στα 50 αλλα για σιγουρα στα 45.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ PLPAPADOPOULOS.

Να ρωτήσω πόσο πάει και αυτό.

Intel core 2 quad Q6600 με ψήκτρα

GIGABYTE 946gmx_s2

3 gb ram

9600 gt 512mb 

και ένα απλό κουτί.

Ευχαριστώ.

 

120.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια, δυο αποριες.. ποσο περιπου κοστολογειται μια μεταχειρισμενη NVIDIA GTX 470? Kαι ποσο κοστολογειται μια ASUS EAH 5870

Επεξ/σία από Σαϊνόμπι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalispera tha ithella na kanw 1 erwthsh mporeite na mou peite poso piane ena netbook acer aspire one d255(http://www.skroutz.gr/s/291487/Acer-Aspire-One-D255-2DQ-xx-3-Cell.html) ayto sygegrimena eyxaristw poly:)

 

Εγω αγορασα απο αγγελια ενα καλυτερο απο αυτο με 2gb ram και με ενα ελαφρυ overclock sta 2gh 130 euro.. Οποτε κανα 100αρι λεω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια κάρτα γραφικών "powercolor hd4870"

Αξίζει τίποτα ή μπαααα?

 

Κανενα 50αρι είναι καλα....

 

Καλησπερα παιδια, δυο αποριες.. ποσο περιπου κοστολογειται μια μεταχειρισμενη NVIDIA GTX 470? Kαι ποσο κοστολογειται μια ASUS EAH 5870

 

70 - 80 Ε έκαστη είναι καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφερομαι για να αγορασω τηνLink.png Site: msi 670 twin frozr

μπορει να μου πει καποιος μεχρι ποσα χρηματα ειναι λογικα για την αγορα της.μεταχειρισμενη παντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσα μπορώ να ζητήσω για αυτό το laptop http://www.e-shop.gr/product?id=PER.900447 ?? Η μπαταρία του είναι dead και έχει μέτρια χρήση. Ευχαριστώ

 

Συνοπτικά:

Cpu:T9400 2.53 GHz, Level 2 cache 6MB

Ram: 4gb 800mhz

Vga: Nvidia 9600M GT 512mb

Hdd: 2*230GB SATA 5400 rpm

Οθόνη 17'' WXGA 1440 x 900

++ Blu-Ray ROM με DVD±R/RW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενδιαφερομαι για να αγορασω τηνLink.png Site: msi 670 twin frozr

μπορει να μου πει καποιος μεχρι ποσα χρηματα ειναι λογικα για την αγορα της.μεταχειρισμενη παντα

180-200 Euro και κάτω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...