Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Θα δώσω σήμερα 120 ευρώ για μια gtx 580. Τι λέτε;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Δεν συμφωνω ,αρχαια ιστορια.Καλυτερα να περιμενεις λιγο η να παρεις κατι απο αυτα που ηδη υπαρχουν ειτε απο Nvidia ειτε απο AMD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημαρτον δεν μπορει να πουληθει 85 ευρω http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/overclocking/423103-enermax-revolution-85-850w-silver-modular-kaino%CF%85%CF%81%CE%B9%CE%BF/ ολοκαινουριο.180ε στοίχιζε 

Επισης φιλε μου πολυς κοσμος αποφευγει τα προιοντα που δεν εχουν εγγυηση απο Ελληνικα καταστηματα για ευνοητους λογους.Αυτο πιστευω δημιουργει τη μεγαλυτερη δυσκολια για καποιον να προχωρησει στην αγορα του συγκεκριμενου τροφοδοτικου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά,πείτε μία τιμούλα για:

Asus Eee PC 1000h (N270,1GB,160GB) σε άριστη κατάσταση μαζί με το τροφοδοτικό του,τσάντα μεταφοράς και manuals/recovery DVD και μπαταρία (θα τεστάρω πόση ώρα βγάζει,είναι σε καλή κατάσταση πάντως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ακριβως το ίδιο φιλέ μου netbook αριστο σαν καινουργιο και το έδωσα με φορτιστη και μπαταρία που κράταγε 4 ώρες και μαζί βαση ψυξης, ηχεια εχτρα και τσαντουλα μεταφοράς όλα μαζί 150€.αυτό πριν περίπου 1,5 χρονο.

Αν το δώσεις 100-120€ καλά είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο να πουλήσω ένα lenovo s668t με 2 θήκες, 2 μεμβράνες και το κουτί του και όλα; Μια εβδομάδα χρήση το κινητό

αμα δεν εχεις αναγκη τα λεφτα πολυ συντομα το βαζεις ενα 85-95αρι και ασε να δεις αλλιως κανα 60-70αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λαπτοπ dell inspiron 3537 με i7-8gr ram-1tb σκληρο και την hd8850m καρτα γραφικων ποσο περιπου το δινω;;

 

εχει ακομα 12 μηνες εγγυηση+κουτια+χαρτια τα παντα ολα.

 

το ειχα αγορασει περιπου 700 ευρω.το πηρα πριν 11 μηνες περιπου,τωρα το συγκεκριμενο δεν πωλειται.

εχει καταλογο με απειρα εχτρα που εχω παρει μαζι του αλλα εμενα με νοιαζει μια τιμη μονο για το λαπτοπ καθως κατα 90% θα το πουλησω σε γνωστο μου επειδη ξερει τι προσεκτικος και ψειρας ειμαι στα αντικειμενα μου. :)

 

 

 

επισης βρηκα στο σπιτι μου ενα ξεχασμενο απο τα παλια σφραγισμενο λειτουργικο windows xp service pack 1

αυτο μπορω να του βαλω καμια τιμη ετσι απλα να πωληθει η να το χαρισω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο μπορω να πουλησω pentium G630 χωρις ψυκτρα/εγγυηση?

Αξιζει η καλυτερα να τον κρατησω για κανα δευτερευον συστημα αν και οταν? (χλωμο)

To ιδιο και για μια asus p8h61 m le.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καλημέρα παιδιά . Έχω ενα λαπτοπάκι Samsung R580 ( i5 M520 , 4GB RAM , NVIDIA GEFORCE GT 330M with Cuda ) , σε άριστη κατάσταση λειτουργικά ( έχει ανοιχθεί , καθαριστεί και έχουν αλλαχθεί οι πάστες ) , και σε αρκετά καλή κατάσταση εξωτερικά .

 Έχει λήξει η εγγύησή του , ενώ μαζί δίνω και το κλειδάκι του για τα windows 7 . Πόσο το κοστολογείται ;

 

 Ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προσωπικα ενα γενικο σχολιο θα κανω μην σκοτωνετε hardware σε εξεφτελιστικες τιμες και μην κανετε μαγκες κατι περιεργους που τα παιρνουν καο τα πουλανε ακριβοτερα αλλου το νου σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pinnacle studio titanium edition mediasuite v.10 αχρησημοποιητο ποσο μπορει να πιασει?

http://www.cnet.com/products/pinnacle-studio-mediasuite-titanium-edition-special-anniversary-pack-v-10-box-pack-82022624391/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...